Udostępnij:

Polsat Sport Premium 1

Transmisje na kanale Polsat Sport Premium 1 na żywo i online - oglądaj live stream w internecie i w telewizji za darmo
 1. Polsat Sport Premium 1
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Platforma Canal Plus Online
 1. Platforma Canal Plus Online
  Pakiet Pakiet Canal+ w CANAL+Online
  30 PLN Za miesiącWybieram

Kanał Polsat Sport Premium 1 zadebiutował dopiero w 2018 roku. Powstał jako część większego pakietu, który jest dedykowany przede wszystkim europejskim rozgrywkom UEFA, a został przygotowany przez telewizję Polsat. Właścicielom ekspresowo udało się wprowadzić nową stację do oferty wielu operatorów.


Użytkownicy instalacji z antenami satelitarnymi mają pełen wybór – zarówno Cyfrowy Polsat jak i NC+ umożliwiają oglądanie kanału. Obie platformy przygotowały specjalne pakiety sportowe dla kibiców, którzy nie chcą rezygnować ze śledzenia potyczek czołowych klubów europejskich na żywo.Polsat Sport Premium 1 na żywo - live stream online i w telewizji

Polsat Sport Premium 1 można z powodzeniem odbierać także w sieci kablowej UPC i telewizji światłowodowej marki Netia. Dla widzów, którzy wolą korzystać z platform internetowych, oferowany jest dostęp przez IPLA. Program skupia się wyłącznie na piłce nożnej. Zdobył wieloletnie prawa do wszystkich meczów, jakie rozgrywane są w ramach Ligi Mistrzów i Ligi Europy pod egidą federacji UEFA.


Na żywo emitowane są wszystkie spotkania z każdej fazy rozgrywek. Telewizja Polsat nie skąpiła pieniędzy na prawa, ale również na technologię oraz obsadę nowego projektu. Studio do transmisji na żywo oraz prowadzenia cyklicznych magazynów zostało zbudowane całkowicie od podstaw w oparciu o najnowszy sprzęt audio i video.


Posiada gigantyczną ścianę multimedialną oraz umożliwia generowanie holograficznych modeli przestrzennych. Przy powierzchni równiej 700 metrom kwadratowym jest to jedno z największych studiów telewizyjnych w kraju. Komentatorami stacji są takie gwiazdy jak Tomasz Smokowski czy Mateusz Borek.


Polsat Sport Premium to główny nadawca wszystkich spotkań w ramach elitarnych rozgrywek, jakimi bez wątpienia jest Liga Mistrzów. Dzięki nowej formule rozgrywek w ramach europejskich Pucharów, do których należy również oczywiście Liga Europy zwiększona została intensywność dnia meczowego.


Spotkania są rozgrywane o godzinie 18:55 i 21:00, dzięki czemu kibice będą bez przeszkód mogli obejrzeć nawet dwa emocjonujące widowiska. Nie musimy więc wybierać, jak wcześniej o 20:45 czy obejrzymy spotkanie Realu Madryt, czy Barcelony - istnieje możliwość, że w ciągu jednej doby obejrzymy dwa spotkania najsilniejszych klubów w Europie.


W ramach grupy Polsat Sport Premium dostępne mamy dwa kanały telewizyjne Polsat Sport Premium 1 HD i Polsat Sport Premium 2 HD, oraz cztery uruchomione dodatkowo  kanały Polsat Sport Premium w formule pay-per-view, która polega na tym, że oglądamy te spotkania, do których wykupiony mamy dostęp. W ramach wszystkich sześciu kanałów możemy oglądać więc wszystkie spotkania Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Liga Europy
  Liga Europy
 3. Liga Mistrzów
  Liga Mistrzów

Polsat Sport Premium 1

Transmisje na kanale Polsat Sport Premium 1 na żywo i online - oglądaj live stream w internecie i w telewizji za darmo

Zgłoś błąd