Udostępnij:

Canal+

Oglądaj kanał Canal Plus stream - na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. Canal+
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player+
 1. Player+
  Pakiet Eleven i Canal+ w Player+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player+
  Pakiet Canal+ w Player+
  PAKIET Za miesiącWybieram
 3. Player+
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player+
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL (nc+)
 4. UPC
 5. Vectra
 6. Player+BOX
 1. Netia
  Pakiet Canal+ Select
  40 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL (nc+)
  Pakiet EXTRA+ Z CANAL+
  99,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Platforma CANAL (nc+)
  Pakiet COMFORT+ Z CANAL+
  89,99 zł Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Canal+Select
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Canal+Select w Vectrze
  44,90 zł Za miesiącWybieram
 1. Player+BOX
  Pakiet MAX z Canal+
  99 PLN na 90 dniWybieram

Canal+ to pierwsza polska płatna stacja telewizyjna, należąca do francuskiej sieci telewizyjnej. Nadawanie rozpoczęła w 1995 roku.  Jest telewizją satelitarną, dostępną na platformie nc+ oraz w internecie. Obecnie w swojej ofercie posiada 9 kanałów z „Canal+” w nazwie, będących niejako kolejnymi „członkami rodziny”. Oferuje programy dokumentalne, seriale, filmy, transmituje wydarzenia kulturalne oraz sportowe.

 

Canal Plus na żywo - live stream online i w telewizji

Transmisje sportowe stanowią spory procent programu. Możemy obejrzeć mecze piłki nożnej z najlepszych lig świata, takich jak Premier League, LaLiga, Bundesliga, które przyciągają wielu kibiców, mogących na żywo oglądać swoich idoli w akcji.


Dzięki takiej ofercie możemy w Polsce zobaczyć starcia takich gigantów jak Real Madryt z FC Barceloną, Bayern Monachium z Borussią Dortmund czy wielką bitwę o Anglię między Manchesterem United a FC Liverpool.


Od wielu lat w ofercie sportowej są również mecze Polskiej Ekstraklasy (LOTTO Ekstraklasa). Transmisje tych meczów stacja uważa za swój kluczowy produkt. Warto dodać, że „Canal+” od lat sponsoruje Polską Ekstraklasę i przyczynia się do zwiększenia jej popularności.Transmisje są zawsze na bardzo wysokim poziomie, a magazyny sportowe są niezwykle ciekawie przygotowane. Wielka w tym zasługa dziennikarzy sportowych pracujących w tej stacji.

 

Oprócz meczy piłki nożnej możemy obejrzeć transmisje zawodów lekkoatletycznych, walk bokserskich, czy też wyścigów żużlowych. Zobaczymy tam również mecze najlepszej ligi świata w koszykówce – NBA. Fani tenisa także znajdą coś dla siebie.


Kanał Canal+ można oglądać w internecie na platformie Player+. Aby móc oglądać Canal+ należy wykupić pełny pakiet kanałów z rodziny C+ do których zaliczamy oprócz kanału głównego też między innymi kanały sportowe Canal+Sport i Canal+Sport 2.


Cena pakietu z kanałami C+ na platformie Player+ wynosi zazwyczaj około 50-70 złotych. Można trafić na specjalne promocje, dzięki którym dostęp może być jeszcze tańszy. Po wykupieniu pakietu z kanałami C+, wystarczy zalogować się na wybranym urządzeniu (telewizor, laptop, komputer, tablet, smartfon) i rozpocząć oglądanie. Dużym plusem jest to, że nie ma ograniczenia urządzeń, dlatego w domu można oglądać kanały na telewizorze lub komputerze, a wyjeżdżając gdzieś można zalogować się na laptopie lub urządzeniu mobilnym i również cieszyć się transmisjami.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Niemiecka Bundesliga
  Niemiecka Bundesliga
 3. Hiszpańska La Liga
  Hiszpańska La Liga
 4. Angielska Premier League
  Angielska Premier League
 5. Polska Ekstraklasa
  Polska Ekstraklasa
 6. Liga Mistrzów Piłki Ręcznej
  Liga Mistrzów Piłki Ręcznej
Canal+

Oglądaj kanał Canal Plus stream - na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?

Zgłoś błąd