Udostępnij:

Angielska Premier League na żywo

Oglądaj na żywo Angielska Premier League - legalnie live w internecie i tv

Premier League transmisje na żywo i live stream online

Premier League uznawana jest przez wiele osób za najlepszą ligę zagraniczną. W Polsce w każdy weekend kibice oglądają transmisje meczów Premier League na żywo w tv i Internecie. Spotkania można oglądać zarówno korzystając z kanałów sportowych w telewizji jak również online na kanałach live stream.

Jak i gdzie oglądać mecze Premier League live w tv i online w Internecie?

Mecze Premier League można oglądać w Internecie korzystając z komputera, smartfona, tabletu lub telewizora Smart TV. Za transmisje spotkań Ligi Angielskiej online odpowiada Canal+. W każdy weekend telewizja ta rozdziela mecze Premier League i pokazuje je na swoich kanałach. W internecie stacje te dostępne są na platformie Player.

W ofercie telewizji Player znaleźć można wszystkie kanały sportowe z grupy Canal+. Wykupując więc pakiet C+ można oglądać na żywo w Internecie wszystkie spotkania Premier League, które na swoich antenach pokazuje dostawca. Z każdej kolejki rozgrywek stacja wybiera sześć najlepszych spotkań i udostępnia jest live na swoich antenach.

Transmisje live z meczów Ligi Angielskiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

Oprócz meczów Premier League w Internecie, dostępne są również transmisje w tv. Oczywiście i w tym przypadku za udostępnianie spotkań Ligi Angielskiej upoważniona jest grupa telewizyjna Canal+. Podobnie jak w przypadku transmisji w Internecie, należy wykupić odpowiedni pakiet u swojego operatora kablowego lub na platformie satelitarnej Canal+. Cena za taki pakiet uzależniona jest od sieci kablowej lub platformy tv sat i ustalana indywidualnie.

 

 1. Pt 30/10
 2. So 31/10
 3. Nd 01/11
 4. Pn 02/11
 1. Wolverhampton Wolverhampton vs Crystal Palace Crystal PalaceAnglia Angielska Premier League  Angielska Premier League na żywo

  Oglądaj na żywo Angielska Premier League - legalnie live w internecie i tv

  Zgłoś błąd