Udostępnij:

Włoska Serie A na żywo

Oglądaj na żywo Włoska Serie A - legalnie live w internecie i tv

Serie A transmisje na żywo i live stream online

W ostatnich latach transmisje Ligi Włoskiej, czyli mecze Serie A na żywo w tv i Internecie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Za sprawą dużej liczby Polaków, kibice z kraju chętniej oglądają spotkania włoskich drużyn. Transmisje Serie A online można oglądać za darmo na kanałach live stream oferowanych przez bukmacherów. Dostępne są również transmisje w telewizji i online na kanałach sportowych.

Jak i gdzie oglądać mecze Serie A live w tv i online w Internecie?

Spotkania Serie A live online udostępniają na swoich stronach internetowych bukmacherzy STS, Fortuna i Betclic. W usługach telewizji online pokazują oni wszystkie mecze Ligi Włoskiej. Co istotne – są to całkowicie darmowe transmisje dostępne dla wszystkich osób znajdujących się na terenie Polski.

Wystarczy rejestracja konta w jednej z poniższych firm. Następnie można przejść do oferty STS TV, Fortuna TV lub Betclic TV i wybrać mecz z listy. Po włączeniu kanału live stream otworzy się okno z transmisją wybranego meczu. Transmisje te dostępne są w na ekranach komputerów i urządzeń mobilnych.

    1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
    1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

Transmisje live z meczów Ligi Włoskiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

Jeśli chodzi o transmisje meczów Serie A w telewizji to z pomocą przychodzą kanały Eleven Sports. Stacje tej grupy jako jedyne w Polsce posiadają prawa do pokazywania spotkań Ligi Włoskiej w tv i internecie.

Jeżeli chcesz oglądać mecze Serie A live online wystarczy, że przejdziesz do strony internetowej platformy Player, na której dostępne są mecze Serie A. Telewizja internetowa Player posiada w ofercie pełny pakiet czterech kanałów Eleven.

Brak nadchodzących meczów w wybranych rozgrywkach


Włoska Serie A na żywo

Oglądaj na żywo Włoska Serie A - legalnie live w internecie i tv

Zgłoś błąd