Udostępnij:

ETOTO zakłady bukmacherskie

Oferta bukmachera ETOTO - skorzystaj z kodu promocyjnego z bonusem na start

Oferta bukmachera ETOTO - skorzystaj z kodu promocyjnego z bonusem na start
  1. ETOTOETOTO
    Nasza ocena3.5
    Chcesz zagrać u bukmachera ETOTO? Konto możesz założyć pod adresem ETOTO.pl
    etoto

ETOTO jest stosunkowo „młodą” firmą bukmacherską. Założona została w 2011 roku i funkcjonuje na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Za siłę spółki odpowiada doświadczony zespół ekspertów, z wieloletnim stażem w branży i bogatym doświadczeniem zdobywanym zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. ETOTO prężnie się rozwija, nieustannie dążąc do sprostania wszystkim wymaganiom, stawianym przez ich klientów. W akcję promocyjną tego bukmachera zaangażowane zostały najważniejsze osoby związane z środowiskiem piłkarskim naszego kraju, takie jak Mateusz Borek, Tomasz Hajto czy Roman Kołtoń.

ETOTO bukmacher – oferta

W swojej ofercie ETOTO oferuje zakłady na wydarzenia sportowe z niemal 30 dyscyplin. Zakłady mogą być zawierane zarówno w punktach stacjonarnych – których jest już ponad 40 na terenie całego kraju – jak i poprzez stronę internetową. Oprócz przyjmowanych zakładów na zdarzenie przedmeczowe, ETOTO oferuję swoim klientom bogatą sekcję live, w której mogą na żywo obstawiać niemal wszystkie zdarzenia z ich oferty przedmeczowej. ETOTO posiada jedną z najlepszych szat graficznych spośród legalnych firm bukmacherskich działających w naszym kraju. Obserwując jej ciągły rozwój, z wysoką dozą prawdopodobieństwa, że na przestrzeni kilku najbliższych lat znaleźć się w ścisłej czołówce firm tego typu w naszym kraju.

ETOTO bonus

Dla nowych użytkowników platformy przewidziane są atrakcyjne bonusy. ETOTO poszczyć się może prawdopodobnie najlepszym bonusem za dokonywanie pierwszych wpłat na ich platformę. Pierwszy depozyt, nie przekraczający kwoty 1000 złotych zostanie podwojony! Jednak to nie wszystko, nowi użytkownicy dostaną również bonus 50% wpłaconej kwoty od drugiego oraz od trzeciego depozytu! ETOTO oferuję również „freebet”, który przyznawany jest nowym klientom, którzy postawią swój pierwszy zakład na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet). Kwota darmowego zakładu to aż 25 złotych, a środki na koncie pojawią się w ciągu 20 minut po wniesieniu pierwszego kuponu na urządzeniu mobilnym, niezależnie od tego czy zakład będzie wygrany, czy przegrany.

Chcesz zagrać u bukmachera ETOTO? Konto możesz założyć pod adresem ETOTO.pl
etoto
Oferta zakładów4.0
Oferta live3.0
Oferta bonusów5.0
Jakość supportu4.0
Adres wwwETOTO.pl
Minimalna wpłata1
Minimalna wypłata1
Minimalna stawka0
Zakłady live
Transmisje live-
Czat na żywo
Bonus bez depozytu
Bonus od wpłaty
Blik
Dotpay-
Karty płatnicze (VISA, MasterCard)
Masterpass-
Neteller-
Paysafecard-
Payu-
Przelew bankowy
Przelewy24
Skrill-
Tpay.com-

Oferta bukmachera ETOTO - skorzystaj z kodu promocyjnego z bonusem na start
Zgłoś błąd