Udostępnij:

Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?

Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?Fot. PRIME

Przed nami Prime Show MMA 7, które odbędzie się już 13 stycznia w Koszalinie. To wydarzenie obiecuje niezapomniane emocje.

Emocjonujące Starcia i Wyczekiwane Rewanże

Głównym punktem gali jest rewanż Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim. Ich poprzednie spotkanie dostarczyło widzom mnóstwa emocji, a teraz oczekuje się jeszcze większego napięcia w boksie na małe rękawice.

Równie dużym zainteresowaniem cieszy się pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Adamem Soroko. Ta walka w formule K-1 może być naprawdę emocjonująca.

Debiuty i Powroty

Powrót Erko Juna do klatki, tym razem przeciwko Pawłowi "Trybsonowi" Trybałe, zapowiada się jako zderzenie dwóch zupełnie różnych styli i doświadczeń. Czy Jun, znany z gal KSW, ponownie zaskoczy fanów?

Natan Marcoń, który wywołał spore kontrowersje na Clout MMA, powraca z podwójnym wyzwaniem, stając do dwóch walk w jednym wieczorze. To rzadka okazja zobaczyć zawodnika w tak ekstremalnej próbie wytrzymałości i umiejętności.

Debiut Natalii Wayne, znanej z branży filmów dla dorosłych, w starciu z Bernadetą "Bouncing Betty" Urbańską, to jedno z bardziej nietypowych, lecz równie fascynujących starć na Prime Show MMA 7. To pojedynek, który przyciąga uwagę nie tylko ze względu na sportową rywalizację, ale i różnorodność tła zawodników.

Karta walk

Paweł Jóźwiak - Jacek Murański / boks małe rękawice

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Adam Soroko / K-1

Natan Marcoń - zwycięzca walki Bagieta/Kapela / boks małe rękawice

Natan Marcoń -Tomasz Olejnik / boks małe rękawice

Michał "Bagieta" Gorzelańczyk -Jan Kapela / MMA

Paweł "Trybson" Trybała - Erko Jun / MMA

Natalia Wayne - Bernadeta "Bouncing Betty" Urbańska / MMA

Łukasz "Magical Jr" Malankowski - Jakub Lasik / boks małe rękawice

Tomasz Chic - Rafał Gawron / MMA

Grzegorz "Hellboy" Głuszcz - Dawid "Ambro" Ambroziak / MMA

Michał Cichy - Marek Jówko / MMA


Autor: Adam Różański

Data opublikowania: 08.01.2024 13:08

Polecane

  1. Australian Open 2024: Z kim zagra Hubert Hurkacz?Australian Open 2024: Z kim zagra Hubert Hurkacz?

    W światowym tenisie nastał kolejny wielki moment – Australian Open 2024, a w centrum uwagi znów znajduje się Hubert Hurkacz. Jego dotychczasowe osiągnięcia na międzynarodowych kortach...

  2. Australian Open 2024: Z kim zmierzy się Iga Świątek? Przeciwniczki, drabinka turnieju, losowanieAustralian Open 2024: Z kim zmierzy się Iga Świątek? Przeciwniczki, drabinka turnieju, losowanie

    Zbliżający się Australian Open 2024 to kolejna okazja dla Igi Świątek, aby udowodnić swoją dominację w światowym tenisie.  Iga Świątek: Droga do zwycięstwa Iga Świątek rozpoczyna...

  3. Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?

    Przed nami Prime Show MMA 7, które odbędzie się już 13 stycznia w Koszalinie. To wydarzenie obiecuje niezapomniane emocje. Emocjonujące Starcia i Wyczekiwane Rewanże Głównym punktem...

Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?

Zgłoś błąd