Udostępnij:

Eleven Sports 2

 1. Eleven Sports 2
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player+
 1. Player+

  Pakiet Eleven

  15 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. nc+
 3. Netia
 4. Vectra
 1. nc+

  Pakiet ELEVEN

  11,90 zł Za miesiącWybieram
 1. Netia

  Pakiet Sport i emocje

  20 PLN Za miesiącWybieram
 2. Netia

  Pakiet Sport + emocje plus

  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Vectra

  Pakiet Platynowy + Eleven

  50 PLN Za miesiącWybieram

Drugi kanał wchodzący w skład pakietu Eleven Sports. Nadawanie rozpoczął latem 2015 roku. Aktualnie jego program dostępny jest przez całą dobę z polskim komentarzem. Regularnie uzyskuje bardzo dobre wyniki, jeśli chodzi o oglądalność wśród widzów w grupie wiekowej od 16 do 49 lat.


Wysoka oglądalność wynika zapewne nie tylko z atrakcyjnej oferty programowej, ale także ze sposobu, w jaki stacja jest dystrybuowana. Zaledwie po kilku latach od startu kanał jest już obecny u większości dostawców usług telewizyjnych.


Eleven Sports 2 nadaje w kablówkach (ponad 30 operatorów w tym wszystkie największe sieci) oraz na platformach satelitarnych (Cyfrowy Polsat, NC+). Widzowie preferujący przekaz realizowany za pomocą połączenia sieciowego mogą skorzystać z IPLA, Player+, TNTV lub PLAY NOW.


Stacja sprzedaje abonamenty także bezpośrednio przez Internet za pośrednictwem własnej strony oraz specjalnie przygotowanego odtwarzacza. Antena przepełniona jest transmisjami na żywo. Z czołowych europejskich stadionów nadawane są mecze ligi niemieckiej, hiszpańskiej i włoskiej.


Nie brakuje wydarzeń tenisowych, gdyż Eleven Sports 2 posiada prawa do serii turniejów ATP 250. W programie gości brytyjska ekstraklasa żużlowa czyli British Speedway Elite League. W okresie zimowym prowadzone są również transmisje z rozgrywek włoskiej ligi koszykarskiej.


Poza tym stacja emituje programy dokumentalne poświęcone klubom piłkarskim. W porównaniu do innych kanałów sportowych typu premium, Eleven Sports 2 wyróżnia się pierwszorzędną ceną w porównaniu do zakupionych praw.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Niemiecka Bundesliga
  Niemiecka Bundesliga
 3. Hiszpańska La Liga
  Hiszpańska La Liga
 4. Włoska Serie A
  Włoska Serie A

program telewizyjny TV

Eleven Sports 2

Zgłoś błąd