Udostępnij:

Polsat Box Go (Ipla TV)

Oglądaj kanały sportowe w Ipla TV - zobacz ofertę pakietów na telewizję i przeczytaj opinie o telewizji Ipla
  1. Polsat Box Go (Ipla TV)
    Pakiet

IPLA to interaktywna telewizja w internecie i serwis typu wideo takie jakie pragniemy prowadzony przez Redefine, związaną z grupą Polsat. W roku 2010 IPLA osiągnęła  rekordową oglądalność na poziomie około 2 milionów stałych użytkowników.

Telewizja internetowa IPLA oferuje transmisje na żywo w wysokiej jakości (1080P HD) oraz bibliotekę kilkudziesięciu tysięcy legalnych treści telewizyjnych, a w tym dużo filmów pełnometrażowych oraz seriali (są dostępne także przedpremierowo), koncertów, programów telewizyjnych i relacji sportowych), i również kilkanaście kanałów telewizyjnych na żywo. Dostęp do zasobów IPLA jest możliwy za pośrednictwem strony ipla.tv oraz dzięki aplikacjom na platformy z systemami: Windows, iOS (iPhone, iPad, IPod touch), Android i Windows Phone. IPLA oferuje kilka pakietów tematycznych, takich jak: Ipla Premium, Ipla Sport, Ipla NetTV, Ipla Extra, Ipla Premiery, Ipla Mix, Cartoon Network i Filmbox Live.

Do dystrybucji plików wideo, jak i programów na żywo głównie jest używany kontener multimedialny „Flash Video” z rozszerzeniem pliku .flv ze standardem kodowania wideo oraz Audio AAC, bardzo mało trafia się format kompresji WMV ze standardem kodowania Wideo Windows Media Video V9 oraz Audio WMA. Ipla jest partnerem akcji „Oglądaj Legalne”, a to równa się z tym, że posiada prawa do dystrybucji. W 2012 Platforma Cyfrowy Polsat posiadła 100% akcji Redefine, właściciela telewizji internetowej IPLA.

Polsat Box Go (Ipla TV)

Oglądaj kanały sportowe w Ipla TV - zobacz ofertę pakietów na telewizję i przeczytaj opinie o telewizji Ipla

Zgłoś błąd