Udostępnij:

Liga Mistrzów: gdzie na żywo oglądać mecz PSG - Manchester United?

Piłkarska środa (06.03.2019 r.) będzie stała pod znakiem kolejnych rewanżowych meczów 1/8 finału elitarnej Champions League. Tego dnia okaże się, czy w kolejnej fazie rywalizacji znajdą się piłkarze Paris Saint Germain czy Manchesteru United. Bliżej są ci pierwsi, którzy wygrali w pierwszym meczu 2:0. Pasjonująco zapowiadający się rewanż polscy kibice będą mogli obejrzeć legalnie w internecie. Bezpośrednią transmisję przeprowadzą bowiem kanały TVP 1 i TVP Sport. 

Bezpośredni przekaz z Parc des Princes w TVP 1 rozpocznie się o godzinie 20:55, a więc pięć minut przed planowanym pierwszym gwizdkiem sędziego. Dodatkowo o godzinie 22:55 zaprezentowane zostaną skróty spotkań tej fazy Ligi Mistrzów. Na TVP Sport z kolei już o godzinie 20:00 pojawi się specjalne studio, w którym będzie można zobaczyć i posłuchać ekspertów. Następnie - również o 20:55 - wystartuje transmisja z Paryża, a o 23:20 pokazane zostaną skróty spotkań. 

Mecz PSG - Manchester United: na żywo w internecie

Zarówno TVP 1, jak i TVP Sport kibice mogą oglądać w internecie. Aby posiadać legalny dostęp do transmisji należy go wykupić na platformie, która oferuje tego rodzaju usługę. Jedną z nich jest platforma Player+ BOX. Dzięki temu, że jej posiadanie daje możliwość odbierania wszystkich kanałów TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T (po podłączeniu anteny do cyfrowej telewizji naziemnej), polscy kibice mogą zobaczyć legalnie i na żywo rywalizację PSG z Manchesterem United. 

          Oglądaj kanały TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium w Netii 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Środa (6 marca): 

Champions League na żywo w internecie

Przypominamy, że na łamach naszego serwisu można sprawdzić listę wszystkich platform i legalnych kanałów na których dostępne będą mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów - na żywo i live stream za darmo. 

Polecane

  1. Gdzie oglądać za darmo w internecie ostatnią kolejkę Ligue 1?Gdzie oglądać za darmo w internecie ostatnią kolejkę Ligue 1?

    Praktycznie wszystkie najmocniejsze europejskie ligi piłkarskie zakończyły już sezon 2018/2019. Nieco dłużej rozgrywki trwają we Francji. Tam ostatnia kolejka Ligue 1 zostanie rozegrana...

  2. Mistrzostwa świata U-20: gdzie w internecie oglądać mecze?Mistrzostwa świata U-20: gdzie w internecie oglądać mecze?

    Już w czwartek (23.05.2019 r.) zainaugurowane zostaną piłkarskie mistrzostwa świata do lat 20. Cała impreza zostanie rozegrana na polskich boiskach. Poza reprezentacją Polski w akcji...

  3. Gdzie w internecie oglądać ostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy?Gdzie w internecie oglądać ostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy?

    W niedzielę, 19 maja dokładnie o godzinie 18:00 na czterech ekstraklasowych boiskach rozpoczną się mecze ostatniej, 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej. Emocji nie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Liga Mistrzów: gdzie na żywo oglądać mecz PSG - Manchester United?

Zgłoś błąd