Udostępnij:

Francuska Ligue 1 na żywo

Oglądaj na żywo Francuska Ligue 1 - legalnie live w internecie i tv

Ligue 1 transmisje na żywo i live stream online

Rozgrywki Ligue 1 należą do top5 najchętniej oglądanych zagranicznych lig w Polsce. Mecze z udziałem takich drużyn jak PSG, Lyon czy Marsylia oglądają w każdy weekend tysiące kibiców. Bardzo dobrą informacją jest fakt, że wszystkie spotkania Ligue 1 w Polsce można oglądać całkowicie za darmo za pośrednictwem Internetu.

Jak i gdzie oglądać mecze Ligue 1 live w tv i online w Internecie?

Dzięki kanałom STS TV, Fortuna TV i Betclic TV można oglądać online wszystkie spotkania Ligue 1. Powyższe kanały to usługi oferowane przez bukmacherów internetowych, którzy na swoich stronach udostępniają transmisje sportowe.

Bardzo ważną kwestią jest to, że transmisje te są dostępne całkowicie za darmo.Wystarczy zarejestrować konto aby móc oglądać wszystkie spotkania Ligue 1 online w Internecie. Do oglądania transmisji live wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Może to być komputer, smartfon lub tablet.

    1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
    1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

Transmisje live z meczów Ligi Fracuskiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

Przez wiele lat w Polsce, mecze Ligue 1 można było oglądać w Canal+. Niestety obecnie żadna telewizja nie wykupiła praw do pokazywania transmisji Ligi Francuskiej w tv. Jedynym więc sposobem na oglądanie spotkań Ligue 1 są wyżej wymienione kanały online na stronach bukmacherów.

Brak nadchodzących meczów w wybranych rozgrywkach


Francuska Ligue 1 na żywo

Oglądaj na żywo Francuska Ligue 1 - legalnie live w internecie i tv

Zgłoś błąd