Udostępnij:

Prawa telewizyjne Niemiecka Bundesliga

Lista kanałów posiadających prawa telewizyjne do Niemiecka Bundesliga
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Fortuna TV
  3. STS TV
  4. Eleven Sports 1
  5. Eleven Sports 2
  6. Eleven Sports 3
  7. Eleven Sports 4
  8. Canal+Sport
  9. Canal+
  10. Canal+Sport 2
  11. Canal+Now
  12. ForBET TV

  Niemiecka Bundesliga jest jedną z najlepszych i najciekawszych lig piłkarskich w Europie. Dlatego też nie ma problemu, by oglądać światowe gwiazdy takie jak Robert Lewandowski, James Rodriguez, Timo Werner czy Benjamin Pavard w polskiej telewizji. W sezonie 2018/2019 prawa transmisyjne do Bundesligi posiada stacja Eleven Sports. Jednak nie oznacza to, że nie obejrzymy meczy ligi niemieckiej bez pakietu tej telewizji.


  Na mocy udzielonej przez Eleven Sports sublicencji, kanały sportowe grupy Canal+(Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 2) będą emitować co najmniej dwa spotkania Bundesligi na wyłączność, aż do sezonu 2020/2021. Zazwyczaj jest to po jednym spotkaniu w sobotę i niedzielę. Udzielona sublicencja obejmuje:

  -dwa spotkania podczas 30 kolejek

  -trzy spotkania podczas pozostałych 4 kolejek


  Pozostałe 6-7 meczy w rundzie emituje na swoich kanałach Eleven Sports. Zarządzana przez Grupę Polsat stacja jest bardzo szeroko dostępna w platformach cyfrowych, sieciach kablowych oraz portalach streamingowych taki jak Ipla, Player, WP Pilot czy własna strona internetowa. Wykupiony pakiet obejmuje wszystkie cztery kanały, więc nie ma możliwości, że któreś ze spotkań nas ominie.

Prawa telewizyjne Niemiecka Bundesliga

Lista kanałów posiadających prawa telewizyjne do Niemiecka Bundesliga

Zgłoś błąd