Udostępnij:

Canal+Sport 2

Oglądaj kanał Canal Plus Sport 2 stream - na żywo i online oraz live stream za darmo w internecie i telewizji
 1. Canal+Sport 2
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Platforma Canal Plus Online
 3. Player
 1. Platforma Canal Plus Online
  Pakiet Promocja na Pakiet Canal+ (3 x 39 zł)
  39 zł Za miesiącWybieram
 2. Platforma Canal Plus Online
  Pakiet Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium w Canal+Online
  40 PLN Za miesiącWybieram
 1. Player
  Pakiet Eleven i Canal+ w Player+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Canal+Sport 2 w Player+
  PAKIET Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram

Szukając dobrych opcji z transmisjami sportowymi spoglądamy przede wszystkimi na ceny, ale także na konkretne propozycje danych telewizji. Dobrym wyjściem będzie bez wątpienia Canal Plus Sport 2, który oferuje oglądanie meczów jako stream online, ale także tradycyjnie w telewizji. Na jakiej konkretnie platformie oglądać Canal Plus Sport2? Te i inne informacje można znaleźć w poniższym tekście.

Canal Plus Sport 2 stream nie tylko online

Kanał Canal Plus Sport 2 jest oczywiście w pierwszej kolejności dostępny w telewizji. Tutaj opcja oglądania wydarzeń sportowych jako "stream telewizyjny" jest możliwa u kilku dostawców tego i innych kanałów. Do wyboru oglądania Canal Plus Sport 2 na żywo mamy m.in. NC+, Vectrę, Netię oraz UPC. Każda z tych telewizji zachowuje oczywiście program tv tego kanału.

Stacja Canal Plus Sport 2 w UPC

W telewizji UPC Canal Plus Sport 2 z transmisjami na żywo jest dostępny w bardzo atrakcyjnych ofertach. Aby mieć możliwość oglądania tego kanału live musimy najpierw zastanowić się w kwestii wyboru pakietu. UPC stacje Canal Plus Sport 2 umieścił w dwóch zbiorach. Tańszy, pakiet "Canal+ Select" jest dostępny za 45,99 złotych, a do dyspozycji mamy 6 kanałów premium. Z kolei droższy, za którego musimy zapłacić niecałe 50 złotych oferuje dwie stacje premium więcej. Do nas należy wybór, gdzie i za ile chcemy obejrzeć stream z Canal Plus Sport 2.

Vectra oferuje kanał w pakietach premium

Canal Plus Sport 2 i jego program tv jest nam także proponowany w telewizji Vectra. Ten dostawca kusi nas przede wszystkim atrakcyjnymi warunkami skupionymi wokół dostępu do kanału. Cały pakiet z Canal Plus Sport 2 jest dostępny za 49,99 złotych miesięcznie, ale dobrą propozycją jest darmowa aktywacja oraz umowa bez zobowiązań. Program Canal Plus Sport 2 zostaje oczywiście zachowany ze wszystkimi transmisjami live.

Kanał Canal Plus Sport 2 w NC+

W tym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć NC+. Właściciel kanałów Canal+, opcję z Canal Plus Sport 2 proponuje w kilku opcjach. Live stream z Canal Plus Sport 2 nie jest za free, ale do wyboru mamy kilka pakietów. W głównej mierze będzie to najbardziej popularny pakiet zawierający Canal Plus Sport 2 za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Te osoby, które chcą jednak czegoś więcej mogą wybrać pakiet za 139,99 złotych. Tam oprócz sportu znajdziemy także inne kulturowe propozycje.

Netia z ofertę kanałów C+

Netia w odróżnieniu od poprzedników, Canal Plus Sport 2 proponuje w zestawie jednego pakietu. Cały, zawierający wszystkie kanały Canal+, w tym Canal Plus Sport 2 kosztuje tylko 48 złotych. Pakiet "Canal+ Prestige" oferuje m.in. Canal Plus Sport 2 z całym programem tv i transmisjami na żywo.

Canal Plus Sport 2 w internecie, czyli stream online

Wraz z rozwojem technologii mamy możliwość oglądania wielu wydarzeń również w internecie. Nie inaczej jest z kanałem Canal Plus Sport 2, który proponuje stream na żywo właśnie w świecie wirtualnym. W tym przypadku mamy do wyboru dwa wyjścia. Tylko, ale bardzo ciekawe i atrakcyjne.

