Udostępnij:

Totolotek

Sprawdź ofertę bukmachera Totolotek i odbierz kod promocyjny z bonusem na start

Sprawdź ofertę bukmachera Totolotek i odbierz kod promocyjny z bonusem na start
  1. TotolotekTotolotek
    Nasza ocena0.0
    Chcesz zagrać u bukmachera Totolotek? Konto możesz założyć pod adresem totolotek.pl
    Totolotek

Totolotek S.A. to firma z długą historią. Organizator zakładów wzajemnych działa na terenie naszego kraju już od 1992 roku. Bukmacher jest częścią międzynarodowej grupy Intralot, która prowadzi swoją działalność w ponad 53 krajach na całym świecie. Totolotek jako jedyna firma bukmacherska w Polsce, od 2008 r. należy do The European Lotteries and Toto Associaton, oficjalnego partnera UEFA. W lipcu 2010 za zasługi na polu zakładów wzajemnych, firma uhonorowana została Laurem Klienta. Totolotek S.A. jest sponsorem klubu ekstraklasy – Lechii Gdańsk. Partnerował też rozgrywkom Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. Od 2013, poza punktami naziemnymi, działa też strona internetowa, umożliwiająca zawieranie zakładów on-line.

Totolotek bukmacher – oferta

Bukmacher oferuje klasyczną formę zawierania zakładów bukmacherskich prematch – to jest przed początkiem spotkania, a także zakłady live – na żywo, podczas trwania danego wydarzenia. Totolotek nie oferuje jednak transmisji na żywo ze wspomnianych spotkań, bukmacher proponuje jedynie uproszczony podgląd wydarzeń na boiskach czy parkietach. Szeroka gama zakładów – w tym wyścigi psów i koni oraz zakłady wirtualne, gwarantuje dużą ilość zdarzeń do wytypowania. Płatności DotPay to bardzo wygodna i bezpieczna forma wpłaty środków na własne konto, a polski support zapewnia rozwiązanie każdego problemu.

Totolotek bonus

Totolotek proponuje bonusy dla nowych graczy. Bardzo atrakcyjny jest bonus powitalny – do 1000 złotych od pierwszej wpłaty oraz 20 złotych freebet – zakład bez ryzyka. Kwota pierwszego depozytu, jeżeli przekracza 20 złotych, zostanie podwojona. Środki należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym wynoszącym 2.00 – są to sprzyjające graczom warunki. Totolotek oferuje też promocję Gram Grubo, która zwalnia grających z podatku od stawki zwiększając wygraną kuponów TotoMix lub Live o 14%. VIP Club oraz Bet Club to programy mające zwiększyć komfort gry i zachęcić graczy do rywalizacji. Zdobyte punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Chcesz zagrać u bukmachera Totolotek? Konto możesz założyć pod adresem totolotek.pl
Totolotek
Oferta zakładów0.0
Oferta live0.0
Oferta bonusów0.0
Jakość supportu0.0
Adres wwwtotolotek.pl
Minimalna wpłata0,01 PLN
Minimalna wypłata0,01 PLN
Minimalna stawka0
Zakłady live
Transmisje live-
Czat na żywo
Bonus bez depozytu
Bonus od wpłaty
Blik
Dotpay
Karty płatnicze (VISA, MasterCard)
Masterpass-
Neteller-
Paysafecard
Payu-
Przelew bankowy
Przelewy24-
Skrill
Tpay.com


Sprawdź ofertę bukmachera Totolotek i odbierz kod promocyjny z bonusem na start

Zgłoś błąd