Udostępnij:

Prawa telewizyjne Francuska Ligue 1

Lista kanałów posiadających prawa telewizyjne do Francuska Ligue 1
  1. Dostępne na kanałach:
  2. Fortuna TV
  3. STS TV

  Jeszcze do niedawna kibice w Polsce mogli śledzić wszystkie najważniejsze europejskie ligi piłkarskie w telewizji. Zaskoczeniem może być, że od tego sezonu oglądanie jednej z nich będzie niemożliwe. Chodzi o ligę francuską, żadna polska telewizja nie wykupiła praw do transmitowania Ligue 1.


  Przez ostatnie sezony mecze tej ligi można było oglądać na kanałach Eleven Sports. W tym roku stacja jednak nie zdecydowała się na pokazywanie tych rozgrywek. Fani ligi francuskiej z pewnością mogą czuć się zawiedzeni, ale tutaj trzeba postawić pytanie: czy w Polsce rzeczywiście jest ich tylu, aby oglądalność była zadowalająca? Na pewno ich liczba jest mniejsza niż kibiców innych czołowych lig: hiszpańskiej, angielskiej, włoskiej czy niemieckiej. A ze względu na to, że po transferze Neymara ceny za prawa telewizyjne skoczyły mocno w górę, wykupienie ich może nie być opłacalne.


  Czy jednak kibice PSG i innych francuskich klubów nie mają żadnej możliwości legalnego oglądania Ligue 1? Niekoniecznie. Darmowe transmisje na żywo oferują serwisy bukmacherskie takie jak Fortuna czy STS. Wystarczy się na ich stronie zarejestrować i można cieszyć się oglądaniem wybranych meczów.

Transmisje sportowe

Brak danych do wyświetlenia

Prawa telewizyjne Francuska Ligue 1

Lista kanałów posiadających prawa telewizyjne do Francuska Ligue 1

Zgłoś błąd