Telewizja Player, czyli Canal Plus Sport 2 na żywo w Internecie

Platforma Player dzięki współpracy z NC+ udostępnia swoim abonentom również pakiet Canal+. Aby oglądać stream online na żywo z Canal Plus Sport 2 musimy zapłacić 50 złotych za każde 30 dni oglądania tej anteny. Poza interesującym nas Canal Plus Sport możemy także cieszyć się programem tv innych 26 kanałów od platformy Canal+.

Oferta kanału w NC+GO

NC+GO to internetowa platforma, która oglądanie swoich filmów, a przede wszystkim wydarzeń sportowych proponuje ścisłemu gronu swoich abonentów. Tak, ponieważ Canal Plus Sport 2 wraz z innymi kanałami jest podana na tacy tylko posiadaczom telewizji NC+. Możliwość obejrzenia transmisji na żywo z Canal Plus Sport 2, w postaci streamu online jest jednak trochę skomplikowana. Wszystko rozgrywa się o to, jaki konkretnie pakiet telewizyjny mamy w swoim posiadaniu. Wtedy mamy wiele nielimitowanych godzin do obejrzenia wydarzeń sportowych na tej platformie. Najlepiej przedstawia to poniższy opis:

 • Pakiet Universe+, Extra+, opcja Extra+, przynajmniej 1 kanał CANAL+ - 100 godzin/0 zł,
 • VIP+ Max - aż 744 darmowych godzin,
 • Entry+, Start+, Comfort+ itd. - 3 godziny za free.

Po wykorzystaniu wymienionych bezpłatnych godzin jesteśmy zmuszeni płacić kolejne 4,99 złotych za każde 97 godzin rozrywki i streamu online. Więcej informacji powinniśmy znaleźć na stronach NC+ oraz pod odpowiednim numerem telefonu.

Canal Plus Sport 2 stream online i opcje telewizyjne

Canal Plus Sport 2 stanowi pewną zbiorowość kanałów oferowanych przez telewizję Canal+. Stream live oraz kanały telewizyjne tworzą dużą sieć, która ma do zaproponowania wiele wydarzeń sportowych. Przede wszystkim trzeba w tym miejscu powiedzieć o monopolu w Polsce na pokazywanie Premier League. Dalej wysoko stoją akcje podzielonej z inną telewizją La Ligi czy Bundesligi. Z kolei dla polskich kibiców ważna jest obecność wszystkich meczów PKO BP Ekstraklasy.

Oprócz futbolu Canal Plus Sport 2 umożliwia oglądanie live nocnych meczów z rozgrywek koszykarskiej NBA. Do tego dochodzi również rywalizacja w golfa czy niedawno pozyskane spotkania siatkarskie. Wielu liczy jednak na powrót do stacji piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Komentatorzy i eksperci w Canal Plus Sport 2

Skład komentatorski w Canal Plus Sport 2 trzeba podzielić z uwagi na transmitowane ligi. Polską ekstraklasą zajmują się najczęściej Rafał Wolski, Rafał Dębiński czy Przemysław Pełka. Towarzyszą im byli piłkarze - Kazimierz Węgrzyn czy Maciej Murawski. Z kolei ligą angielską niezmiennie zajmują się Andrzej Twarowski czy Rafał Nahorny. Rozgrywkami z Półwyspu Iberyjskiego martwią się wspomniani Wolski i Ćwiąkała, a dochodzą do nich najczęściej Piotr Laboga czy Leszek Orłowski. Pozostali komentatorzy - chociażby Bartosz Gleń komentuje ligę niemiecką.

W studio dobrą oprawę zapewniają prowadzący: Krzysztof Marciniak czy Filip Surma. Bardzo często towarzyszą im Tomasz Wieszczycki, Kamil Kosowski lub Marcin Baszczyński. Canal Plus Sport 2 łączy więc dobrą linię komentatorską z opiniami byłych piłkarzy w roli ekspertów. W studiach obecnych na stadionach są również Żelisław Żyżyński czy Cezary Olbrycht.

