Udostępnij:

FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?

FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?Fot. Materiały prasowe Fame

Zbliża się Fame MMA Reborn - wydarzenie, które już 9 grudnia 2023 roku przyniesie niesamowite emocje fanom sportów walki. Gala w Łodzi obiecuje być wyjątkowa, z udziałem gwiazd freak fightów i emocjonujących pojedynków, które z pewnością przejdą do historii.

Wielkie Starcie

Wśród najbardziej oczekiwanych momentów gali znajduje się walka wieczoru - Sylwester Wardęga kontra Sebastian Fabijański. Obaj zawodnicy to znane postacie w świecie MMA, a ich starcie zapowiada się jako epickie. .

Nie można również pominąć pojedynku Patryka Bandurskiego z Piotrem Szeligą, który obiecuje być równie emocjonujący, z udziałem znakomitych technik i strategii walki.

Różnorodność na Karcie Walk

Różnorodność to słowo, które najlepiej opisuje kartę walk Fame MMA Reborn. Obok weteranów ringu, takich jak Norman Parke, widzimy nowe twarze, które są gotowe zaskoczyć publiczność. Wśród nich znajduje się oczekiwane starcie Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem, które już wywołało spore poruszenie wśród fanów.

Ta gala to mieszanka doświadczenia i nowości, gdzie każdy pojedynek ma potencjał stać się niezapomnianym spektaklem.

Karta Walk

Sylwester Wardęga - Sebastian Fabijański: walka wieczoru

Patryk Bandurski - Piotr Szeliga

Norman Parke - Maciej Sulęcki

Amadeusz Roślik - Kornel Regel

Dariusz Kaźmierczuk - Norbert Gierczak

Dominik Zadora - Michał Pasternak

Elizabeth Anorue - Natalia Korgol

Adrian Polański - Grzegorz Gancewski

Natan Marcoń - Jakub Maślanka

Iga Kozińska - Weronika Malinowska

Marcin Wrzosek - Tomasz Gromadzki

Na Fame MMA Reborn spotkają się pasja, siła i determinacja najlepszych zawodników. Ta gala to nie tylko walki, ale też emocje i niezapomniane momenty, które zapiszą się w historii sportów walki.

9 grudnia 2023 roku w Łodzi, Fame MMA Reborn zaoferuje niesamowite doznania zarówno dla zapalonych fanów MMA, jak i dla tych, którzy po raz pierwszy będą świadkami takiego wydarzenia. 

Autor: Sebastian Nowak

Data opublikowania: 16.11.2023 22:07

Polecane

  1. Australian Open 2024: Z kim zagra Hubert Hurkacz?Australian Open 2024: Z kim zagra Hubert Hurkacz?

    W światowym tenisie nastał kolejny wielki moment – Australian Open 2024, a w centrum uwagi znów znajduje się Hubert Hurkacz. Jego dotychczasowe osiągnięcia na międzynarodowych kortach...

  2. Australian Open 2024: Z kim zmierzy się Iga Świątek? Przeciwniczki, drabinka turnieju, losowanieAustralian Open 2024: Z kim zmierzy się Iga Świątek? Przeciwniczki, drabinka turnieju, losowanie

    Zbliżający się Australian Open 2024 to kolejna okazja dla Igi Świątek, aby udowodnić swoją dominację w światowym tenisie.  Iga Świątek: Droga do zwycięstwa Iga Świątek rozpoczyna...

  3. Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?

    Przed nami Prime Show MMA 7, które odbędzie się już 13 stycznia w Koszalinie. To wydarzenie obiecuje niezapomniane emocje. Emocjonujące Starcia i Wyczekiwane Rewanże Głównym punktem...

FAME MMA Reborn zawodnicy, karta walk - kto wystąpi?

Zgłoś błąd