Udostępnij:

WP Pilot

  1. WP Pilot

    Pakiet

WP Pilot to polska platforma oferująca oglądanie stacji telewizyjnych przez internet w systemie live streaming czyli „na żywo”. Z WP Pilot można korzystać za pośrednictwem przeglądarki internetowej i aplikacji mobilnej (z systemem Adroid oraz iOS). WP Pilot działa także na telewizorach typu Smart TV.

W każdym z tych przypadków, oglądanie telewizji jest możliwe przez Wi-Fi lub 3G. Aby korzystać z usłyg WP Pilot należy się zarejestrować. WP Pilot umożliwia wówczas oglądanie niektórych kanałów za darmo lub wykupienie jednego z czterech, płatnych pakietów tematycznych. Obecnie platforma oferuje ponad 80 stacji telewizyjnych. Platforma działa pod nazwą WP Pilot od 3 lipca 2017 roku. Wcześniej ta platforma działała pod nazwą Netvi (2013-2014) i Videostar (2014-2017). Od marca 2018 roku usługi platformy zostały udostępnione w całej Unii Europejskiej.

Pakiet „Starter” jest dostępny bez opłat- zawiera reklamy, ale użytkownik znajdzie w niej wszystkie podstawowe kanały (m.in. Polsat, TVN, TVP1, TVP2; łącznie 28 kanałów). Pakiet „Starter Plus” można wykupić już za 3,90 zł i zawiera 31 kanałów, w tym 16 kanałów w jakości HD (w pakiecie również kanał Ginx Esports TV). Dodatkowo od tego pakietu nie ma już dodatkowych reklam, a jakość sygnału jest jeszcze lepsza.

Pakiet „Podstawowy” składa się z 52 kanałów i można go kupić od 14,90 zł (w pakiecie 3 kanały sportowe- Fightklub, Sportklub i Ginx Esports TV). Pakiet „Rozszerzony” kosztuje co najmniej 29,90 zł, ale daje dostęp aż do 79 kanałów, w tym 50 kanałów HD (w pakiecie 4 kanały sportowe- Fightklub, Sportklub, Fightbox i Ginx Esports TV). Użytkownik może także wykupić dostęp do TV Republika w jakości HD (od 5 zł) oraz pakietu Eleven Sports, który zawiera 4 kanały Eleven Sports w jakości HD- Eleven Sports 1,2,3 i 4 (za dostęp do tych stacji trzeba zapłacić co najmniej 14,90 zł [dostęp przez 30 dni]).

WP Pilot

Zgłoś błąd