Canal+Sport 2 jest kanałem dość młodym, gdyż na polskim rynku funkcjonuje od 2005 roku. Należy od do francuskiej sieci telewizyjnej Canal+. Jest on dostępny na cyfrowej platformie satelitarnej nc, a także w wybranych sieciach telewizji kablowej jako kanał dodatkowo płatny. Co jednak możemy zobaczyć na jego antenie?

Canal Plus Sport 2 na żywo - live stream online i w telewizji

Premier League – zapewne dość liczne grono widzów Canal+Sport 2 stanowią kibice brytyjskiego futbolu. To właśnie na tym kanale możemy podziwiać znaczną część meczów rozgrywanych w ramach Premier League – aktualnie drugiej najlepszej ligi na świecie. Na C+ Sport 2 mecze takich zespołów jak Manchester City, Liverpool czy Chelsea nie są niczym nadzwyczajnym.

Gorączka piłkarskiej soboty – pozostańmy jeszcze w klimatach angielskiej piłki. Na antenie Canal+Sport 2 w każdą sobotę, podczas której toczy się walka o mistrzostwo Premier League, możemy na żywo obejrzeć magazyn, w którym eksperci oraz goście w studio dostarczą nam wiele nowej wiedzy dotyczącej brytyjskiej ekstraklasy. Wizualne analizy pomeczowe są także powodem, dla którego warto w sobotnie popołudnie włączyć ten magazyn.

Bundesliga – część meczów rozgrywanych w ramach najlepszej niemieckiej ligi możemy podziwiać na Canal+Sport 2. Dzięki temu mamy możliwość śledzenia klubowej formy Łukasza Piszczka czy Roberta Lewandowskiego.

La Liga – w Canal+Sport 2 transmitowana jest także spora część meczów hiszpańskiej La Ligi, w której to występują takie ekipy jak Real Madryt, FC Barcelona czy Atletico. Warto nadmienić, iż dla osób, które nie mają możliwości obejrzenia transmisji na żywo, na C+Sport 2 pojawiają się ich powtórki.

Ekstraklasa – większość meczów polskiej Ekstraklasy transmitowanych jest na głównym kanale. Na Canal+Sport 2 możemy zazwyczaj obejrzeć ich odtworzenia.

Liga Hiszpańska - to oczywiście wielkie hity Barcelony, Realu i Atletico Madryt. Co roku drużyny te walczą o mistrzostwo Hiszpanii a mecze pomiędzy tymi zespołami ogląda cała Europa.

Kanał Canal Plus Sport 2 można oglądać w internecie na żywo na platformie internetowej Player+. Wykupując dostęp do pakietu Canal+, użytkownik uzyskuje dostęp do transmisji dostępnych na wszystkich kanałach z grupy C+ w tym też Canal+Sport 2 i Canal+Sport. Miesięczny dostęp do pełnego pakietu Canal+ zazwyczaj wynosi ok. 50 złotych. Warto dodać, że po miesiącu można zrezygnować z usługi, ponieważ nie jest się związanym żadnym abonamentem i umową która obowiązywałaby przez kolejne lata.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Siatkarska Liga Mistrzyń
  Siatkarska Liga Mistrzyń
 3. Niemiecka Bundesliga
  Niemiecka Bundesliga
 4. NBA
  NBA
 5. Hiszpańska La Liga
  Hiszpańska La Liga
 6. Angielska Premier League
  Angielska Premier League
 7. Polska Ekstraklasa
  Polska Ekstraklasa
 8. Liga Mistrzów Piłki Ręcznej
  Liga Mistrzów Piłki Ręcznej
 9. PGNIG Superliga Mężczyzn
  PGNIG Superliga Mężczyzn
 10. Puchar Sześciu Narodów
  Puchar Sześciu Narodów
 11. Liga Mistrzyń Piłki Ręcznej
  Liga Mistrzyń Piłki Ręcznej
 12. Siatkarska Liga Mistrzów
  Siatkarska Liga Mistrzów

program telewizyjny tv

Brak danych do wyświetlenia

Canal+Sport 2

Oglądaj kanał Canal Plus Sport 2 stream - na żywo i online oraz live stream za darmo w internecie i telewizji

Zgłoś błąd