Udostępnij:

Eurosport 1

Oglądaj Eurosport 1 Player stream na żywo i online - sprawdź też live stream za darmo w internecie i telewizji
 1. Eurosport 1
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Eurosport Extra w Player.pl
  19 Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Platforma CANAL (nc+)
 1. Platforma CANAL (nc+)
  Pakiet Entry+ Sport
  75 zł Za miesiącWybieram

Poszukując dobrych ofert do oglądanie licznych wydarzeń sportowych zwracamy przede wszystkim uwagę na cenę pakietów, ale także na różnorodność opcji oferowanych przez telewizje. Dobrą propozycją bez wątpienia powinien być Eurosport 1, który ma w swoim zanadrzu zarówno stream online, jako tradycyjne oglądanie w telewizorze. Na jakiej platformie oglądać? Wszystko zostało wyjaśnione w dalszej części tekstu.

Eurosport 1 jako stream telewizyjny. Jak i gdzie oglądać na żywo online, w Internecie i tv?

Mówiąc o kanale Eurosport 1 nie możemy pominąć możliwości oglądania go tradycyjnie w telewizji. Eurosport 1 na żywo jako "stream telewizyjny" jest dostępny w kilku telewizjach. Każda z nich zachowuje program tv kanału i transmituje go na żywo. Oczywiście wszystko po dokonaniu odpowiednich opłat.

Eurosport 1 w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat to lider jeśli chodzi o Eurosport 1, ponieważ posiada go w standardowych pakietach. To od nas tak naprawdę zależy, jak i za ile chcemy oglądać live Eurosport 1. Cyfrowy Polsat ten kanał transmituje na żywo po wyborze konkretnego pakietu. A mamy ich kilka. Możemy zdecydować się na najtańszy, który posiada standardowe pakiety lub te, które oferują dodatkowe świadczenia. Chociażby internet od tego dostawcy.

Netia z ofertą kanału Eurosport 1 na żywo

Chcąc oglądać Eurosport 1 jako stream w telewizji Netia, musimy sięgnąć trochę głębiej do kieszeni. Tutaj na czoło wysuwa się przede wszystkim zakup najdroższego pakietu w wysokości 100 złotych. Tam mamy jednak do dyspozycji - oprócz programu tv Eurosport 1 - także dobry internet. Mimo dużej ceny, ten pakiet jest bardzo popularny, choć oczywiście mamy okazję wybrać coś tańszego.

Eurosport 1 w telewizji Vectra

W telewizji Vectra jest trochę ciekawiej. Kanał Eurosport 1 nie jest oczywiście na żywo za darmo, ale do dyspozycji mamy aż trzy wyjścia w postaci pakietów. Każdy z nich proponuje coś innego, ale też każdy oscyluje w innych cenach. Poniżej przedstawiamy te wyjście, które zawiera program tv kanału Eurosport 1:

 • Mówimy tutaj o "Pakiecie Złotym", który w cenie 24,99 złotych miesięcznie zawiera aż 134 kanały. W tym Eurosport 1. Mamy tutaj liczne udogodnienia - instalacje za zaledwie 1 złoty oraz okres zobowiązania 24 miesiące.

UPC stream telewizyjny Eurosport 1

Telewizja UPC kanał Eurosport 1 proponuje podobnie jak telewizja Cyfrowy Polsat. Stream telewizyjny z programem na żywo przysługuje nam po zakupie konkretnego pakietu. Ceny tych zestawów są różne - wszystko jest zależne co tak naprawdę wchodzi w skład danego pakietu.

NC+ z paczką kanałów Eurosport 1

Eurosport 1 w postaci transmisji na żywo jest nam dane także w telewizji NC+. W tym przypadku stream telewizyjny live nie jest oczywiście za free, ponieważ musimy znów myśleć nad wyborem pakietu. Tak, jak w przypadku UPC czy Cyfrowego Polsatu, wszystko zależy od nas i naszych wymagań. Zapłacimy więcej za pakiet z większą liczbą kanałów, ale Eurosport 1 jest w każdym z nich. Wraz z całym programem.

Stream online kanał Eurosport 1

Wchodząc w sferę transmisji internetowych trzeba przede wszystkim pamiętać, iż jest on skierowany dal tych, którzy stronią od transmisji tv. Wraz z rozwojem, także Eurosport 1 jest obecny na platformach internetowych jako stream online. Do wyboru mamy tylko dwie opcje. Ale są to bardzo atrakcyjne wyjścia.

Eurosport 1 w Eurosport Player

Eurosport 1 jest dostępny live na platformie zatytułowanej "Player". Dostęp do tego kanału na tej stronie możemy wybrać za pomocą trzech opcji:

 • Abonament miesięczny - wynosi jedynie 15 złotych miesięcznie i zawiera w głównej mierze jakość HD, możliwość oglądania z wielu kamer oraz na wielu urządzeniach,
 • Abonament roczny - rozłożony na raty miesięczne (9 złotych), wynosi tylko 108 złotych. Umożliwia oglądanie na wielu urządzeniach, w jakości HD oraz oczywiście na żywo.
 • Abonament roczny - bez żadnych rat, kształtuje się w granicach 89 złotych. Dzięki niemu możemy oglądać stream online live w jakości HD, z wielu kamer i na żądanie.

Player oferuje pakiet z live stream online kanału Eurosport 1

Platforma Player oferuje kanał Eurosport 1 w szeroko dostępnych pakietach sportowych. Stream online kanału Eurosport 1 kosztuje tylko 20 złotych za 30 dni oglądania. Cały kanał Eurosport 1 jest dostępny na żywo z całym programem tv.

