Udostępnij:

Gdzie w internecie oglądać ostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy?

W niedzielę, 19 maja dokładnie o godzinie 18:00 na czterech ekstraklasowych boiskach rozpoczną się mecze ostatniej, 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej. Emocji nie powinno brakować, ponieważ wciąż nie wiadomo, kto zostanie mistrzem oraz kto wywalczy czwartą lokatę, która jest premiowana grą w europejskich pucharach w rozgrywkach 2019/2020. Zainteresowanie kibiców jest duże, dlatego postanowiliśmy podpowiedzieć, gdzie legalnie w internecie będzie można oglądać spotkania ostatniej serii gier polskiej ekstraklasy, w tym najciekawiej zapowiadający się mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań. Ponadto tradycyjnie oglądać będzie można tzw. Multiligę+, czyli transmisję łączoną, za pośrednictwem której ma się podgląd na wszystkie stadiony na których trwają mecze. 

Kibice w Polsce będą mieli kilka możliwości obejrzenia spotkań 37. kolejki. Wszystko zależy od tego, kto jaki mecz będzie chciał zobaczyć. Tradycyjnie, program w formule Multiliga+ będzie pokazywany na platformie nc+, gdzie poza tym będzie można zobaczyć trzy pojedyncze spotkania. Po jednym meczu pokazywać będą natomiast kanały należące do Telewizji Polskiej i Eurosportu. 

Na żywo: Multiliga+ i wszystkie mecze na kanałach nc+

Dokładnie o godzinie 17:00 na kanale Canal+ Sport rozpocznie się studio Multiliga+, po którym od godziny 17:55 prowadzona będzie transmisja łączona ze wszystkich stadionów. Pojedyncze spotkania będą natomiast pokazywane na innych kanałach: nsport+, Canal+ Sport 2 oraz Canal+. 

Aby móc legalnie oglądać kanały nc+ należy posiadać wykupiony do nich dostęp. My polecamy dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest skorzystanie z usługi Player+. Tam można znaleźć pakiet o nazwie START EXTRA CANAL+, który kosztuje obecnie 50 złotych za 30 dni. Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że po upływnie 30 dni nie trzeba wykupować abonamentu na kolejny okres. 

    Kliknij w ten link i wybierz pakiet START EXTRA CANAL+ w Player+

Druga opcja, to natomiast platforma Netia. Canal+, Canal+ Sport czy Canal+ Sport 2 można znaleźć w pakiecie CANAL+ SELECT. W tym przypadku okres abonamentowy jest jednak dłuży niż w porównaniu do platformy Player+. 

      - Oglądaj sportowe kanały Canal+ w Netii 

Mecz Piast - Lech na żywo w TVP 2 i TVP Sport

Najbardziej interesujące kibiców spotkanie, czyli Piast Gliwice - Lech Poznań będzie dostępne nie tylko na kanale Canal+, ale również na dwóch kanałach Telewizji Polskiej: TVP 2 i TVP Sport. Aby móc je legalnie oglądać nie trzeba korzystać z wymienionych wyżej usług. W tym przypadku dobrze sprawdzi się bowiem usługa Player+ Box, która pozwala odbierać wszystkie kanały TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T. 

       - Oglądaj kanały TVP 2 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

        - Oglądaj kanały TVP2 i TVP Sport w Netii

Ekstraklasa online: Cracovia - Pogoń Szczecin na Eurosport

W tym sezonie spotkania LOTTO Ekstraklasy były pokazywane również na antenach Eurosportu. W ostatnim dniu rozgrywek na kanale Eurosport 2 będzie można obejrzeć spotkanie Cracovia - Pogoń Szczecin. Jak uzyskać dostęp do tego kanału? Odpowiedź w poniższych linkach. 

  Kliknij w ten link i wybierz pakiet START EXTRA BEST w Player+

     - Oglądaj sportowe kanały Eurosportu w Netii 

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Gdzie w internecie oglądać ostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy?

Zgłoś błąd