Udostępnij:

Canal+Sport 2

 1. Canal+Sport 2
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player+
 1. Player+

  Pakiet Start Extra Canal+

  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player+

  Pakiet Start Extra MAX

  70 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Player+BOX
 3. nc+
 4. Netia
 1. Player+BOX

  Pakiet MAX z Canal+

  99 PLN na 90 dniWybieram
 1. nc+

  Pakiet EXTRA+ Z CANAL+

  99,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Netia

  Pakiet Canal+ Select

  40 PLN Za miesiącWybieram

Canal+Sport 2 jest kanałem dość młodym, gdyż na polskim rynku funkcjonuje od 2005 roku. Należy od do francuskiej sieci telewizyjnej Canal+. Jest on dostępny na cyfrowej platformie satelitarnej nc, a także w wybranych sieciach telewizji kablowej jako kanał dodatkowo płatny. Co jednak możemy zobaczyć na jego antenie?


Premier League – zapewne dość liczne grono widzów Canal+Sport 2 stanowią kibice brytyjskiego futbolu. To właśnie na tym kanale możemy podziwiać znaczną część meczów rozgrywanych w ramach Premier League – aktualnie drugiej najlepszej ligi na świecie. Na C+ Sport 2 mecze takich zespołów jak Manchester City, Liverpool czy Chelsea nie są niczym nadzwyczajnym.


Gorączka piłkarskiej soboty – pozostańmy jeszcze w klimatach angielskiej piłki. Na antenie Canal+Sport 2 w każdą sobotę, podczas której toczy się walka o mistrzostwo Premier League, możemy na żywo obejrzeć magazyn, w którym eksperci oraz goście w studio dostarczą nam wiele nowej wiedzy dotyczącej brytyjskiej ekstraklasy. Wizualne analizy pomeczowe są także powodem, dla którego warto w sobotnie popołudnie włączyć ten magazyn.


Bundesliga – część meczów rozgrywanych w ramach najlepszej niemieckiej ligi możemy podziwiać na Canal+Sport 2. Dzięki temu mamy możliwość śledzenia klubowej formy Łukasza Piszczka czy Roberta Lewandowskiego.


La Liga – w Canal+Sport 2 transmitowana jest także spora część meczów hiszpańskiej La Ligi, w której to występują takie ekipy jak Real Madryt, FC Barcelona czy Atletico. Warto nadmienić, iż dla osób, które nie mają możliwości obejrzenia transmisji na żywo, na C+Sport 2 pojawiają się ich powtórki.


Ekstraklasa – większość meczów polskiej Ekstraklasy transmitowanych jest na głównym kanale. Na Canal+Sport 2 możemy zazwyczaj obejrzeć ich odtworzenia.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Siatkarska Liga Mistrzyń
  Siatkarska Liga Mistrzyń
 3. Niemiecka Bundesliga
  Niemiecka Bundesliga
 4. NBA
  NBA
 5. Hiszpańska La Liga
  Hiszpańska La Liga
 6. Angielska Premier League
  Angielska Premier League

program telewizyjny TV

Canal+Sport 2

Zgłoś błąd