Udostępnij:

Prawa telewizyjne

Lista praw telewizyjnych do najpopularniejszych wydarzeń sportowych
 1. Piłka nożna
 2. Tenis
 3. Siatkówka
 4. Formuła 1
 5. Rugby
 6. Sporty zimowe
 7. Koszykówka
 8. Piłka ręczna
 9. Hokej
 10. MMA
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Canal+
  4. Canal+Sport 2
  5. Canal+Now
  6. Eurosport 1
  7. nSport+
  8. Eurosport 2

  Ekstraklasa transmisje na żywo i live stream online

  Mecze Ekstraklasy na żywo to zdecydowanie najpopularniejsze rozgrywki ligowe w kraju. Transmisje meczów Ligi Polskiej można oglądać w tv i internecie. Wybrane spotkania w trwającym sezonie ligowym można oglądać za darmo zarówno w telewizji jak i online. Aby oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy live należy mieć jednak wykupiony odpowiedni pakiet tv.

  Jak i gdzie oglądać mecze PKO Ekstraklasy live w tv i online w Internecie?

  Transmisje online Ekstraklasy udostępniane są na kanałach grupy telewizyjnej Canal+. Stacja ta posiada prawa do pokazywania wszystkich spotkań Ligi Polskiej w tv i Internecie. Aby oglądać mecze online należy wykupić odpowiedni pakiet tv dostępny w serwisie Player. Nie trzeba podpisywać żadnej długoterminowej umowy – płatność jest miesięczna i w każdym momencie można zrezygnować z pakietu.

  Wybrane mecze z każdej kolejki Ekstraklasy na żywo można oglądać również w internetowym serwisie Telewizji Polskiej. Dostępny jest on pod adresem Sport.tvp.pl jak również w aplikacji mobilnej TVP Sport. Można więc część meczów obejrzeć całkowicie za free. Niestety nie jest to zbyt duża liczba, ponieważ TVP z reguły pokazuje tylko jedno spotkanie z każdej kolejki.

  Transmisje live z meczów Ligi Polskiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Spotkania Polskiej Ekstraklasy w tv pokazują ci sami operatorzy co w Internecie. Na kanałach telewizyjnych spod znaku Canal+ można oglądać wszystkie spotkania. Wybrane mecze są natomiast dostępne na TVP Sport, a nieliczne mecze również w TVP 1 lub/i TVP 2.

  Stacje C+ to kanały premium, które są dostępne praktycznie u wszystkich operatorów telewizji w kraju. Ich cena uzależniona jest od operatora. Kanały TVP można oglądać całkowicie za darmo korzystając z naziemnej telewizji cyfrowej.

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Eleven Sports 1
  4. Canal+
  5. Canal+Sport 2
  6. Eleven Sports 2
  7. Eleven Sports 3
  8. Eleven Sports 4
  9. Canal+Now
  10. nSport+
  11. STS TV
  12. Fortuna TV

  Hiszpańska La Liga transmisje na żywo i live stream online

  Transmisje La Liga na żywo w tv i Internecie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W każdy weekend mecze La Liga w tv i live online oglądają w Polsce setki tysięcy kibiców. Spotkania Ligi Hiszpańskiej można oglądać w telewizji i Internecie. Dostępne są zarówno płatne jak i darmowe kanały live stream.

  Jak i gdzie oglądać mecze La Liga live w tv i online w Internecie?

  Zaczniemy od bardzo dobrej informacji. Wszystkie mecze La Liga online w Internecie można oglądać całkowicie za darmo. Liga Hiszpańska pokazywana jest na kanałach STS TV, Fortuna TV i Betclic TV. Są to kanały sportowe bukmacherów, którzy na swoich stronach internetowych i w aplikacjach udostępniają całkowicie darmowe transmisje sportowe.

  Wśród transmisji można znaleźć mecze La Liga i oglądać je live online za darmo. Wystarczy zarejestrować konto w jednej z poniższych firm. Rejestracja trwa dosłownie kilka chwil. Po zalogowaniu wystarczy wejść w zakładkę LIVE i wybrać interesujący mecz. Jedyne czego potrzeba to dostęp do Internetu.