Stream online, czyli kanał telewizyjny Eurosport 1

Mówiąc o kanale Eurosport 1 trzeba wspomnieć, że od kilku lat jest to kanał skierowany do wyjątkowych widzów. Nie zobaczymy tutaj meczów piłkarskich, ale bardziej niestandardowe dyscypliny sportowe. Mowa tutaj przede wszystkim o takich sportach, jak biathlon, skoki narciarskie czy snooker. Stream online i kanał telewizyjny Eurosport 1 proponują także turnieje tenisowe. I mowa tutaj nie o małych rozgrywkach, ale turniejach Wielkiego Szlema. Australian Open czy French Open stanowią podstawę oglądalności całego kanału Eurosport 2. Wtedy stream online bije rekordy oglądalności.

Skład komentatorski Eurosport 1

Podstawę Eurosport 1 stanowią więc sporty zimowe, dlatego o dobrą atmosferę i wiedzę merytoryczną dbają specjaliści z branży. Skokami narciarskimi zajmują się: Igor Błachut, Jakub Pieczatowski, Marek Rudziński czy Adam Probosz. Od wspomnianego snookera są Michał Ebert, Przemysław Kruk czy Rafał Jewtuch. Z kolei biegi narciarskie to domena Igora Błachuta czy Kacpra Merka.

Jeden z najstarszych kanałów sportowych w Europie, który pamięta jeszcze czasy analogowego przekazu satelitarnego. Dzisiaj program produkowany jest w kilkudziesięciu językach. Eurosport 1 jest obecnie częścią portfolio amerykańskiej firmy Discovery Communications. Posiada najwięcej praw do transmisji na żywo spośród wszystkich kanałów sportowych, jakie obecne są na naszym kontynencie.

Jednocześnie jest najlepiej rozpowszechnioną stacją, które dostępna jest niemalże wszędzie. Na Eurosport 1 możecie przełączyć w platformach NC+ i Cyfrowy Polsat. Zlokalizujecie go na listach kanałów w UPC, Jambox, Netia, Vectra, Inea, TOYA, Multimedia, Orange oraz prawie w każdej z regionalnych kablówek.

Eurosport 1 na żywo - live stream online i w telewizji

Został również dobrze rozpropagowany w Internecie – dostępny jest poprzez serwisy Player+, IPLA oraz Eurosport Player. Niezliczone prawa pozwalają redakcji o każdej porze roku z łatwością zapełnić ramówkę nowymi transmisjami z ważnych imprez sportowych. Stacja na wiele lat wprzód wykupiła prawa do Letnich i Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Pasjonaci tenisa mogą śledzić rundę po rundzie pojedynki w 3 turniejach wielkoszlemowych. Kanał prezentuje relacje z najważniejszych wyścigów kolarskich, m.in. Tour de France i Vuelta a Espana. Transmisje obejmują szerokie spektrum sportów zimowych, do których należy biathlon, narciarstwo alpejskie i klasyczne, łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo, curling i skoki narciarskie.

Dzięki Eurosport 1 docierają do nas transmisje z wydarzeń lekkoatletycznych najwyższej rangi. Major League Soccer i  turnieje młodzieżowe stanowią ofertę piłkarską. Do tego na kanale można rozkoszować się takimi sportami jak wioślarstwo, podnoszenie ciężarów, gimnastyka, szermierka, golf lub kajakarstwo.

Eurosport to jedna z najbardziej renomowanych, a zarazem ogólnodostępnych telewizji na świecie. Warto zaznajomić się z tym, jakie wydarzenia sportowe może na swoich kanałach emitować grupa Eurosport.Dwa główne kanały odpowiadające za przekaz sportowych imprez to Eurosport 1 i Eurosport 2.

Tak więc Eurosport 1 i Eurosport 2 dostępne w jakości HD posiadają prawa do transmisji następujących dyscyplin sportowych na swojej wizji w Polsce:

- Boks, Bigger's Better i gale boksu zawodowego grupy KnockOut Promotions

- Bowling, PBA Tour

- Futbol amerykański, Liga Futbolu Australijskiego

- Golf, US PGA i European Tour

- Hokej na lodzie, CHL Liga Mistrzów

- Judo, Grand Prix

- Kolarstwo szosowe, m.in Tour de France, czy Vuelta a Espana-

- Koszykówka mężczyzn, Eurocup

- Lekkoatletyka, drużynowe i halowe Mistrzostwa Europy w 2018 i 2019 roku

- Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa, Liga Mistrzyń UEFA, MLS i Puchar Niemiec

- Sporty zimowe - Puchar Świata- Saneczkarstwo, Puchar Świata- Skoki narciarskie, Puchar Świata mężczyzn i kobiet, Łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix- Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata- Narciarstwo dowolne, Puchar Świata, Kombinacja norweska, Puchar Świata, Biathlon, Puchar Świata- Biegi narciarskie, Puchar Świata

- Snooker, turnieje rankingowe i Mistrzostwa Świata- Snowboard, Puchar Świata

- Sporty walki, Superkombat- Strongman, Liga Mistrzów

- Tenis, m.in Roland Garros i Australian Open

- Wyścigi motocyklowe, Mistrzostwa Świata Superbike

- Wyścigi samochodowe, Formuła E, Fia WTCC, World Series by Renault i Porsche SuperCup

- Żużel, indywiduale Mistrzostwa Europy i Speedway Best Pairs Cup

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Skoki narciarskie
  Skoki narciarskie
 3. Narciarstwo Alpejskie
  Narciarstwo Alpejskie
 4. Biegi Narciarskie
  Biegi Narciarskie
 5. Polska Ekstraklasa
  Polska Ekstraklasa
 6. Puchar Niemiec
  Puchar Niemiec

program telewizyjny TV

Eurosport 1

Oglądaj Eurosport 1 Player stream na żywo i online - sprawdź też live stream za darmo w internecie i telewizji

Zgłoś błąd