Udostępnij:

Eurosport 2

Oglądaj Eurosport 2 Player stream na żywo i online - sprawdź też live stream za darmo w internecie i telewizji
 1. Eurosport 2
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Eurosport Extra w Player.pl
  19 Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram

Przeglądając oferty poszczególnych kanałów sportowych coraz częściej spotykamy się rozdzieleniem dwóch spraw: oglądania w telewizji oraz w internecie. Taką ofertę ma Eurosport 2, który ma w zanadrzu stream online oraz tradycyjne oglądanie w telewizji. Na jakiej platformie można obejrzeć wydarzenia na kanale Eurosport 2? Odpowiedź znajdziemy w dalszej części artykułu.

Eurosport 2 stream online. Gdzie oglądać na żywo w Internecie?

Odchodząc jednak od tradycyjnej formy oglądania wydarzeń sportowych, warto pochylić się nad opcjami live streamu Eurosport 2. I to jako stream online. W Polsce Eurosport 2 w internecie możemy oglądać za pomocą dwóch platform, które zajmują się takimi transmisjami.

Eurosport 2 online w telewizji internetowej Player

Platforma należąca do telewizji Polsat oferuje dostęp do kanału Eurosport 2 już od 20 złotych miesięcznie, ponieważ jest on częścią większego pakietu sportowego. Live stream online umożliwia nam oglądanie meczów na wielu urządzeniach - w telefonie lub tablecie.

Eurosport player i stream online

Kanał Eurosport 2 jest nam dany na specjalnej stronie internetowej przygotowanej właśnie przez tę stację. Eurosport player w swojej ofercie ma wszystkie wydarzenia z kanału Eurosport 2, a wszystko zgodnie z programem tv i oczywiście na żywo. Jak można stać się klientem platformy? Do wyboru mamy trzy opcje:

 • pakiet miesięczny - zgodnie z nazwą stream live z kanału Eurosport 2 mamy po opłaceniu 30 dni abonamentu. Cena takiej operacji wynosi tylko 15 złotych, a do tego mamy kilka atrakcyjnych udogodnień. W pierwszej kolejności trzeba powiedzieć o jakości HD, obrazie z wielu kamer czy możliwości oglądaniu na wielu urządzeniach,
 • pakiet roczny (ratalny) - pakiet, w którym zobowiązujemy się płacić comiesięczne raty za dostęp do transmisji w postaci live streamu, ponieważ już za 9 złotych co 30 dni mamy taką szansę. Łącznie wyniesie nas to nieco ponad 100 złotych rocznie, gdyż dokładnie 108 złotych,
 • pakiet roczny - zestaw, w którym po opłaceniu 89 złotych możemy mieć dostęp do transmisji live w postaci streamu. Dzięki niemu możemy oglądać wydarzenia na wielu urządzeniach, w jakości HD oraz z wielu kamer.

Eurosport 2 jako stream, czyli kanał telewizyjny na żywo

Przechodzimy więc do tradycji. Kanał Eurosport 2 jest oczywiście dostępny na żywo na wielu platformach telewizyjnych. Do wyboru mamy NC+, Cyfrowy Polsat, Netię, Vectrę czy UPC. Każda z tych telewizji daje nam możliwość oglądania Eurosport 2 live. Jak łatwo się domyślić nie będzie to live za free, ale na pewno któraś z ofert powinna nas przekonać.

Eurosport 2 w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat i kanał Eurosport 2 to nierozłączne połączenie. Od początku istnienia telewizji Eurosport2 jest tam obecny, a transmisje są oczywiście na żywo po opłaceniu odpowiedniej kwoty. Wszystko rozgrywa się o rodzaj pakietu, ponieważ to od niego zależy ile tak naprawdę zapłacimy. Możemy wybrać ten z mniejszą liczbą kanałów, albo droższy z wieloma opcjami. W obu przypadkach Eurosport 2 występuje jako pewnego rodzaju "stream telewizyjny".

NC+ z ofertą kanałów sportowych w tym Eurosport 2

Sytuacja NC+ w połączeniu z kanałem Eurosport 2 jest zbliżona do tej poprzednika. Transmisje na żywo z tego kanału są dostępne w każdym pakiecie, a wszystko zależy od nas, ile tak naprawdę jesteśmy w stanie zapłacić. Najtańsze pakiety kształtują się już w cenach 70 złotych za miesięczne użytkowanie.

Kanały Eurosportu w Vectrze

Kanał Eurosport 2 w telewizji Vectra jest dostępny po wyborze jednego z trzech pakietów. Najtańszy z nich, za który przez pierwsze 4 miesiące zapłacimy tylko 24,99 złotych, oferuje aż 134 kanały. Wśród nich jest oczywiście Eurosport 2, który wystąpi tutaj live w każdej postaci. Za droższe zestawy zapłacimy już od 34,99 złotych za pierwsze 120 dni oglądania.

