Udostępnij:

VPN

Zobacz ofertę programu Nord VPN - program za darmo czy płatny - wersja testowa trial?
 1. Nord VPNNord VPN
  Nasza ocena5
  Całkowity brak logów: TakLiczba serwerów: Ponad 3000 w 105 krajachSerwery VPN w Polsce: TakProtokół OpenVPN: TakIlość urządzeń: 0Dozwolne P2P: Tak

  Program VPN to usługa, w praktyce oznaczająca łączenie się użytkownika z serwerem który to następnie łączy się z Internetem. Korzystając z programu VPN, można więc będąc np. w Polsce połączyć się z serwerem VPN w innym kraju np. Wielkiej Brytanii.

  Połączenie z serwerem wybranego kraju, pozwoli na przeglądanie na stronach internetowych całej dostępnej zawartości (treści i materiałów) na obszarze geograficznym wybranego kraju, z którym się łączysz.

  Mówiąc prościej – dzięki programowi VPN, przebywając w kraju A będziesz mógł odblokować treści na stronie internetowej dostępne tylko w kraju B, poprzez połączenie się w programie VPN z serwerem kraju B.

  Programy te są bardzo łatwe w użyciu – wystarczy wykupić odpowiedni pakiet np. miesięczny lub roczny, pobrać program i zainstalować go. Następnie po włączeniu programu pojawi się lista krajów z którymi można się połączyć.

  Użytkownik wiedząc o dostępności poszczególnych materiałów na terytorium danego kraju, wybiera go z listy serwerów i łączy się. Następnie korzysta z Internetu w niezmieniony sposób, ale ze zmienionym adresem IP na kraj który wybrał, dzięki czemu można wyświetlać na stronach internetowych wszelkie treści dostępne tylko na terytorium danego kraju.

  Pobierz program NordVPN i uzyskaj dostęp do treści dostępnych w innych krajach.

  Nie masz jeszcze programu VPN? Kliknij w ten link i pobierz NordVPN

  3,00 $ Za miesiącSprawdź ofertę

VPN

Zobacz ofertę programu Nord VPN - program za darmo czy płatny - wersja testowa trial?

Zgłoś błąd