Udostępnij:

Liga Europy na żywo

Oglądaj na żywo Liga Europy - legalnie live w internecie i tv

Liga Europy transmisje na żywo i live stream online

Spotkania Ligi Europy w piłce nożnej to bardzo chętnie oglądane transmisje live. Mecze tych rozgrywek można oglądać w Polsce za pośrednictwem sześciu specjalnych kanałów. Niestety żadne mecze Ligi Europy nie są udostępniane za darmo. Aby oglądać spotkania należy wykupić odpowiedni pakiet tv.

Jak i gdzie oglądać mecze Ligi Europy live w tv i online w Internecie?

Do udostępniania transmisji meczów Ligi Europy na żywo w Internecie służy serwis Ipla TV. Jest to oficjalna strona internetowa i aplikacja, w której dostępne są kanały Polsatu Sport Premium. To właśnie stacje z grupy Polsatu posiadają prawa do pokazywania na swoich antenach wybranych spotkań Ligi Europy.

W serwisie Ipla TV można wykupić pakiet na cały sezon Ligi Europy, jak również można dokonać zakupu pojedynczego meczu i oglądać spotkania w systemie PPV. Wybór należy do użytkownika.

Transmisje live z meczów Ligi Europy. Gdzie obejrzeć na żywo?

Kanały Polsatu Sport Premium, na których można oglądać mecze Ligi Europy w tv dostępne są u wielu operatorów telewizji. Wśród nich znaleźć można takich operatorów jak Netia czy UPC. Stacje te dostępne są również na obydwu platformach satelitarnych działających w Polsce (Platforma Canal+ i Cyfrowy Polsat).

Aby odbierać kanały Polsatu Sport Premium i oglądać na nich mecze Ligi Mistrzów na żywo, należy wykupić odpowiedni pakiet tv zawierający te kanały. Ich dostępność i cena uzależniona jest od operatora telewizji.

 1. Cz 29/04
 1. Manchester United Manchester United vs AS Roma AS RomaEuropa Liga Europy

  1. Villarreal CF Villarreal CF vs Arsenal Londyn Arsenal LondynEuropa Liga Europy

   Liga Europy na żywo

   Oglądaj na żywo Liga Europy - legalnie live w internecie i tv

   Zgłoś błąd