Udostępnij:

NHL na żywo

Oglądaj na żywo NHL - legalnie live w internecie i tv

NHL transmisje na żywo i live stream online

Mecze NHL na żywo to najchętniej oglądane transmisje hokejowe w Polsce. Każdego dnia można liczyć na wielkie emocje w kilku lub kilkunastu spotkaniach rozgrywanych pomiędzy najlepszymi zespołami. Spotkania NHL w Internecie dostępne są na darmowych kanałach live stream online. Wybrane mecze transmitowane są natomiast w telewizji.

Jak i gdzie oglądać mecze NHL live w tv i online w Internecie?

Spotkania NHL live online dostępne są w serwisach telewizyjnych STS TV, Fortuna TV i Betclic TV. Te trzy platformy dostępne są na stronach internetowych legalnych polskich bukmacherów. Wielu osobom bukmacher kojarzy się tylko z zakładami bukmacherskimi, jednak w ofercie firm STS, Fortuna i Betclic można też znaleźć transmisje sportowe.

Wśród nich między innymi mecze NHL, które można oglądać całkowicie za darmo. Aby oglądać transmisje live ze spotkań w tych rozgrywkach wystarczy założyć konto w jednej z poniższych firm. Po zalogowaniu w serwisie bukmachera można przejść do oferty zakładów na żywo (live) i znaleźć wybrany mecz. Następnie można włączyć transmisję live, którą można oglądać na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego.

    1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
    1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

Transmisje live z meczów ligi NHL. Gdzie obejrzeć na żywo?

Prawa do pokazywania meczów NHL na żywo w tv posiada Telewizja Polska. Wybrane spotkania NHL, stacja ta udostępnia na swojej antenie TVP Sport i w serwisie internetowym Sport.tvp.pl. Niestety liczba meczów nie jest zbyt duża (kilka w tygodniu).

Osoby które chcą mieć możliwość oglądania każdego meczu NHL muszą więc skorzystać z oferty STS TV, Fortuna TV lub Betclic TV.

 

Brak nadchodzących meczów w wybranych rozgrywkach

NHL na żywo

Oglądaj na żywo NHL - legalnie live w internecie i tv

Zgłoś błąd