Udostępnij:

Multiliga ekstraklasy - gdzie oglądać na żywo w internecie?

W sobotę (13.04.2019 r.) zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej sezonu 2018/2019 piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Dokładnie o godzinie 18:00 na ośmiu ligowych stadionach rozpoczną się mecze w ramach ostatniej, 30. kolejki rundy zasadniczej. Po niej będziemy wiedzieli które drużyny znajdą się w grupie mistrzowskiej, a które będą musiały walczyć o ekstraklasowy byt rywalizując w grupie spadkowej. Podpowiadamy, gdzie w internecie legalnie oglądać Multiligę+ LOTTO Ekstraklasy i wybrane mecze 30 serii gier. 

Do niedawna prawa do pokazywania meczów LOTTO Ekstraklasy w Polsce miały platformy nc+ i Eurosportu. Od pewnego czasu jeden mecz kolejki jest również pokazywany w Telewizji Polskiej - zazwyczaj na antenie TVP Sport i w TVP1 lub TVP2. Jeśli chodzi o oglądanie spotkań 30. kolejki, to kibice będą mieli możliwość śledzenia ich na kilku kanałach, również dostępnych w internecie. 

Multiliga+: gdzie oglądać online w internecie? 

Multiliga+ jest specjalnym programem, który jest tworzony kilka razy w sezonie, gdy decydujące mecze są planowane na ten sam dzień i tę samą godzinę. Dziennikarze i eksperci w studiu na żywo śledzą poczynania na ośmiu stadionach, komentują i analizują bramki i kontrowersyjne decyzje. W formule Multiligi+ widzowie przez większą część programu mają podgląd w małych okienkach na osiem stadionów. Gdy padają bramki lub dzieje się coś interesującego na danym meczu, wówczas pokazywany jest pełny obraz właśnie tego wydarzenia. 

Program Multiliga+ jest tworzony przez dziennikarzy nc+ i można go oglądać wyłącznie na antenie Canal+ Sport. Aby móc legalnie śledzić Multiligę+ na żywo w internecie należy wybrać jedną z dwóch dostępnych opcji, które dają dostęp do kanałów nc+. Jedną z nich jest Player+, który oferuje pakiet START EXTRA CANAL+. Za 30-dniowy dostęp trzeba zapłacić 50 złotych. 

  Kliknij w ten link i wybierz pakiet START EXTRA CANAL+ w Player+

Drugą możliwością jest wykupienie stałego abonamentu na platformie Netia. Oferuje ona specjalny pakiet o nazwie CANAL+ SELECT. 

     - Oglądaj sportowe kanały Canal+ w Netii 

Ekstraklasa na żywo w TVP 2 i Eurosport 1

Po jednym meczu ostatniej kolejki sezonu zasadniczego polskiej ekstraklasy będzie można zobaczyć na kanałach TVP2 i Eurosport 1. W tym pierwszym przypadku chodzi o spotkanie Cracovia - Lechia Gdańsk, a na Eurosporcie 1 pokazywane będzie spotkanie Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock. Oba wymienione kanały są dostępne na wspomnianych już platformach: Player+ oraz Netia. 

        - Oglądaj kanały TVP 2 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

    -Wybierz pakiet Start Extra Best TV i oglądaj EUROSPORT 1 w Player+

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?

    W niedzielę, 16 czerwca piłkarze młodzieżowej reprezentacji Polski rozpoczną zmagania w rozgrywanych we Włoszech piłkarskich mistrzostwach Europy. W pierwszym meczu fazy grupowej...

  2. Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?

    Eliminacyjna karuzela do Euro 2020 nie zwalnia tempa i już w poniedziałek (10.06.2019 r.) na PGE Narodowym w Warszawie piłkarze reprezentacji Polski rozegrają czwarty już mecz. Do tej...

  3. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?

    Mimo że sezon klubowy 2018/2019 oficjalnie już się zakończył, to kibice piłki nożnej nie mają prawa narzekać na brak wrażeń. Obecnie trwają rozgrywane w Polsce mistrzostwa świata do...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Multiliga ekstraklasy - gdzie oglądać na żywo w internecie?

Zgłoś błąd