Udostępnij:

TVP Sport

 1. TVP Sport
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Player+BOX
 3. nc+
 4. Vectra
 1. Player+BOX

  Pakiet MAX z Canal+

  99 PLN na 90 dniWybieram
 1. nc+

  Pakiet EXTRA+ Z CANAL+

  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. nc+

  Pakiet START+

  20 PLN Za miesiącWybieram
 3. nc+

  Pakiet COMFORT+

  40 PLN Za miesiącWybieram
 4. nc+

  Pakiet COMFORT+

  40 PLN Za miesiącWybieram
 1. Vectra

  Pakiet Platynowy + Eleven

  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Vectra

  Pakiet Platynowy + Sport

  40 PLN Za miesiącWybieram

Sportowe oblicze telewizji publicznej. Kanał TVP Sport korzysta ze zróżnicowanego systemu dystrybucji, co wpływa na jego wysoką dostępność. Emisja prowadzona jest za pomocą większości sieci kablowych, obu dostępnych platform satelitarnych, przez specjalny portal internetowy oraz w ramach multipleksu naziemnego DVB-T.


Oczywiście kanału nie brakuje u liderów rynku takich jak NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra lub telewizja Orange. Wielu operatorów dodaje kanał do swoich pakietów podstawowych. Odbiór naziemny TVP Sport odbywa się za pomocą MUX 3. Stacja na bieżąco korzysta z bogatej biblioteki praw i materiałów telewizji publicznej.


Na antenie transmitowane jest wiele zawodów w sportach zimowych, m.in. Mistrzostwa Świata i Puchar Świata w narciarstwie klasycznym. Redakcja poświęca sporo miejsca hokejowi na lodzie, gdyż TVP Sport posiada prawa do PHL, NHL oraz oficjalnych meczów reprezentacji polski. Fani artystycznych wyczynów mogą oglądać Mistrzostwa Europy i Świata w łyżwiarstwie figurowym.


Oczywiście w kanale sportowym telewizji publicznej nie może zabraknąć piłki nożnej. Widzowie mogą śledzić mecze towarzyskie, eliminacje i finały najważniejszych turniejów międzynarodowych oraz klubowe rozgrywki na szczeblu europejskim.


TVP Sport prezentuje bogatą ofertę transmisji z zawodów lekkoatletycznych. Telewizja posiada prawa do mistrzostw niemalże każdej rangi – od pucharu kontynentalnego po krajowe memoriały. Uzupełnieniem oferty są programy dotyczące boksu, kolarstwa, koszykówki, piłki ręcznej, pływania, zapasów oraz rajdów samochodowych.

 1. Dostępne rozgrywki:
 2. Puchar Francji
  Puchar Francji
 3. NHL
  NHL

TVP Sport

Zgłoś błąd