   1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
   1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

  Transmisje live z meczów Ligi Hiszpańskiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Drugim sposobem na oglądanie meczów Ligi Hiszpańskiej jest transmisja online na kanałach Eleven Sports i Canal+Sport. To właśnie te grupy telewizyjne posiadają prawa do udostępniania transmisji La Liga na żywo w tv i Internecie.

  Wszystkie spotkania La Liga można oglądać na platformie Player, która posiada w swojej ofercie wszystkie kanały Eleven i Canal+. Transmisje dostępne są zarówno dla użytkowników komputerów jak również na urządzeniach mobilnych i telewizorach Smart TV.

   

   

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Eleven Sports 1
  4. Canal+
  5. Canal+Sport 2
  6. Eleven Sports 2
  7. Eleven Sports 3
  8. Eleven Sports 4
  9. Canal+Now
  10. STS TV
  11. Fortuna TV
  12. ForBET TV

  Niemiecka Bundesliga transmisje na żywo i live stream online

  Bundesliga na żywo to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych transmisji sportowych w kraju. Wśród meczów Bundesligi, które można oglądać w tv i internecie, szczególnym zainteresowaniem cieszą się te z udziałem Bayernu Monachium i Borussii Dortmund. Kibice Ligi Niemieckiej mogą oglądać mecze Bundesligi live online za darmo, jak również korzystając z płatnych kanałów telewizyjnych.

  Jak i gdzie oglądać mecze Bundesligi live w tv i online w Internecie?

  Z pewnością kibiców Bundesligi ucieszy fakt, że mecze tych rozgrywek całkowicie za darmo można oglądać na żywo w Internecie. Dzięki usługom STS TV, Fortuna TV i Betclic TV na ekranie komputerów i urządzeń mobilnych można oglądać wszystkie mecze Bundesligi live online.

  Wystarczy zarejestrować konto w jednej z poniższych firm bukmacherskich. Następnie należy wybrać z listy spotkań interesujący mecz i nacisnąć przycisk „play”. Po chwili załaduje się live stream online z meczu Bundesligi, który można oglądać za free. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują sposobu na darmowe oglądanie spotkań.

  Transmisje live z meczów Ligi Niemieckiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Innym sposobem na oglądanie meczów niemieckiej Bundesligi są transmisje w tv i online w Internecie na kanałach sportowych z grupy Eleven Sports i Canal+Sport. Są to operatorzy telewizyjni, którzy posiadają prawa do udostępniania meczów w tv jak i transmisji live stream online.

  Wszystkie kanały obydwu stacji telewizyjnych dostępne są w ofercie platformy Player. Jest to serwis internetowy, aplikacja mobilna i aplikacja Smart TV, na których można oglądać transmisje na kanałach sportowych.

   

   

   

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Canal+
  4. Canal+Sport 2
  5. Canal+Now

  Premier League transmisje na żywo i live stream online

  Premier League uznawana jest przez wiele osób za najlepszą ligę zagraniczną. W Polsce w każdy weekend kibice oglądają transmisje meczów Premier League na żywo w tv i Internecie. Spotkania można oglądać zarówno korzystając z kanałów sportowych w telewizji jak również online na kanałach live stream.

  Jak i gdzie oglądać mecze Premier League live w tv i online w Internecie?

  Mecze Premier League można oglądać w Internecie korzystając z komputera, smartfona, tabletu lub telewizora Smart TV. Za transmisje spotkań Ligi Angielskiej online odpowiada Canal+. W każdy weekend telewizja ta rozdziela mecze Premier League i pokazuje je na swoich kanałach. W internecie stacje te dostępne są na platformie Player.

  W ofercie telewizji Player znaleźć można wszystkie kanały sportowe z grupy Canal+. Wykupując więc pakiet C+ można oglądać na żywo w Internecie wszystkie spotkania Premier League, które na swoich antenach pokazuje dostawca. Z każdej kolejki rozgrywek stacja wybiera sześć najlepszych spotkań i udostępnia jest live na swoich antenach.

