Udostępnij:

Canal+Sport 5

Oglądaj kanał Canal+Sport 5 stream - na żywo i online oraz live stream za darmo w internecie i telewizji
 1. Canal+Sport 5
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Platforma CANAL (nc+)
 1. Platforma CANAL (nc+)
  Pakiet Entry+ Sport
  75 zł Za miesiącWybieram

Stacja początkowo stworzona jako główny kanał sportowy dla nieistniejącej już platformy satelitarnej o nazwie „Telewizja N”. Jej historia sięga roku 2006. Aktualnie właścicielem nSport+ jest spółka ITI Neovision. Naturalnie jest on ważnym elementem w pakietach sportowych i tematycznych NC+.


nSport Plus na żywo - live stream online i w telewizji

Dystrybucja wykorzystuje także operatorów kablowych. W tym momencie na pakiet z nSport+ mogą zdecydować się klienci posiadający umowę z takimi operatorami jak Jambox, UPC, Vectra, TOYA, INEA, Multimedia, Netia, Orange oraz licznych mniejszych sieci lokalnych. Kanał rozpowszechniany jest także drogą internetową. Dostęp mogą uzyskać abonenci usługi Player+.


Oferta programowa ma być z zamysłu uzupełnieniem dla pakietu Canal+ Sport. Emocje piłkarskie obejmują transmisje z polskiej Ekstraklasy, ligi hiszpańskiej oraz Pucharu Rosji. Wymienione rozgrywki piłkarskie często przekazywane są na żywo. Dla miłośników piłki ręcznej stacja zakupiła na kilka lat prawa telewizyjne do Ligi Mistrzów VELUX EHF, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek pucharowych w Europie.


Kibice tego sportu mogą oglądać również najwyższą polską klasę rozgrywkową czyli PGNIG Superliga. nSport+ transmituje polskie rozgrywki żużlowe – PGE Ekstraliga. W programie natraficie na wszystkie mecze sezonu łącznie z półfinałami i finałem. Publicystyka sportowa stanowi jedynie mały odsetek emitowanych programów, lecz na pewno zasługuje na uwagę. Kibice bezpowrotnie zakochali się w takich pasmach jak „Mój sport, moje życie”, „nWieczór” lub „1 na 1 Extra”.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Siatkarska Liga Mistrzyń
  Siatkarska Liga Mistrzyń
 3. Hiszpańska La Liga
  Hiszpańska La Liga
 4. Polska Ekstraklasa
  Polska Ekstraklasa
 5. PGNIG Superliga Mężczyzn
  PGNIG Superliga Mężczyzn
 6. Puchar Sześciu Narodów
  Puchar Sześciu Narodów
 7. Liga Mistrzyń Piłki Ręcznej
  Liga Mistrzyń Piłki Ręcznej
 8. Siatkarska Liga Mistrzów
  Siatkarska Liga Mistrzów

program telewizyjny tv

Brak danych do wyświetlenia

Canal+Sport 5

Oglądaj kanał Canal+Sport 5 stream - na żywo i online oraz live stream za darmo w internecie i telewizji

Zgłoś błąd