Udostępnij:

NHL na żywo

Oglądaj na żywo NHL - legalnie live w internecie i tv

Mecze NHL na żywo są chętnie oglądane przez kibiców hokeju. Spotkania są transmitowane na stronach internetowych, kanałach telewizyjnych oraz aplikacjach na urządzenia mobilne. W poniższym artykule informujemy o tym, gdzie są dostępne transmisje w telewizji, online w internecie, a także darmowe transmisje. 

NHL meczyki i mecze na żywo

Mecze rozgrywane przez takie zespoły jak Vegas Golden Knights, Seattle Kraken, Dallas Stars, Winnipeg Jets, Boston Bruins, New Jersey Devils, Toronto Maple Leafs czy New York Islanders przyciągają największą uwagę kibiców. Jednak spotkania z udziałem innych drużyn także są chętnie oglądane przez miłośników hokeju. W naszym serwisie można znaleźć informacje na temat wszystkich meczów- do każdego spotkania prezentujemy listę serwisów internetowych oraz kanałów telewizyjnych transmitujących rozgrywki NHL.

NHL: Gdzie oglądać?

Serwis Viaplay transmituje mecze NHL w telewizji oraz w internecie. Poza tym spotkania można oglądać na platformach udostępnianych przez bukmacherów STS, Fortuna, Betclic.

Transmisje TV: Viaplay

Transmisje online: Viaplay

Transmisje za darmo: STS TV, Fortuna TV, Betclic TV

NHL transmisje tv

Transmisje NHL na żywo w tv można oglądać w aplikacji Viaplay. Jednak by oglądać mecze transmitowane przez Viaplay trzeba pobrać aplikację (Android TV, Samsung, LG), gdyż nie jest to tradycyjna telewizja dostępna na kablówkach i platformach satelitarnych. Aplikacja jest obsługiwana przez internet, dlatego trzeba posiadać urządzenie obsługujące ją, aby oglądać mecze.

NHL transmisje online za darmo 

Darmowe transmisje NHL są pokazywane na platformach Fortuna TV, Betclic TV oraz STS TV. Są to serwisy udostępniane przez legalne firmy bukmacherskie funkcjonujące w Polsce. Bukmacherzy transmitują nie tylko mecze NHL za darmo, ale także inne wydarzenia sportowe, np. Bundesligę, Serie A, Puchar Hiszpanii, La Ligę oraz Puchar Niemiec. By mieć dostęp do tych wszystkich transmisji wystarczy jedynie zarejestrować się w jednym z serwisów oraz spełnić kilka warunków podanych poniżej.

  • Fortuna TV - rejestracja konta, środki na koncie i postawiony wybrany przez siebie zakład bukmacherski w ostatnich 7 dniach za min 2 zł,
  • Betclic TV - rejestracja konta, środki na koncie lub postawiony wybrany przez siebie zakład bukmacherski w ostatnich 24 godzinach,
  • STS TV - rejestracja konta, środki na koncie i postawiony wybrany przez siebie zakład bukmacherski w ostatnich 24 godzinach.

Użytkownicy zarejestrowani u jednego z bukmacherów mogą oglądać transmisje NHL online za darmo na stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych dostępnych na urządzeniach Android oraz IOS.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje w STS TV

» Oglądaj transmisje w Betclic TV

NHL transmisje na żywo w internecie

Serwis Viaplay udostępnia transmisje NHL na żywo w internecie. Na platformie można oglądać nie tylko mecze NHL online, ale także inne wydarzenia sportowe, np. Bundesligę, Puchar Ligi Angielskiej, Ligę Konferencji czy Ligę Europy. Poza tym Viaplay jest bogatą biblioteką filmów i seriali. Transmisje NHL online można oglądać:

  • na telewizorach (Samsung, LG, Android TV),
  • na konsolach do gier (PlayStation 4, Xbox One),
  • na stronie internetowej (korzystając z przeglądarek takich jak Chrome, Firefox, Edge, Opera itp.),
  • na urządzeniach streamingowych (Apple TV, Google TV, Android TV, Chromecast),
  • na smartfonach i tabletach (w aplikacjach mobilnych Android i IOS).

Viaplay oferuje specjalny pakiet “Total”, który zawiera dostęp do transmisji sportowych oraz biblioteki z filmami i serialami. Subskrypcja kosztuje 34zł/mies. lub 399zł/rok.

» Oglądaj transmisje w Viaplay

NHL FAQ. Często zadawane pytania

Gdzie oglądać NHL w tv?

Mecze NHL w tv można oglądać w aplikacji Viaplay.

Gdzie oglądać NHL online w internecie?

Spotkania NHL online w internecie są udostępniane przez serwis Viaplay.

Czy można oglądać NHL za darmo?

NHL można oglądać za darmo u bukmacherów Fortuna, Betclic oraz STS.

Brak nadchodzących meczów w wybranych rozgrywkach

Skróty meczów i filmy sportowe

Oglądaj sportowe video - skróty meczów, filmy sportowe i wideo

NHL na żywo

Oglądaj na żywo NHL - legalnie live w internecie i tv

Zgłoś błąd