  Transmisje live z meczów Ligi Angielskiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Oprócz meczów Premier League w Internecie, dostępne są również transmisje w tv. Oczywiście i w tym przypadku za udostępnianie spotkań Ligi Angielskiej upoważniona jest grupa telewizyjna Canal+. Podobnie jak w przypadku transmisji w Internecie, należy wykupić odpowiedni pakiet u swojego operatora kablowego lub na platformie satelitarnej Canal+. Cena za taki pakiet uzależniona jest od sieci kablowej lub platformy tv sat i ustalana indywidualnie.

   

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eleven Sports 1
  3. Eleven Sports 2
  4. Eleven Sports 3
  5. Eleven Sports 4
  6. STS TV
  7. Fortuna TV
  8. ForBET TV

  Serie A transmisje na żywo i live stream online

  W ostatnich latach transmisje Ligi Włoskiej, czyli mecze Serie A na żywo w tv i Internecie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Za sprawą dużej liczby Polaków, kibice z kraju chętniej oglądają spotkania włoskich drużyn. Transmisje Serie A online można oglądać za darmo na kanałach live stream oferowanych przez bukmacherów. Dostępne są również transmisje w telewizji i online na kanałach sportowych.

  Jak i gdzie oglądać mecze Serie A live w tv i online w Internecie?

  Spotkania Serie A live online udostępniają na swoich stronach internetowych bukmacherzy STS, Fortuna i Betclic. W usługach telewizji online pokazują oni wszystkie mecze Ligi Włoskiej. Co istotne – są to całkowicie darmowe transmisje dostępne dla wszystkich osób znajdujących się na terenie Polski.

  Wystarczy rejestracja konta w jednej z poniższych firm. Następnie można przejść do oferty STS TV, Fortuna TV lub Betclic TV i wybrać mecz z listy. Po włączeniu kanału live stream otworzy się okno z transmisją wybranego meczu. Transmisje te dostępne są w na ekranach komputerów i urządzeń mobilnych.

   1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
   1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

  Transmisje live z meczów Ligi Włoskiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Jeśli chodzi o transmisje meczów Serie A w telewizji to z pomocą przychodzą kanały Eleven Sports. Stacje tej grupy jako jedyne w Polsce posiadają prawa do pokazywania spotkań Ligi Włoskiej w tv i internecie.

  Jeżeli chcesz oglądać mecze Serie A live online wystarczy, że przejdziesz do strony internetowej platformy Player, na której dostępne są mecze Serie A. Telewizja internetowa Player posiada w ofercie pełny pakiet czterech kanałów Eleven.

  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV

  Ligue 1 transmisje na żywo i live stream online

  Rozgrywki Ligue 1 należą do top5 najchętniej oglądanych zagranicznych lig w Polsce. Mecze z udziałem takich drużyn jak PSG, Lyon czy Marsylia oglądają w każdy weekend tysiące kibiców. Bardzo dobrą informacją jest fakt, że wszystkie spotkania Ligue 1 w Polsce można oglądać całkowicie za darmo za pośrednictwem Internetu.

  Jak i gdzie oglądać mecze Ligue 1 live w tv i online w Internecie?

  Dzięki kanałom STS TV, Fortuna TV i Betclic TV można oglądać online wszystkie spotkania Ligue 1. Powyższe kanały to usługi oferowane przez bukmacherów internetowych, którzy na swoich stronach udostępniają transmisje sportowe.

  Bardzo ważną kwestią jest to, że transmisje te są dostępne całkowicie za darmo.Wystarczy zarejestrować konto aby móc oglądać wszystkie spotkania Ligue 1 online w Internecie. Do oglądania transmisji live wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Może to być komputer, smartfon lub tablet.

   1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
   1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

  Transmisje live z meczów Ligi Fracuskiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Przez wiele lat w Polsce, mecze Ligue 1 można było oglądać w Canal+. Niestety obecnie żadna telewizja nie wykupiła praw do pokazywania transmisji Ligi Francuskiej w tv. Jedynym więc sposobem na oglądanie spotkań Ligue 1 są wyżej wymienione kanały online na stronach bukmacherów.

