Udostępnij:

FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?

FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?Fot. Materiały prasowe Fame

Zbliża się Fame MMA Reborn - wydarzenie, które już 9 grudnia 2023 roku przyniesie niesamowite emocje fanom sportów walki. Gala w Łodzi obiecuje być wyjątkowa, z udziałem gwiazd freak fightów i emocjonujących pojedynków, które z pewnością przejdą do historii.

Wielkie Starcie

Wśród najbardziej oczekiwanych momentów gali znajduje się walka wieczoru - Sylwester Wardęga kontra Sebastian Fabijański. Obaj zawodnicy to znane postacie w świecie MMA, a ich starcie zapowiada się jako epickie. .

Nie można również pominąć pojedynku Patryka Bandurskiego z Piotrem Szeligą, który obiecuje być równie emocjonujący, z udziałem znakomitych technik i strategii walki.

Różnorodność na Karcie Walk

Różnorodność to słowo, które najlepiej opisuje kartę walk Fame MMA Reborn. Obok weteranów ringu, takich jak Norman Parke, widzimy nowe twarze, które są gotowe zaskoczyć publiczność. Wśród nich znajduje się oczekiwane starcie Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem, które już wywołało spore poruszenie wśród fanów.

Ta gala to mieszanka doświadczenia i nowości, gdzie każdy pojedynek ma potencjał stać się niezapomnianym spektaklem.

Karta Walk

Sylwester Wardęga - Sebastian Fabijański: walka wieczoru

Patryk Bandurski - Piotr Szeliga

Norman Parke - Maciej Sulęcki

Amadeusz Roślik - Kornel Regel

Dariusz Kaźmierczuk - Norbert Gierczak

Dominik Zadora - Michał Pasternak

Elizabeth Anorue - Natalia Korgol

Adrian Polański - Grzegorz Gancewski

Natan Marcoń - Jakub Maślanka

Iga Kozińska - Weronika Malinowska

Marcin Wrzosek - Tomasz Gromadzki

Na Fame MMA Reborn spotkają się pasja, siła i determinacja najlepszych zawodników. Ta gala to nie tylko walki, ale też emocje i niezapomniane momenty, które zapiszą się w historii sportów walki.

9 grudnia 2023 roku w Łodzi, Fame MMA Reborn zaoferuje niesamowite doznania zarówno dla zapalonych fanów MMA, jak i dla tych, którzy po raz pierwszy będą świadkami takiego wydarzenia. 

Autor: Sebastian Nowak

Data opublikowania: 16.11.2023 22:07

Polecane

  1. FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?

    Zbliża się Fame MMA Reborn - wydarzenie, które już 9 grudnia 2023 roku przyniesie niesamowite emocje fanom sportów walki. Gala w Łodzi obiecuje być wyjątkowa, z udziałem gwiazd freak...

  2. KSW 89 kto wystąpi? - karta walkKSW 89 kto wystąpi? - karta walk

    Gala KSW 89 zbliża się wielkimi krokami, zapowiadając sportowe emocje na najwyższym poziomie. 16 grudnia w Arenie Gliwice fani MMA będą świadkami historycznych pojedynków. Emocjonujące...

  3. ATP Szanghaj 2023: Z kim zmierzy się Hubert Hurkacz? Kiedy pierwszy mecz?ATP Szanghaj 2023: Z kim zmierzy się Hubert Hurkacz? Kiedy pierwszy mecz?

    W Szanghaju Hubert Hurkacz przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnego rozdziału w swojej tenisowej karierze. Turniej ATP Masters 1000 stanowi dla niego nie tylko sportowe wyzwanie, ale...FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?

Zgłoś błąd