Udostępnij:

nSport+

 1. nSport+
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player+
 1. Player+

  Pakiet Start Extra

  20 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player+

  Pakiet Start Extra Best TV

  30 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player+

  Pakiet Start Extra Canal+

  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player+

  Pakiet Start Extra MAX

  70 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Player+BOX
 3. nc+
 4. Netia
 1. Player+BOX

  Pakiet MAX z Canal+

  99 PLN na 90 dniWybieram
 1. nc+

  Pakiet EXTRA+ Z CANAL+

  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. nc+

  Pakiet COMFORT+

  40 PLN Za miesiącWybieram
 3. nc+

  Pakiet COMFORT+

  40 PLN Za miesiącWybieram
 1. Netia

  Pakiet Sport + emocje plus

  30 PLN Za miesiącWybieram

Stacja początkowo stworzona jako główny kanał sportowy dla nieistniejącej już platformy satelitarnej o nazwie „Telewizja N”. Jej historia sięga roku 2006. Aktualnie właścicielem nSport+ jest spółka ITI Neovision. Naturalnie jest on ważnym elementem w pakietach sportowych i tematycznych NC+.


Dystrybucja wykorzystuje także operatorów kablowych. W tym momencie na pakiet z nSport+ mogą zdecydować się klienci posiadający umowę z takimi operatorami jak Jambox, UPC, Vectra, TOYA, INEA, Multimedia, Netia, Orange oraz licznych mniejszych sieci lokalnych. Kanał rozpowszechniany jest także drogą internetową. Dostęp mogą uzyskać abonenci usługi Player+.


Oferta programowa ma być z zamysłu uzupełnieniem dla pakietu Canal+ Sport. Emocje piłkarskie obejmują transmisje z polskiej Ekstraklasy, ligi hiszpańskiej oraz Pucharu Rosji. Wymienione rozgrywki piłkarskie często przekazywane są na żywo. Dla miłośników piłki ręcznej stacja zakupiła na kilka lat prawa telewizyjne do Ligi Mistrzów VELUX EHF, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek pucharowych w Europie.


Kibice tego sportu mogą oglądać również najwyższą polską klasę rozgrywkową czyli PGNIG Superliga. nSport+ transmituje polskie rozgrywki żużlowe – PGE Ekstraliga. W programie natraficie na wszystkie mecze sezonu łącznie z półfinałami i finałem. Publicystyka sportowa stanowi jedynie mały odsetek emitowanych programów, lecz na pewno zasługuje na uwagę. Kibice bezpowrotnie zakochali się w takich pasmach jak „Mój sport, moje życie”, „nWieczór” lub „1 na 1 Extra”.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Siatkarska Liga Mistrzyń
  Siatkarska Liga Mistrzyń
 3. Hiszpańska La Liga
  Hiszpańska La Liga

nSport+

Zgłoś błąd