Udostępnij:

KSW 89 kto wystąpi? - karta walk

Fot. Materiały prasowe KSW

Gala KSW 89 zbliża się wielkimi krokami, zapowiadając sportowe emocje na najwyższym poziomie. 16 grudnia w Arenie Gliwice fani MMA będą świadkami historycznych pojedynków.

Emocjonujące Starcie na KSW 89: Bartosiński vs Parnasse

Na uwagę zasługuje walka wieczoru, w której Adrian Bartosiński stanie naprzeciw Salahdine'a Parnasse'a. To nie tylko starcie o pas mistrzowski wagi półśredniej, ale także szansa dla Parnasse'a na zdobycie trzeciego tytułu mistrzowskiego w KSW, co byłoby bezprecedensowym wyczynem.

Obok tego pojedynku, gala obfituje w inne atrakcyjne walki, w tym występy Raula Tutarauliego, Andrzeja Grzebyka, oraz debiut Marcina Helda i Łukasza Charzewskiego w klatce KSW.

Gwiazdy MMA na KSW 89

Paweł Pawlak i Michał Materla zmierzą się w co-main evencie, walcząc o pas mistrzowski w kategorii średniej. Ten pojedynek obiecuje być jednym z najbardziej emocjonujących momentów gali, zapewniając widowisko pełne techniki i siły.

Poza tymi dwoma kluczowymi walkami, karta KSW 89 oferuje szereg innych starć, które dostarczą kibicom niezapomnianych wrażeń.

Cała Karta Walk KSW 89

Gala KSW 89 to nie tylko główne starcia, ale także cała seria emocjonujących pojedynków w różnych kategoriach wagowych. 

Main event: Adrian Bartosiński vs Salahdine Parnasse - walka o pas mistrzowski w kategorii półśredniej.
Co-main event: Paweł Pawlak vs Michał Materla - walka o pas mistrzowski w kategorii średniej.

83,9 kg - Tomasz Romanowski (18-9, 1NC) vs Damian Janikowski (9-5)

70,3 kg - Raul Tutarauli (32-7) vs Marcin Held (28-9)

120,2 kg - Szymon Bajor (24-10) vs Viktor Pešta (19-8)

77,1 kg - Andrzej Grzebyk (20-6) vs Madars Fleminas (12-4)

65,8 kg - Łukasz Charzewski (12-1, 1NC) vs Ahmed Vila (11-4-1, 1 NC)

Autor: Marcin Kowalczuk

Data opublikowania: 15.11.2023 21:00

Polecane

  1. FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?

    Zbliża się Fame MMA Reborn - wydarzenie, które już 9 grudnia 2023 roku przyniesie niesamowite emocje fanom sportów walki. Gala w Łodzi obiecuje być wyjątkowa, z udziałem gwiazd freak...

  2. KSW 89 kto wystąpi? - karta walkKSW 89 kto wystąpi? - karta walk

    Gala KSW 89 zbliża się wielkimi krokami, zapowiadając sportowe emocje na najwyższym poziomie. 16 grudnia w Arenie Gliwice fani MMA będą świadkami historycznych pojedynków. Emocjonujące...

  3. ATP Szanghaj 2023: Z kim zmierzy się Hubert Hurkacz? Kiedy pierwszy mecz?ATP Szanghaj 2023: Z kim zmierzy się Hubert Hurkacz? Kiedy pierwszy mecz?

    W Szanghaju Hubert Hurkacz przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnego rozdziału w swojej tenisowej karierze. Turniej ATP Masters 1000 stanowi dla niego nie tylko sportowe wyzwanie, ale...KSW 89 kto wystąpi? - karta walk

Zgłoś błąd