Udostępnij:

Platformy telewizyjne online

Najlepsze platformy telewizyjne online - oglądaj tv w internecie i telewizji sportowej online
  1. Kanały sportowe:
  2. Eleven Sports 1
  3. Eleven Sports 2
  4. Eleven Sports 3
  5. Eleven Sports 4
  6. Canal+
  7. Canal+Sport
  8. Canal+Sport 2
  9. Canal+Now
  10. nSport+
  11. Eurosport 1
  12. Eurosport 2
  13. Platforma dostępna na terenie Pobierz program VPN i oglądajPolska

  Player (dawniej: TVN Player) – polski serwis internetowy o tematyce wideo na życzenie i telewizja internetowa. Od wystartowania playera oferował dostęp do filmów, seriali oraz programów znanych z oferty kanałów spod znanych logo czyli całej grupy TVN (TVN, TVN 7, TVN Style, TVN Turbo). Od niedawna w ofercie Player+ dostępne są również kanały telewizyjne z grupy Canal+ a także Eleven Sports, dzięki czemu fani sportu mogą oglądać transmisje w internecie.

  1. Kanały sportowe:
  2. Betsson TV

  Betsson to kolejna firma bukmacherska, która oferuje dla swoich użytkowników darmowe transmisje sportowe. W usłudze Betsson TV można za darmo oglądać na żywo takie rozgrywki jak Włoska Serie A, Hiszpańska La Liga, Francuska Ligue 1 czy turnieje tenisowe ATP i WTA.

  1. Kanały sportowe:
  2. Fortuna TV

  Fortuna jako drugi największy bukmacher na rynku posiada platformę internetową FORTUNA TV oferującą dostęp do ogromnej liczby wydarzeń sportowych oraz statystyk. Fortuna umożliwia swoim klientom oglądanie transmisji z różnych wydarzeń sportowych, dzięki czemu możemy być na bieżąco z wydarzeniami na które zawarliśmy zakład bukmacherski.

  1. Kanały sportowe:
  2. STS TV

  STS jako lider zakładów bukmacherskich oferuje swoim klientom bezpłatne oglądanie ponad 2000 transmisji każdego miesiąca dzięki STS TV. Wszystkie transmisje można śledzić za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

  1. Kanały sportowe:
  2. ForBET TV

  Oferta bukmachera ForBET zawiera nie tylko zakłady bukmacherskie, ale też całkowicie darmowe i legalne transmisje na żywo. ForBET oferuje swoim użytkownikom usługę ForBET TV, umożliwiającą oglądanie wydarzeń sportowych na platformie bukmachera.

  1. Kanały sportowe:
  2. KSW TV

  KSW TV jest platformą pay-per-view oferującą płatne transmisje z gal Konfrontacji Sztuk Walki, na których zobaczyć można takie gwiazdy jak były strongman Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, raper Paweł "Popek Monster" Mikołajuw, Michał Materla czy Mamed Khalidov. Jest jedną z wielu metod obejrzenia gali, lecz bardzo popularną i cieszącą się wysokiej jakości przekazem.

  1. Kanały sportowe:
  2. FAME MMA

  FAME MMA to federacja która organizuje walki tzw. "Freak Fight" czyli starcia w formule MMA pomiędzy youtuberami i influencerami czyli po prostu walki MMA największych gwiazd Internetu.

  1. Kanały sportowe:
  2. YouTube PL
  1. Kanały sportowe:
  2. Ekstraklasa TV
  3. Platforma dostępna na terenie Pobierz program VPN i oglądajŚwiat poza Polską
  1. Kanały sportowe:
  2. Bet365 TV

  Bet365 jako jeden z nielicznych bukmacherów, oferuje platformę Bet365 TV na której oprócz typowania meczów na żywo, można oglądać również transmisje online. Ponadto w trakcie meczu oprócz samego okna z transmisją dostępne są rozbudowane statystyki.

  1. Kanały sportowe:
  2. Unibet TV

  Unibet to zagraniczna firma bukmacherska, która oprócz zakładów bukmacherskich i zakładów na żywo oferuje również platformę Unibet TV. Usługa ta oferuje dla zarejestrowanych klientów darmowe transmisje internetowe z wybranych wydarzeń sportowych online.

Platformy telewizyjne online

Najlepsze platformy telewizyjne online - oglądaj tv w internecie i telewizji sportowej online
Zgłoś błąd