Udostępnij:

STS zakłady bukmacherskie

Oferta bukmachera STS - odbierz bonus na start za kod promocyjny

Oferta bukmachera STS - odbierz bonus na start za kod promocyjny
  1. STSSTS
    Nasza ocena4.0
    Chcesz zagrać u bukmachera STS? Konto możesz założyć pod adresem STS.pl

STS to jedna z czołowych, legalnych firm bukmacherskich oferująca swoje usługi na Polskim rynku. Początki spółki sięgają już 1997 roku i od samego początku istnienia z powodzeniem działała na rodzimym rynku, ciągle się rozrastając. Obecnie STS posiada swoje punkty stacjonarne na terenie całego kraju i w dosłownie każdym województwie. Łącznie jest ich ponad 400. Poza oferowaniem usług bukmacherskich, STS zakłady bukmacherskie zajmuje się również wspieraniem polskiego sportu. Firma jest bowiem oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, głównym sponsorem Jagiellonii Białystok oraz głównym bukmacherem m.in. Lecha Poznań czy Górnika Zabrze.

STS przyjmuje zakłady nie tylko na 29 dyscyplin sportowych, ale również na zdarzenia społeczno-polityczne. STS jako jedna z pierwszych firm w naszym kraju wprowadziła do swojej oferty zakłady na cieszące się coraz większą popularnością zdarzenia e-sportowe. Wszystkie zakłady oferowane przez STS można zawierać zarówno w punktach stacjonarnych firmy, za pomocą strony internetowej lub dedykowanej aplikacji zarówno w systemie iOS jak i Android. STS nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii, czego dowodem może być m.in. innowacyjny, unikalny system wypłat STSpay, za pomocą którego kliencie mogą dokonywać ekspresowych przelewów 7 dni w tygodniu. Dodatkowo STS umożliwia oglądanie niemal 2000 transmisji sportowych miesięcznie. Transmisje dostępne są zarówno dla użytkowników komputerów, jak i aplikacji.

STS bonus

Dla nowych klientów STS przygotował specjalny bonus aż do 1200 PLN, tzw. „Bonus powitalny”, dzięki któremu możemy podwoić swój pierwszy depozyt aż do kwoty 500 złotych! Oznacza to, że jeśli wpłacimy np. 250 złotych na swoje konto, otrzymamy na konto bonusowe równowartość wpłaconej kwoty, czyli dodatkowe 250 złotych. W celu wypłacenie środków bonusowych wystarczy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusowej. Do obrotu środków z konta bonusowego liczą się tylko wygrane kupony, których łączny kurs jest nie mniejszy niż 1,91. Jeśli warunki zostaną spełnione – cała kwota z konta bonusowego może zostać wypłacona na konto klienta.

Ponadto wpisując przy rejestracji kod promocyjny MECZECOM otrzymasz całkowicie darmowy pierwszy zakład o wartości 29 złotych!

Chcesz zagrać u bukmachera STS? Konto możesz założyć pod adresem STS.pl
Oferta zakładów5.0
Oferta live5.0
Oferta bonusów5.0
Jakość supportu5.0
Adres wwwSTS.pl
Minimalna wpłata1
Minimalna wypłata1
Minimalna stawka1
Zakłady live
Transmisje live
Czat na żywo
Bonus bez depozytu
Bonus od wpłaty
Blik
Dotpay
Karty płatnicze (VISA, MasterCard)
Masterpass-
Neteller
Paysafecard
Payu
Przelew bankowy
Przelewy24-
Skrill
Tpay.com


Oferta bukmachera STS - odbierz bonus na start za kod promocyjny

Zgłoś błąd