Udostępnij:

Canal+Sport 2

 1. Canal+Sport 2
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player+
 1. Player+

  Pakiet Start Extra Canal+

  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player+

  Pakiet Start Extra MAX

  70 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Player+BOX
 3. nc+
 4. Netia
 1. Player+BOX

  Pakiet MAX z Canal+

  99 PLN na 90 dniWybieram
 1. nc+

  Pakiet EXTRA+ Z CANAL+

  100 PLN Za miesiącWybieram
 1. Netia

  Pakiet Canal+ Select

  40 PLN Za miesiącWybieram

Canal+Sport 2 jest kanałem dość młodym, gdyż na polskim rynku funkcjonuje od 2005 roku. Należy od do francuskiej sieci telewizyjnej Canal+. Jest on dostępny na cyfrowej platformie satelitarnej nc, a także w wybranych sieciach telewizji kablowej jako kanał dodatkowo płatny. Co jednak możemy zobaczyć na jego antenie?


Premier League – zapewne dość liczne grono widzów Canal+Sport 2 stanowią kibice brytyjskiego futbolu. To właśnie na tym kanale możemy podziwiać znaczną część meczów rozgrywanych w ramach Premier League – aktualnie drugiej najlepszej ligi na świecie. Na C+ Sport 2 mecze takich zespołów jak Manchester City, Liverpool czy Chelsea nie są niczym nadzwyczajnym.


Gorączka piłkarskiej soboty – pozostańmy jeszcze w klimatach angielskiej piłki. Na antenie Canal+Sport 2 w każdą sobotę, podczas której toczy się walka o mistrzostwo Premier League, możemy na żywo obejrzeć magazyn, w którym eksperci oraz goście w studio dostarczą nam wiele nowej wiedzy dotyczącej brytyjskiej ekstraklasy. Wizualne analizy pomeczowe są także powodem, dla którego warto w sobotnie popołudnie włączyć ten magazyn.


Bundesliga – część meczów rozgrywanych w ramach najlepszej niemieckiej ligi możemy podziwiać na Canal+Sport 2. Dzięki temu mamy możliwość śledzenia klubowej formy Łukasza Piszczka czy Roberta Lewandowskiego.


La Liga – w Canal+Sport 2 transmitowana jest także spora część meczów hiszpańskiej La Ligi, w której to występują takie ekipy jak Real Madryt, FC Barcelona czy Atletico. Warto nadmienić, iż dla osób, które nie mają możliwości obejrzenia transmisji na żywo, na C+Sport 2 pojawiają się ich powtórki.


Ekstraklasa – większość meczów polskiej Ekstraklasy transmitowanych jest na głównym kanale. Na Canal+Sport 2 możemy zazwyczaj obejrzeć ich odtworzenia.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Siatkarska Liga Mistrzyń
  Siatkarska Liga Mistrzyń
 3. Niemiecka Bundesliga
  Niemiecka Bundesliga
 4. NBA
  NBA
 5. Hiszpańska La Liga
  Hiszpańska La Liga
 6. Angielska Premier League
  Angielska Premier League

Canal+Sport 2

Zgłoś błąd