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Polsat Sport Premium 1
  3. Polsat Sport Premium 2
  4. Polsat Sport Premium PPV
  5. TVP Sport

  Liga Mistrzów transmisje na żywo i live stream online

  Rozgrywki Ligi Mistrzów na żywo to jedne z najchętniej oglądanych transmisji sportowych w kraju. Mecze Ligi Mistrzów online w Internecie pokazywane są na specjalnych kanałach live stream. Spotkania Champions League można też oglądać w tv. Transmisje dostępne są ze wszystkich meczów fazy grupowej i pucharowej rozgrywek.

  Jak i gdzie oglądać mecze Champions League live w tv i online w Internecie?

  Warto zacząć od informacji, że jeden mecz z każdego tygodnia w którym rozgrywana jest Liga Mistrzów można oglądać całkowicie za darmo. Transmisję na żywo z najciekawszego środowego spotkania online w Internecie pokazuje serwis internetowy Telewizji Polskiej, który znajduje się pod adresem Sport.tvp.pl.

  Jeśli chodzi o transmisje pozostałych meczów to niestety nie jest dostępny żaden darmowy live stream. Pełne prawa do pokazywania wszystkich spotkań posiada grupa Polsat, która specjalnie z okazji rozgrywek Champions League przygotowałą kanały Polsat Sport Premium. Są one dostępne w Internecie za pośrednictwem płatnego serwisu Ipla TV.

  Transmisje live z meczów Ligi Mistrzów. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Mecze Ligi Mistrzów na żywo w tv udostępniane są w podobny sposób do transmisji online. W każdą środę, jeden mecz na swojej antenie pokazuje kanał TVP 2. Stacja ta dostępna jest całkowicie za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej, a także w podstawowych pakietach sieci kablowych.

  Transmisje ze pozostałych spotkań Ligi Mistrzów live w telewizji można oglądać na kanałach Polsatu Sport Premium. Sześć specjalnych stacji z tej grupy pokazuje wszystkie mecze Champions League. Kanały te dostępne są u wybranych operatorów sieci kablowych, a także na platformach satelitarnych Canal+ i Cyfrowego Polsatu.

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Polsat Sport Premium 1
  3. Polsat Sport Premium 2
  4. Polsat Sport Premium PPV

  Liga Europy transmisje na żywo i live stream online

  Spotkania Ligi Europy w piłce nożnej to bardzo chętnie oglądane transmisje live. Mecze tych rozgrywek można oglądać w Polsce za pośrednictwem sześciu specjalnych kanałów. Niestety żadne mecze Ligi Europy nie są udostępniane za darmo. Aby oglądać spotkania należy wykupić odpowiedni pakiet tv.

  Jak i gdzie oglądać mecze Ligi Europy live w tv i online w Internecie?

  Do udostępniania transmisji meczów Ligi Europy na żywo w Internecie służy serwis Ipla TV. Jest to oficjalna strona internetowa i aplikacja, w której dostępne są kanały Polsatu Sport Premium. To właśnie stacje z grupy Polsatu posiadają prawa do pokazywania na swoich antenach wybranych spotkań Ligi Europy.

  W serwisie Ipla TV można wykupić pakiet na cały sezon Ligi Europy, jak również można dokonać zakupu pojedynczego meczu i oglądać spotkania w systemie PPV. Wybór należy do użytkownika.

  Transmisje live z meczów Ligi Europy. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Kanały Polsatu Sport Premium, na których można oglądać mecze Ligi Europy w tv dostępne są u wielu operatorów telewizji. Wśród nich znaleźć można takich operatorów jak Netia czy UPC. Stacje te dostępne są również na obydwu platformach satelitarnych działających w Polsce (Platforma Canal+ i Cyfrowy Polsat).

  Aby odbierać kanały Polsatu Sport Premium i oglądać na nich mecze Ligi Mistrzów na żywo, należy wykupić odpowiedni pakiet tv zawierający te kanały. Ich dostępność i cena uzależniona jest od operatora telewizji.

