Udostępnij:

Mistrzostwa świata U-20: gdzie w internecie oglądać mecze?

Już w czwartek (23.05.2019 r.) zainaugurowane zostaną piłkarskie mistrzostwa świata do lat 20. Cała impreza zostanie rozegrana na polskich boiskach. Poza reprezentacją Polski w akcji będzie można zobaczyć m.in. młodych piłkarzy Portugalii, Argentyny czy Francji. Kibice, którzy nie będą mogli oglądać zmagań wschodzących gwiazd piłki nożnej z wysokości trybun, mogą wybrać transmisje telewizyjne lub internetowe. Będzie bowiem możliwość obejrzenia wszystkich spotkań. W tym artykule podpowiadamy, jak legalnie na żywo je oglądać online. 

W lutym w mediach pojawiła się informacja mówiąca o tym, że prawa do pokazywania wszystkich meczów mistrzostw świata do lat 20 kupiła Telewizja Polska. Już teraz wiadomo, że najwięcej spotkań będzie można zobaczyć na kanale TVP Sport. Poza tym mecze będą transmitowane również na kanałach TVP 1 i TVP 2

Mistrzostwa świata u-20 na żywo online

Aby móc legalnie oglądać wyżej wymienione kanały trzeba posiadać do nich dostęp. Możliwości jest sporo. My rekomendujemy dwie sprawdzone. Pierwsza z nich, to usługa Player+ Box. Daje ona możliwość oglądania wszystkich kanałów TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T wśród których znajdują się m.in. TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Aby móc je oglądać konieczne jest podłączenie anteny do cyfrowej telewizji naziemnej. 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Drugą możliwością legalnego oglądania kanałów Telewizji Polskiej jest wykupienie abonamentu na platformie Netia. Usługodawca daje możliwość wyboru różnorodnych pakietów w różnych cenach. 

         Oglądaj kanały TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport w Netii 

Mistrzostwa świata do lat 20 będą trwały od 23 maja do 15 czerwca. W tym czasie o tytuł będą rywalizowały 24 zespoły. Spotkania będą rozgrywane w sześciu polskich miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi i Tychach. 

Polecane

  1. ME U-21: gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Hiszpania – Polska?ME U-21: gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Hiszpania – Polska?

    W sobotę (22.06.2019 r.) o godzinie 21:00 piłkarze reprezentacji Polski U-21 rozegrają ostatni grupowy mecz w ramach mistrzostw Europy 2019. Zespół prowadzony przez selekcjonera po...

  2. ME-U21: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Włochy Polska?ME-U21: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Włochy Polska?

    Piłkarze reprezentacji Polski do lat 21 znakomicie rozpoczęli mistrzostwa Europy, które są rozgrywane we Włoszech i San Marino. W pierwszym meczu biało-czerwoni sprawili sporą niespodziankę...

  3. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?

    W niedzielę, 16 czerwca piłkarze młodzieżowej reprezentacji Polski rozpoczną zmagania w rozgrywanych we Włoszech piłkarskich mistrzostwach Europy. W pierwszym meczu fazy grupowej...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany


Mistrzostwa świata U-20: gdzie w internecie oglądać mecze?

Zgłoś błąd