Udostępnij:

Polska Ekstraklasa na żywo

Oglądaj na żywo Polska Ekstraklasa - legalnie live w internecie i tv

Ekstraklasa transmisje na żywo i live stream online

Mecze Ekstraklasy na żywo to zdecydowanie najpopularniejsze rozgrywki ligowe w kraju. Transmisje meczów Ligi Polskiej można oglądać w tv i internecie. Wybrane spotkania w trwającym sezonie ligowym można oglądać za darmo zarówno w telewizji jak i online. Aby oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy live należy mieć jednak wykupiony odpowiedni pakiet tv.

Jak i gdzie oglądać mecze PKO Ekstraklasy live w tv i online w Internecie?

Transmisje online Ekstraklasy udostępniane są na kanałach grupy telewizyjnej Canal+. Stacja ta posiada prawa do pokazywania wszystkich spotkań Ligi Polskiej w tv i Internecie. Aby oglądać mecze online należy wykupić odpowiedni pakiet tv dostępny w serwisie Player. Nie trzeba podpisywać żadnej długoterminowej umowy – płatność jest miesięczna i w każdym momencie można zrezygnować z pakietu.

Wybrane mecze z każdej kolejki Ekstraklasy na żywo można oglądać również w internetowym serwisie Telewizji Polskiej. Dostępny jest on pod adresem Sport.tvp.pl jak również w aplikacji mobilnej TVP Sport. Można więc część meczów obejrzeć całkowicie za free. Niestety nie jest to zbyt duża liczba, ponieważ TVP z reguły pokazuje tylko jedno spotkanie z każdej kolejki.

Transmisje live z meczów Ligi Polskiej. Gdzie obejrzeć na żywo?

Spotkania Polskiej Ekstraklasy w tv pokazują ci sami operatorzy co w Internecie. Na kanałach telewizyjnych spod znaku Canal+ można oglądać wszystkie spotkania. Wybrane mecze są natomiast dostępne na TVP Sport, a nieliczne mecze również w TVP 1 lub/i TVP 2.

Stacje C+ to kanały premium, które są dostępne praktycznie u wszystkich operatorów telewizji w kraju. Ich cena uzależniona jest od operatora. Kanały TVP można oglądać całkowicie za darmo korzystając z naziemnej telewizji cyfrowej.

Brak nadchodzących meczów w wybranych rozgrywkach

Polska Ekstraklasa na żywo

Oglądaj na żywo Polska Ekstraklasa - legalnie live w internecie i tv

Zgłoś błąd