Netia oferuje stacje Eurosportu

Oferta Netii z kanałem Eurosport 2 rozgrywa się przy wyborze pakietu. Bardzo drogi pakiet - 100 złotych miesięczne, proponuje nam - oprócz telewizji - także bardzo szybki internet. Osoby, które chcą jednak Eurosport jako prywatny stream, mogą jednak wybrać tańsze pakiety, których ceny nie różnią się zbytnio od tych konkurencji.

Transmisje Eurosport 2 w UPC

Telewizja UPC, tak jak chociażby Vectra, proponuje kanał Eurosport 2 po wyborze jednego z trzech pakietów telewizyjnych. Eurosport 2 jest obecny w każdym z nich, a wszystko rozgrywa się o to, czy chcemy wiele kanałów, czy zależy nam kilkunastu ulubionych. Cena najtańszego oscyluje już w granicach 55 złotych za 126 kanałów. W tym transmisje live z programem tv Eurosport 2.

Kanały telewizyjne, stream online - charakterystyka Eurosport 2

Kanał Eurosport 2 jest drugim kanałem tego dostawcy. W swojej ofercie nie ma wydarzeń związanych z meczami piłkarskimi, ponieważ Ekstraklasa już dawno tam nie występuje. Eurosport 2 swój stream live czy transmisje w tv nastawił przede wszystkim na sporty zimowe. Największą oglądalność kanał ma na skokach narciarskich, biathlonie czy biegach narciarskich. Do tego dochodzi również kombinacja norweska czy bardzo rzadko hokej na lodzie.

Poza tym Eurosport 2 to również transmisje live z największym turniejów snookera czy tenisa ziemnego. To właśnie ta druga dyscyplina przez cały rok przyciąga najwięcej kibiców. French Open czy Australian Open to dwa z wielu innych turniejów, gromadzących największe widownie. W odpowiednich okresach na antenie Eurosport 2 są także zmagania lekkoatletów.

Komentatorzy stacji Eurosport 2

Jeśli na twojej stacji dominują sporty zimowe, to musisz mieć od tego bardzo merytorycznych komentatorów. Za skoki narciarskie na antenie Eurosport 2 odpowiada przede wszystkim trójka - Marek Rudziński, Igor Błachut i Kacper Merk. Z kolei biegami narciarskimi opiekują się często Paweł Ulbrych czy Adam Probosz. Najbardziej popularny na tym kanale jest jednak tenis ziemny, a za jego dobrą oprawę brawa dostają: Dawid Celt, Witold Domański czy Joanna Sakowicz-Kostecka.

Eurosport 2 jest to kanał francuskiej stacji telewizyjnej, która należy do koncernu medialnego Discovery Communications. Kanał zadebiutował na rynku 10 stycznia 2005 roku. Miał być uzupełnieniem oferty Eurosportu.

Eurosport 2 na żywo - live stream online i w telewizji

Dostęp do kanału Eurosport 2 umożliwia platforma Player+ i Eurosport Player. Dzięki tej platformie, można również obejrzeć archiwalne materiały oraz transmisje live z wydarzeń, które nie znajdowały się w ramówce.

Telewizję Eurosport można również oglądać po wykupieniu pakietu Sport w platformie PLAYER+, IPLA. Klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa mają dostęp do kanału już w podstawowym abonamencie.

Ta francuska, nastawiona na sport telewizja emituje w ciągu całego roku ponad tysiąc pięćset godzin bezpośrednich relacji na żywo. 3 sierpnia 2009 roku uruchomiono Eurosport 2 jakości HD.

Obecnie Eurosport 2 posiada prawa transmisyjne do następujących wydarzeń:

- Koszykówka: Liga hiszpańska, Eurocup, Euroliga, Mecze Olympiakosu Pireus w lidze greckiej,

- Lacrosse: transmisje na wyłączność rozrywek National Lacrosse League,

- Piłka nożna: Major League Soccer, Ekstraklasa (po dwa wybrane przez stację mecze każdej kolejki),

- Tenis: bezpośrednie transmisje meczy z US Open, French Open, Australian Open i turnieje z cyklu ATP,

- Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Czterech Kontynentów, Grand Pix,

- Pucha Świata dyscyplin sportowych,

- Sporty motoryzacyjne i motorowe: World Touring Car Championship, World Series by Renault, Mistrzostwa Świata Motocross, International GT Open.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Skoki narciarskie
  Skoki narciarskie
 3. Narciarstwo Alpejskie
  Narciarstwo Alpejskie
 4. Biegi Narciarskie
  Biegi Narciarskie
 5. Polska Ekstraklasa
  Polska Ekstraklasa
 6. Puchar Niemiec
  Puchar Niemiec

Eurosport 2

Oglądaj Eurosport 2 Player stream na żywo i online - sprawdź też live stream za darmo w internecie i telewizji

Zgłoś błąd