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Polsat Sport
  3. Polsat Sport News
  4. Polsat Sport Extra
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eleven Sports 1
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eleven Sports 1
  3. Eleven Sports 2
  4. Eleven Sports 4
  5. STS TV
  6. Fortuna TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eleven Sports 1
  3. Eleven Sports 2
  4. Eleven Sports 3
  5. Eleven Sports 4
  6. STS TV
  7. Fortuna TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eleven Sports 1
  3. Eleven Sports 2
  4. Eleven Sports 3
  5. Eleven Sports 4
  6. STS TV
  7. Fortuna TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eurosport 1
  3. Eurosport 2
  4. STS TV
  5. Fortuna TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV
  4. Polsat Sport
  5. Polsat Sport News
  6. Polsat Sport Extra
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV
  4. ForBET TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV
  4. ForBET TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV
  4. ForBET TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eleven Sports 1
  3. Eleven Sports 2
  4. Eleven Sports 3
  5. Eleven Sports 4
  6. STS TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV
  4. ForBET TV
  5. Polsat Sport
  6. Polsat Sport News
  7. Polsat Sport Extra
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV
  4. ForBET TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Canal+Sport 2
  4. nSport+
  5. STS TV
  6. Fortuna TV

  Liga Mistrzów siatkarzy transmisje na żywo i live stream online

  Siatkarska Liga Mistrzów to bardzo popularne rozgrywki wśród kibiców tego sportu. Od wielu lat polskie drużyny doskonale sobie radzą w Lidze Mistrzów siatkarzy. Dobry poziom polskich zespołów sprawia, że kibice coraz chętniej oglądają te rozgrywki. W Internecie siatkarską Ligę Mistrzów można oglądać całkowicie za darmo. Wybrane spotkania dostępne są również na kanałach telewizyjnych.

  Jak i gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów siatkarzy live w tv i online w Internecie?

  Ta informacja z pewnością zainteresuje wszystkich fanów siatkówki. Mecze Ligi Mistrzów siatkarzy można całkowicie za darmo oglądać na kanałach STS TV, Fortuna TV i Betclic TV. Są to usługi telewizji online oferowane przez bukmacherów.

  Siatkarska Liga Mistrzów to rozgrywki, które można oglądać za darmo. Wystarczy założyć konto u jednego z poniższych bukmacherów. Następnie można cieszyć się darmową transmisją na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego.

   1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
   1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

  Transmisje live z meczów siatkarskiej Ligi Mistrzów. Gdzie obejrzeć na żywo?

  W trwającym sezonie Ligi Mistrzów siatkarzy prawa do pokazywania spotkań ma grupa Canal+. Na swoich antenach stacja ta pokazuje praktycznie wszystkie mecze, które można oglądać zarówno w Internecie jak i w telewizji.

  Kanały C+ online można oglądać korzystając z serwisu internetowego Player, który w swojej ofercie posiada bogaty wybór stacji sportowych. W tradycyjnej telewizji mecze siatkarskiej Ligi Mistrzów na żywo można oglądać u tych operatorów, którzy w swojej ofercie posiadają pakiety premium Canal+.

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Canal+Sport 2
  4. nSport+
  5. STS TV
  6. Fortuna TV
  7. ForBET TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV

  Euroliga transmisje na żywo i live stream online

  Wśród transmisji na żywo z koszykarskich rozgrywek, jednymi z najpopularniejszych są mecze Euroligi. W Polsce, spotkania Euroligi można oglądać zarówno w tv jak i w Internecie. Co ciekawe – wszystkie mecze Euroligi online można oglądać na darmowych kanałach live stream. Wybrane najciekawsze starcia z każdej kolejki rozgrywek, pokazywane są też w telewizji.

  Jak i gdzie oglądać mecze Euroligi live w tv i online w Internecie?

  Wszystkie mecze Euroligi live online można oglądać na trzech kanałach internetowych. Są to usługi telewizyjne udostępniane przez legalnych bukmacherów STS, Fortuna i Betclic. Firmy te na swoich stronach internetowych, obok zakładów live posiadają też transmisje live z wielu wydarzeń sportowych.

