Udostępnij:

Transmisje sportowe

Oglądaj na żywo, stream live i online transmisje hokeja na lodzie w internecie

Hokej transmisje na żywo i live stream online

Transmisje hokeja na żywo w tv i Internecie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Praktycznie każdego dnia można oglądać mecze w wielu europejskich ligach, a także w najpopularniejszej lidze świata NHL. Mecze hokeja live online dostępne są w wielu przypadkach całkowicie za darmo. Część meczów pokazywana jest również przez Polskie kanały sportowe w tv i online.

Gdzie oglądać hokej w tv i live online w Internecie?

Wiele meczów hokeja można oglądać na żywo w Internecie. Wiele spotkań dostępna jest za darmo na kanałach STS TV, Fortuna TV i Betclic TV. Kanały te to platformy telewizyjne online udostępniane na stronach internetowych bukmacherów.

Na liście dostępnych transmisji można znaleźć takie ligi jak NHL, KHL, Hokejowa Liga Mistrzów, mecze drużyn narodowych i kilka innych rozgrywek w hokeja. Transmisje na poniższych stronach są całkowicie darmowe i aby skorzystać z oferty live wystarczy rejestracja konta. Następnie można rozpocząć oglądanie transmisji hokeja na żywo na ekranie komputera.

Transmisje hokeja w tv i Internecie. Gdzie obejrzeć?

W Polsce oprócz ligi NHL, sporym zainteresowaniem cieszą się również polskie rozgrywki. Mowa tutaj oczywiście o Polskiej Lidze Hokeja. To właśnie te dwie ligi ogląda najwięcej kibiców.

Na poniższej liście transmisji prezentujemy listę meczów, które można oglądać w telewizji i online. Aby sprawdzić kanały na których można oglądać wybrany mecz, wystarczy przejść klikając w jego nazwę. W wielu przypadkach dostępny jest darmowy live stream.

  1. Dziś
  1. Hokej

    Polska vs Słowenia Świat Mecz towarzyski (Hokej)

    Transmisje sportowe

    Oglądaj na żywo, stream live i online transmisje hokeja na lodzie w internecie

    Zgłoś błąd