Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie oglądać mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów?

We wtorek (09.04.2019 r.) i środę (10.04.2019 r.) zostaną rozegrane pierwsze mecze ćwierćfinałowe piłkarskiej Ligi Mistrzów. Emocji nie powinno brakować, ponieważ w tej fazie zobaczymy bardzo mocne zespoły, którym zależy na zameldowaniu się w kolejnej fazie rywalizacji. Polscy kibice będą mieli okazję legalnie obejrzeć w internecie wszystkie ćwierćfinałowe spotkania. W tym artykule podpowiadamy, gdzie oglądać Ligę Mistrzów na żywo online. 

Na wtorek zaplanowano dwie rywalizacje. W Londynie Tottenham podejmie Manchester City, a w Liverpoolu miejscowi „The Reds“ zagrają z FC Porto. Dzień później czekają nas dwa kolejne mecze: Manchester United- FC Barcelona i Ajax Amsterdam - Juventus

Transmisja Ligi Mistrzów na żywo w internecie

W Polsce prawa do pokazywania wszystkich meczów elitarnej Champions League posiada Cyfrowy Polsat. Aby na jego kanałach oglądać te europejskie rozgrywki należy uzyskać do platformy, która daje taką możliwość. Jedną z nich jest Netia. Dostęp do kanałów Polsat Sport Premium 1, gdzie będzie transmitowany mecz Liverpool - FC Porto (wtorek) i Manchester United - FC Barcelona (środa) i Polsat Sport Premium 2, gdzie można obejrzeć spotkania: Tottenham - Manchester City (wtorek) i Ajax - Juventus (środa). 

          Oglądaj kanały TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium w Netii 

Ponadto w środę jeden mecz będzie pokazywany na kanałach Telewizji Polskiej: w TVP 1 i TVP Sport. Będzie to potyczka United - Barcelona. Aby zobaczyć to spotkanie na jednym z tych kanałów można wykupić wspomniany już abonament w Netii, jak również skorzystać z usługi Player+ BOX. Pozwala on odbierać wszystkie kanały TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T (po podłączeniu anteny do cyfrowej telewizji naziemnej). 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Champions League online live stream - plan transmisji 

Wtorek (09.04.2019 r.): 

Środa (10.04.2019 r.): 


Polecane

  1. Gdzie i kiedy oglądać mecze rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy w internecie?Gdzie i kiedy oglądać mecze rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy w internecie?

    Faza zasadnicza piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy została zakończona w ubiegły weekend. Teraz zespoły rozpoczynają rywalizację z podziałem na grupy: mistrzowską i spadkową. W związku z...

  2. Multiliga ekstraklasy - gdzie oglądać na żywo w internecie?Multiliga ekstraklasy - gdzie oglądać na żywo w internecie?

    W sobotę (13.04.2019 r.) zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej sezonu 2018/2019 piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Dokładnie o godzinie 18:00 na ośmiu ligowych stadionach...

  3. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów?

    We wtorek (09.04.2019 r.) i środę (10.04.2019 r.) zostaną rozegrane pierwsze mecze ćwierćfinałowe piłkarskiej Ligi Mistrzów. Emocji nie powinno brakować, ponieważ w tej fazie zobaczymy...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Gdzie na żywo w internecie oglądać mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów?

Zgłoś błąd