  Wśród nich znaleźć można między innymi spotkania Euroligi, które można oglądać za darmo w Internecie. Jedyne co trzeba zrobić to rejestracja konta w jednej z poniższych firm. Następnie można skorzystać z oferty zakładów live na mecze Euroligi i włączyć live stream za darmo.

   1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
   1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

  Transmisje live z meczów Euroligi. Gdzie obejrzeć na żywo?

  W telewizji, wybrane mecze Euroligi pokazywane są na kanałach z grupy Polsatu Sport. To właśnie ta stacja posiada prawa do transmitowania wybranych przez siebie spotkań. W każdym tygodniu gdy rozgrywane są mecze Euroligi, na jednym z kanałów Polsatu można obejrzeć najciekawsze spotkania.

  Niestety więc osoby, które chcą oglądać mecze Euroligi w tv muszą zadowolić się tylko pojedynczymi spotkaniami. Warto jednak pamiętać, że wszystkie mecze Euroligi można oglądać za darmo w serwisach STS TV, Fortuna TV i Betclic TV.

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Eleven Sports 1
  4. Canal+
  5. Canal+Sport 2
  6. Eleven Sports 2
  7. Eleven Sports 3
  8. STS TV
  9. Fortuna TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Canal+Sport 2
  4. STS TV
  5. Fortuna TV
  6. ForBET TV

  NBA transmisje na żywo i live stream online

  Mecze NBA na żywo to zdecydowanie najchętniej oglądane transmisje koszykówki zarówno w tv jak i online. Kibice którzy chcą oglądać spotkania NBA w Internecie, mają taką możliwość dzięki trzem kanałom internetowym dostępnym za darmo. Wybrane spotkania w tych rozgrywkach można również oglądać na kanałach telewizyjnych.

  Jak i gdzie oglądać mecze NBA live w tv i online w Internecie?

  Z pewnością fanów NBA ucieszy informacja, że mecze live online można oglądać całkowicie za darmo. Wszystkie spotkania NBA dostępne są w serwisach STS TV, fortuna TV i Betclic TV. Wymienione kanały to usługi telewizji online, z których można korzystać na stronach internetowych bukmacherów.

  Do odbierania powyższych kanałów wystarczy dostęp do Internetu. Wystarczy założyć konto w jednej z poniższych firm i wybrać z oferty zakłady LIVE. To właśnie w nich dostępne są między innymi darmowe transmisje NBA online w Internecie. Mecze live można oglądać zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.

   1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
   1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

  Transmisje live z meczów ligi NBA. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Oprócz transmisji na wyszczególnionych kanałach bukmacherskich, wybrane mecze NBA live można oglądać w tv na Canal+Sport i Canal+Sport 2. W każdym tygodniu trwającego sezonu stacje te udostępniają na swoich antenach kilka najciekawszych spotkań. Niestety ich liczba nie powala, tym bardziej gdy spojrzymy ile meczów NBA rozgrywanych jest każdego dnia.

  Aby więc oglądać wszystkie mecze NBA należy zarejestrować konto w jednej z usług STS TV, fortuna TV lub Betclic TV. To właśnie tam można obejrzeć wszystkie mecze NBA online w Internecie.

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Canal+Sport 2
  4. nSport+
  5. STS TV
  6. Fortuna TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Canal+Sport 2
  4. Canal+Now
  5. nSport+
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eleven Sports 1
  3. Eleven Sports 2
  4. Eleven Sports 3
  5. Eleven Sports 4
  6. STS TV
  7. Fortuna TV
  8. ForBET TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV
  4. ForBET TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Sportklub
  3. STS TV
  4. Fortuna TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. KSW TV
  1. Dostępne na kanałach:
  2. STS TV
  3. Fortuna TV
  4. TVP Sport

  NHL transmisje na żywo i live stream online

  Mecze NHL na żywo to najchętniej oglądane transmisje hokejowe w Polsce. Każdego dnia można liczyć na wielkie emocje w kilku lub kilkunastu spotkaniach rozgrywanych pomiędzy najlepszymi zespołami. Spotkania NHL w Internecie dostępne są na darmowych kanałach live stream online. Wybrane mecze transmitowane są natomiast w telewizji.

