Udostępnij:

Eleven Sports 4

 1. Eleven Sports 4
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player+
 1. Player+

  Pakiet Eleven

  15 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Player+BOX
 3. nc+
 4. Vectra
 1. Player+BOX

  Pakiet MAX z Canal+

  99 PLN na 90 dniWybieram
 1. nc+

  Pakiet ELEVEN

  12 PLN Za miesiącWybieram
 1. Vectra

  Pakiet Platynowy + Eleven

  50 PLN Za miesiącWybieram

Eleven Sports to brytyjski nadawca sportowy, który bardzo szybko podbił rynek telewizyjny. Firma powstała w 2015 roku i od razu przejęła prawa do największych imprez sportowych świata. Jaka jest oferta kanału Eleven Sports 4?


Piłka Nożna

Na czwartym kanale młodej firmy można znaleźć przede wszystkim futbol w najlepszym wydaniu. Zadowoleni będą fani niemieckiej Bundesligi, którzy chcieliby obejrzeć zmagania o tytuł z udziałem naszego polskiego piłkarza – Roberta Lewandowskiego. Równie usatysfakcjonowani będą fani włoskiej Serie A, którzy zobaczą mecze Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika. Można na tym kanale również obejrzeć hiszpańską LaLiga Santander, w której bój o tytuł toczą największe kluby świata – Real Madryt i FC Barcelona. Dla największych fanów cenne będą także transmisje z drugiej ligi angielskiej i niemieckiej


Formuła 1

Każdy fan sportów motoryzacyjnych oglądał kiedyś najszybszą dyscyplinę świata – Formułę 1. Kiedyś o pole position walczył nasz rodak – Robert Kubica. Ktoś zainteresowany prędkością i najnowocześniejszą technologią na pewno się tym zainteresuje.


Magazyny sportowe

Eleven Sports 4 w przerwach między poszczególnymi zawodami transmituje najróżniejsze magazyny sportowe związane z motoryzacją, piłką nożną i innymi dyscyplinami sportowymi, którymi zajmuje się nadawca. Czasem bardziej na poważnie, czasem z nutką ironii i większym luzem.


Gdzie obejrzeć?

Pakiet zawierający kanał Eleven Sports 4 można wykupić u większości dostawców telewizyjnych oraz w Internecie, na oficjalnej stronie Eleven Sports.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Niemiecka Bundesliga
  Niemiecka Bundesliga
 3. Hiszpańska La Liga
  Hiszpańska La Liga
 4. Włoska Serie A
  Włoska Serie A

Eleven Sports 4

Zgłoś błąd