Udostępnij:

Eleven Sports 3

 1. Eleven Sports 3
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player+
 1. Player+

  Pakiet Eleven

  15 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. nc+
 3. Netia
 4. Vectra
 1. nc+

  Pakiet ELEVEN

  12 PLN Za miesiącWybieram
 1. Netia

  Pakiet Sport i emocje

  20 PLN Za miesiącWybieram
 2. Netia

  Pakiet Sport + emocje plus

  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Vectra

  Pakiet Platynowy + Eleven

  50 PLN Za miesiącWybieram

Na kanale Eleven Sports 3 zobaczymy najważniejsze rozgrywki piłkarskie w całej Europie. Kanał zapewnia nam dostarczenie wielu emocji piłkarskich, poprzez chociażby transmisję meczów ligi francuskiej, włoskiej, angielskiej na czele z Pucharem Ligi Angielskiej.


Ponadto na kanale Eleven Sports 3 znajdziemy transmisję meczów z ligi belgijskiej, brazylijskiej czy szkockiej. Ale oferta Eleven Sports 3  nie opiera się tylko i wyłącznie na transmisjach piłkarskich rozgrywek w całej Europie.


Na tym kanale prowadzone są również transmisje chociażby piłki ręcznej, a zobaczymy tam między innymi mecze piłkarzy ręcznych w Lidze Mistrzów. Ponadto jeśli nie mamy możliwości obejrzenia danego meczu na żywo, wówczas spokojnie możemy oglądnąć na tym kanale właśnie powtórkę z danego widowiska sportowego.


Oprócz transmisji na żywo z meczów piłki nożnej czy piłki ręcznej, na kanale zobaczymy także liczne filmy dokumentalne przedstawiające tematykę sportową. Warto również zaznaczyć, że na kanale Eleven Sports 3 są retransmitowane najważniejsze wydarzenia, które pojawiły się wcześniej nie tylko na tym kanale, ale także były transmitowane poprzez bratnie kanały Eleven Sports 1 czy też Eleven Sports 2.


Kanał Eleven Sports 3 stwarza więc możliwość zobaczenia w akcji swojej ukochanej drużyny nawet za granicami naszego kraju. Dzięki posiadaniu tego kanału sportowego będziemy na bieżąco w tematyce sportowej, która nas interesuje. Warto być w posiadaniu tego kanału, bowiem tylko Eleven Sports 3 transmituje te wydarzenia, których nie zobaczymy na innym kanale sportowym w naszym kraju.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Niemiecka Bundesliga
  Niemiecka Bundesliga
 3. Hiszpańska La Liga
  Hiszpańska La Liga
 4. Włoska Serie A
  Włoska Serie A

Eleven Sports 3

Zgłoś błąd