Udostępnij:

Polsat Sport News

 1. Polsat Sport News
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Vectra
 1. Netia

  Pakiet Rozrywka

  15 PLN Za miesiącWybieram
 2. Netia

  Pakiet Sport + emocje plus

  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Vectra

  Pakiet Platynowy + Eleven

  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Vectra

  Pakiet Platynowy + Sport

  40 PLN Za miesiącWybieram

Polsat Sport News to kanał o profilu informacyjnym i publicystycznym, który koncentruje się na wszystkich tematach związanych ze sportem. Oczywiście jak wskazuje nazwa, należy do grupy kanałów sportowych produkowanych przez telewizję Polsat.


Początek jego emisji datowany jest na maj 2011 roku. Od 2017 programy emitowane są w rozdzielczości HD. Oprócz platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, kanał można oglądać również w kilkudziesięciu sieciach kablowych z wszystkich regionów kraju, m.in. w UPC, TOYA i Netia.


Przez kilka lat Polsat Sport News dostępny był w naziemnej telewizji cyfrowej, lecz emisja tą metodą została zakończona w roku 2017. Trzon oferty programowej stanowią sportowe serwisy informacyjne, które emitowane są codziennie w regularnych odstępach czasowych. Najważniejszym z nich jest „Sport Flash”, czyli pięciominutowy program poświęcony wynikom zmagań sportowych z danego dnia.


Ramówka pełna jest programów publicystycznych, które cieszą się niemałą oglądalnością. Wśród nich warto wymienić Puncher (poświęcony sportom walki), ATP World Tour Uncovered (magazyn tenisowy), European Tour Weekly (cotygodniowy raport z pól golfowych) oraz magazyn KSW. Inne popularne formaty telewizyjne prezentowane przez Polsat Sport News to Trans World Sport oraz Cafe Futbol.


Poza tym kanał od czasu do czasu wykorzystywany jest do transmisji na żywo z wydarzeń, które nie zmieściły się na pozostałych kanałach sportowych telewizji Polsat. Dzięki temu widzowie mogą oglądać na żywo mecze siatkarskie, turnieje tenisowe, spotkania piłkarskie lub zawody żużlowe.

Polsat Sport News

Zgłoś błąd