Udostępnij:

KSW TV

Sprawdź ofertę KSW TV i zobacz jak oglądać gale KSW na oficjalnym kanale federacji
 1. KSW TV
  Pakiet Dostęp do gali KSW
  1. Kanały sportowe:
  2. KSW TV
  40 PLN za dostęp do galiWybieram

KSW TV jest platformą pay-per-view oferującą płatne transmisje z gal Konfrontacji Sztuk Walki, na których zobaczyć można takie gwiazdy jak były strongman Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, raper Paweł "Popek Monster" Mikołajuw, Michał Materla czy Mamed Khalidov. Jest jedną z wielu metod obejrzenia gali, lecz bardzo popularną i cieszącą się wysokiej jakości przekazem.

Aby zapewnić sobie możliwość oglądania gali za pomocą platformy KSW TV należy najpierw założyć konto na stronie kswtv.com. Sama procedura nie jest skomplikowana i nie odbiega od standardów rejestracji na innych portalach internetowych. Można to zrobić na dwa sposoby: poprzez e-mail lub konto w serwisie społecznościowym Facebook. Serwis nie pyta nas o żadne dane, nie trzeba podawać nazwiska, adresu czy daty urodzenia.

Kolejnym ważnym, aczkolwiek nieobowiązkowym punktem zakupu PPV jest przeprowadzenie testu technicznego. Pod zakładką z napisem "Przetestuj Player" uruchamia się okno z przykładową transmisją. Obejrzenie jej przez klienta ma na celu zapoznanie się z jakością przekazu i sprawdzeniem, jak będzie się on sprawował na danym komputerze i łączu internetowym. Jeśli transmisja jest na dobrym poziomie technicznym, nie przerywa dźwięku ani obrazu to oznacza, że nie ma przeciwwskazań do zakupu.

Kolejnym krokiem jest zakup i dokonanie płatności za usługę. Klikamy "Zamów i zapłać", a następnie akceptujemy regulamin, politykę prywatności i potwierdzamy dobry stan techniczny łącza i komputera. Poniżej wybieramy formę płatności określonej kwoty. Pierwszą metodą jest przelew internetowy za pośrednictwem platformy dotpay. Jest to bardzo szybka i bardzo popularna w internecie forma bezgotówkowego rozliczania zakupów online. Kolejną metodą jest konto w serwisie PayPal. Jest ono szczególnie polecane dla osób, które już z niego korzystają, gdyż będzie to dla nich szybsze niż przelew. Założenie nowego konta i zasilenie go środkami w celu zapłaty za galę może trwać około doby. Ostatnią metodą jest eCard. Jest to serwis bardzo podobny do dotpay, lecz nieco mniej popularny. Należy również pamiętać, że zakupiona licencja obowiązuje nas na jedno urządzenie.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Gala KSW
  Gala KSW

KSW TV

Sprawdź ofertę KSW TV i zobacz jak oglądać gale KSW na oficjalnym kanale federacji

Zgłoś błąd