Udostępnij:

Legalni bukmacherzy w Polsce

Typuj zakłady bukmacherskie u legalnych bukmacherów online w Polsce - zobacz najnowszy ranking
 1. SuperbetSuperbet
  Nasza ocena5.0
  Chcesz zagrać u bukmachera Superbet? Konto możesz założyć pod adresem
 2. PZBukPZBuk
  Nasza ocena5.0
  Chcesz zagrać u bukmachera PZBuk? Konto możesz założyć pod adresem PZBuk.pl
 3. STSSTS
  Nasza ocena4.0
  Chcesz zagrać u bukmachera STS? Konto możesz założyć pod adresem STS.pl

  STS to jedna z czołowych, legalnych firm bukmacherskich oferująca swoje usługi na Polskim rynku. Początki spółki sięgają już 1997 roku i od samego początku istnienia z powodzeniem działała na rodzimym rynku, ciągle się rozrastając. Obecnie STS posiada swoje punkty stacjonarne na terenie całego kraju i w dosłownie każdym województwie. Łącznie jest ich ponad 400. Poza oferowaniem usług bukmacherskich, STS zakłady bukmacherskie zajmuje się również wspieraniem polskiego sportu. Firma jest bowiem oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, głównym sponsorem Jagiellonii Białystok oraz głównym bukmacherem m.in. Lecha Poznań czy Górnika Zabrze.

 4. FortunaFortuna
  Nasza ocena3.5
  Chcesz zagrać u bukmachera Fortuna? Konto możesz założyć pod adresem eFortuna.pl
  Fortuna

  Fortuna jest jedną z największych firm z branży bukmacherskiej działających legalnie na terenie naszego kraju. Dodatkowo jest najdłużej istniejącą tego typu firmą w Polsce,a początki jej istnienia sięgają roku 1996. Jedną z głównych dewiz Fortuny jest wyjątkowa dbałość o jakość wykonywanych przez firmę usług oraz ciągły rozwój. Fortuna ciągle dąży do poszerzania swojej oferty oraz nieustannie pracują nad stworzeniem dodatkowych udogodnień, które spełnią wysokie wymagania klientów. Fortuna zakłady bukmacherskie to niewątpliwie pewny i stabilny kapitał, o czym świadczy fakt notowania akcji Fortuny na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych już od października 2010 roku.

 5. BetclicBetclic
  Nasza ocena3.5
  Chcesz zagrać u bukmachera Betclic? Konto możesz założyć pod adresem Betclic.pl

  Bukmacher Betclic powrócił na Polski rynek jako legalna firma bukmacherska. Betclic zakłady bukmacherskie to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Europie (oprócz Polski, firma dostępna jest między innymi w Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii czy Szwecji). 

 6. LV BETLV BET
  Nasza ocena3.0
  Chcesz zagrać u bukmachera LV BET? Konto możesz założyć pod adresem LVBET.pl

  LV Bet to legalny polski bukmacher, który swoją działalność rozpoczął we wrześniu 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach, a prezesem zarządu spółki jest Rafał Wójtowicz. Pierwszy człon nazwy bukmachera to skrót od słów Las Vegas. LV Bet to firma powiązana ze spółką Las Vegas Energy Drink, która ma swoją siedzibę pod tym samym adresem. Pomimo krótkiej obecności na rynku usług bukmacherskich, LV Bet od początku działalności cieszy się dużą popularnością wśród graczy.

 7. TotolotekTotolotek
  Nasza ocena0.0
  Chcesz zagrać u bukmachera Totolotek? Konto możesz założyć pod adresem totolotek.pl
  Totolotek

  Totolotek S.A. to firma z długą historią. Organizator zakładów wzajemnych działa na terenie naszego kraju już od 1992 roku. Bukmacher jest częścią międzynarodowej grupy Intralot, która prowadzi swoją działalność w ponad 53 krajach na całym świecie. Totolotek jako jedyna firma bukmacherska w Polsce, od 2008 r. należy do The European Lotteries and Toto Associaton, oficjalnego partnera UEFA. W lipcu 2010 za zasługi na polu zakładów wzajemnych, firma uhonorowana została Laurem Klienta. Totolotek S.A. jest sponsorem klubu ekstraklasy – Lechii Gdańsk. Partnerował też rozgrywkom Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. Od 2013, poza punktami naziemnymi, działa też strona internetowa, umożliwiająca zawieranie zakładów on-line.

 8. MileniumMilenium
  Nasza ocena0.0
  Chcesz zagrać u bukmachera Milenium? Konto możesz założyć pod adresem milenium.pl

  Milenium to bukmacher działający w Polsce od 2004 roku. Firma posiada wszelkie zezwolenia na świadczenie usług w zakresie zakładów bukmacherskich na terenie Polski poprzez punkty naziemne (stacjonarne) a także przez Internet na swojej stronie internetowej. Właścicielem marki jest Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze.Legalni bukmacherzy w Polsce

Typuj zakłady bukmacherskie u legalnych bukmacherów online w Polsce - zobacz najnowszy ranking

Zgłoś błąd