Udostępnij:

Polsat Sport News

Transmisje na kanale Polsat Sport News na żywo i online - oglądaj live stream w internecie i w telewizji za darmo
 1. Polsat Sport News
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. UPC
 4. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Rozrywka
  15 PLN Za miesiącWybieram
 2. Netia
  Pakiet Sport + emocje plus
  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Standard
  69,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Platynowy+ Eleven
  70,00 zł Za miesiącWybieram

Polsat Sport News to kanał o profilu informacyjnym i publicystycznym, który koncentruje się na wszystkich tematach związanych ze sportem. Oczywiście jak wskazuje nazwa, należy do grupy kanałów sportowych produkowanych przez telewizję Polsat.


Polsat Sport News na żywo - live stream online i w telewizji

Początek jego emisji datowany jest na maj 2011 roku. Od 2017 programy emitowane są w rozdzielczości HD. Oprócz platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, kanał można oglądać również w kilkudziesięciu sieciach kablowych z wszystkich regionów kraju, m.in. w UPC, TOYA i Netia.


Przez kilka lat Polsat Sport News dostępny był w naziemnej telewizji cyfrowej, lecz emisja tą metodą została zakończona w roku 2017. Trzon oferty programowej stanowią sportowe serwisy informacyjne, które emitowane są codziennie w regularnych odstępach czasowych. Najważniejszym z nich jest „Sport Flash”, czyli pięciominutowy program poświęcony wynikom zmagań sportowych z danego dnia.


Ramówka pełna jest programów publicystycznych, które cieszą się niemałą oglądalnością. Wśród nich warto wymienić Puncher (poświęcony sportom walki), ATP World Tour Uncovered (magazyn tenisowy), European Tour Weekly (cotygodniowy raport z pól golfowych) oraz magazyn KSW. Inne popularne formaty telewizyjne prezentowane przez Polsat Sport News to Trans World Sport oraz Cafe Futbol.


Poza tym kanał od czasu do czasu wykorzystywany jest do transmisji na żywo z wydarzeń, które nie zmieściły się na pozostałych kanałach sportowych telewizji Polsat. Dzięki temu widzowie mogą oglądać na żywo mecze siatkarskie, turnieje tenisowe, spotkania piłkarskie lub zawody żużlowe.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Puchar Francji
  Puchar Francji
 3. Holenderska Eredivisie
  Holenderska Eredivisie
 4. Polska 1. Liga
  Polska 1. Liga

Polsat Sport News

Transmisje na kanale Polsat Sport News na żywo i online - oglądaj live stream w internecie i w telewizji za darmo

Zgłoś błąd