Udostępnij:

Polsat Sport Premium 1

 1. Polsat Sport Premium 1
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. nc+
 3. Netia
 1. nc+

  Pakiet EXTRA+ Z CANAL+

  99,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Netia

  Pakiet Polsat Sport Premium

  40 PLN Za miesiącWybieram

Kanał Polsat Sport Premium 1 zadebiutował dopiero w 2018 roku. Powstał jako część większego pakietu, który jest dedykowany przede wszystkim europejskim rozgrywkom UEFA, a został przygotowany przez telewizję Polsat. Właścicielom ekspresowo udało się wprowadzić nową stację do oferty wielu operatorów.


Użytkownicy instalacji z antenami satelitarnymi mają pełen wybór – zarówno Cyfrowy Polsat jak i NC+ umożliwiają oglądanie kanału. Obie platformy przygotowały specjalne pakiety sportowe dla kibiców, którzy nie chcą rezygnować ze śledzenia potyczek czołowych klubów europejskich na żywo.


Polsat Sport Premium 1 można z powodzeniem odbierać także w sieci kablowej UPC i telewizji światłowodowej marki Netia. Dla widzów, którzy wolą korzystać z platform internetowych, oferowany jest dostęp przez IPLA. Program skupia się wyłącznie na piłce nożnej. Zdobył wieloletnie prawa do wszystkich meczów, jakie rozgrywane są w ramach Ligi Mistrzów i Ligi Europy pod egidą federacji UEFA.


Na żywo emitowane są wszystkie spotkania z każdej fazy rozgrywek. Telewizja Polsat nie skąpiła pieniędzy na prawa, ale również na technologię oraz obsadę nowego projektu. Studio do transmisji na żywo oraz prowadzenia cyklicznych magazynów zostało zbudowane całkowicie od podstaw w oparciu o najnowszy sprzęt audio i video.


Posiada gigantyczną ścianę multimedialną oraz umożliwia generowanie holograficznych modeli przestrzennych. Przy powierzchni równiej 700 metrom kwadratowym jest to jedno z największych studiów telewizyjnych w kraju. Komentatorami stacji są takie gwiazdy jak Tomasz Smokowski czy Mateusz Borek.

Polsat Sport Premium 1

Zgłoś błąd