Udostępnij:

Skoki narciarskie na żywo

Oglądaj na żywo Skoki narciarskie - legalnie live w internecie i tv

Skoki narciarskie transmisje na żywo i online

Skoki narciarskie na żywo to jedne z najpopularniejszych transmisji sportowych w Polsce. Konkursy z udziałem polskich skoczków oglądają miliony kibiców w całym kraju. Transmisje z zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich można oglądać na żywo w tv i dzięki kanałom live stream online w Internecie.

Jak i gdzie oglądać skoki narciarskie live w tv i online w Internecie?

Prawa do pokazywania transmisji skoków narciarskich w tv i w Internecie na terenie Polski posiadają dwie grupy telewizyjne. Jedną z nich jest Telewizja Polska. Na kanałach TVP 1 i TVP Sport pokazywane są na żywo wszystkie zawody Pucharu Świata. Osoby, które chcą oglądać live stream online ze skoków narciarskich mogą wejść na stronę Sport.tvp.pl. Jest to serwis TVP w którym udostępniane są transmisje ze wszystkich konkursów Pucharu Świata.

Transmisje oferowane w serwisie Sport TVP są całkowicie darmowe. Wystarczy wejść na stronę i można rozpocząć oglądanie transmisji live. Warto dodać, że Telewizja Polska przygotowała też specjalną aplikację mobilną TVP Sport, dzięki której można oglądać skoki narciarskie live online na ekranach smartfonów i tabletów.

Transmisje live skoków narciarskich. Gdzie obejrzeć na żywo?

Drugą telewizją, która posiada prawa do pokazywania skoków narciarskich na żywo w Internecie i tv jest Eurosport. Na głównym kanale tej stacji można oglądać transmisje ze wszystkich zawodów Pucharu Świata, a także z kwalifikacji do głównych konkursów. Transmisje skoków na Eurosporcie można oglądać na żywo za pośrednictwem platformy tv online Player. Wystarczy wejść na stronę platformy lub pobrać aplikację mobilną lub Smart TV. Następnie można wybrać jeden z pakietów tv w którym dostępne są kanały Eurosportu.

 

Brak nadchodzących meczów w wybranych rozgrywkach

Skoki narciarskie na żywo

Oglądaj na żywo Skoki narciarskie - legalnie live w internecie i tv

Zgłoś błąd