  Jak i gdzie oglądać mecze NHL live w tv i online w Internecie?

  Spotkania NHL live online dostępne są w serwisach telewizyjnych STS TV, Fortuna TV i Betclic TV. Te trzy platformy dostępne są na stronach internetowych legalnych polskich bukmacherów. Wielu osobom bukmacher kojarzy się tylko z zakładami bukmacherskimi, jednak w ofercie firm STS, Fortuna i Betclic można też znaleźć transmisje sportowe.

  Wśród nich między innymi mecze NHL, które można oglądać całkowicie za darmo. Aby oglądać transmisje live ze spotkań w tych rozgrywkach wystarczy założyć konto w jednej z poniższych firm. Po zalogowaniu w serwisie bukmachera można przejść do oferty zakładów na żywo (live) i znaleźć wybrany mecz. Następnie można włączyć transmisję live, którą można oglądać na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego.

   1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
   1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

  Transmisje live z meczów ligi NHL. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Prawa do pokazywania meczów NHL na żywo w tv posiada Telewizja Polska. Wybrane spotkania NHL, stacja ta udostępnia na swojej antenie TVP Sport i w serwisie internetowym Sport.tvp.pl. Niestety liczba meczów nie jest zbyt duża (kilka w tygodniu).

  Osoby które chcą mieć możliwość oglądania każdego meczu NHL muszą więc skorzystać z oferty STS TV, Fortuna TV lub Betclic TV.

   

  1. Dostępne na kanałach:
  2. Polsat Sport
  1. Dostępne na kanałach:
  2. TVP Sport
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Canal+Sport
  3. Canal+Sport 2
  4. Canal+Now
  5. nSport+
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eurosport 1
  3. Eurosport 2
  4. TVP Sport
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eurosport 1
  3. Eurosport 2
  4. TVP Sport
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Eurosport 1
  3. Eurosport 2
  4. TVP Sport

  Skoki narciarskie transmisje na żywo i online

  Skoki narciarskie na żywo to jedne z najpopularniejszych transmisji sportowych w Polsce. Konkursy z udziałem polskich skoczków oglądają miliony kibiców w całym kraju. Transmisje z zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich można oglądać na żywo w tv i dzięki kanałom live stream online w Internecie.

  Jak i gdzie oglądać skoki narciarskie live w tv i online w Internecie?

  Prawa do pokazywania transmisji skoków narciarskich w tv i w Internecie na terenie Polski posiadają dwie grupy telewizyjne. Jedną z nich jest Telewizja Polska. Na kanałach TVP 1 i TVP Sport pokazywane są na żywo wszystkie zawody Pucharu Świata. Osoby, które chcą oglądać live stream online ze skoków narciarskich mogą wejść na stronę Sport.tvp.pl. Jest to serwis TVP w którym udostępniane są transmisje ze wszystkich konkursów Pucharu Świata.

  Transmisje oferowane w serwisie Sport TVP są całkowicie darmowe. Wystarczy wejść na stronę i można rozpocząć oglądanie transmisji live. Warto dodać, że Telewizja Polska przygotowała też specjalną aplikację mobilną TVP Sport, dzięki której można oglądać skoki narciarskie live online na ekranach smartfonów i tabletów.

  Transmisje live skoków narciarskich. Gdzie obejrzeć na żywo?

  Drugą telewizją, która posiada prawa do pokazywania skoków narciarskich na żywo w Internecie i tv jest Eurosport. Na głównym kanale tej stacji można oglądać transmisje ze wszystkich zawodów Pucharu Świata, a także z kwalifikacji do głównych konkursów. Transmisje skoków na Eurosporcie można oglądać na żywo za pośrednictwem platformy tv online Player. Wystarczy wejść na stronę platformy lub pobrać aplikację mobilną lub Smart TV. Następnie można wybrać jeden z pakietów tv w którym dostępne są kanały Eurosportu.

   Prawa telewizyjne

Lista praw telewizyjnych do najpopularniejszych wydarzeń sportowych

Zgłoś błąd