Udostępnij:

Transmisje sportowe

Oglądaj F1 na żywo, stream live i online transmisje Formuły 1 w internecie

Formuła 1 transmisje na żywo i live stream online

Wyścigi Formuły 1 na żywo w tv i w Internecie od lat cieszą się nieprawdopodobnie dużym zainteresowaniem. Każdy sezon F1 live oglądany jest przez miliony kibiców z całego kraju. Zainteresowanie Formułą 1 zwiększyło się jeszcze bardziej w momencie gdy Robert Kubica ogłosił powrót do wyścigów. W każdy weekend trwającego sezonu fani sportów motorowych z wielkim zainteresowaniem śledzą transmisje live z treningów, kwalifikacji i wyścigów.

Gdzie oglądać Formułę 1 w tv i live online w Internecie?

Trwający sezon Formuły 1 na żywo zarówno w telewizji jak i live online w Internecie pokazuje kanał Eleven Sports. To właśnie ta stacja posiada pełne prawa do udostępniania transmisji ze wszystkich Grand Prix.

Aby oglądać wyścigi Formuły 1 w Internecie wystarczy wykupić pakiet Eleven na platformie online Player. Kanały te można wówczas oglądać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Ponadto aplikacja Player dostępna jest również na telewizory Smart TV. Oczywiście transmisje te nie obejmują tylko wyścigów, ale również treningi i kwalifikacje.

Transmisje F1 w tv i Internecie. Gdzie obejrzeć Formułę 1?

Oczywiście oprócz transmisji F1 online w Internecie, wszystkie Grand Prix można oglądać również w telewizji. Tutaj również za transmisję odpowiada grupa telewizyjna Eleven. Kanały z rodziny Eleven dostępne są u wielu operatorów telewizji kablowych i satelitarnych. Podobnie jak w przypadku transmisji w Internecie, również w tv dostępne są pakiety trzech lub czterech kanałów Eleven, które można kupić za około 15 złotych.

Brak danych do wyświetlenia

Transmisje sportowe

Oglądaj F1 na żywo, stream live i online transmisje Formuły 1 w internecie

Zgłoś błąd