Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii Białystok zagrają z Legią Warszawa. Gdzie będzie można obejrzeć na żywo w internecie to spotkanie? W tym artykule piszemy o legalnych sposobach na zobaczenie Jagiellonia - Legia live. 

W tym sezonie główne prawa do pokazywania ekstraklasy posiada Canal+. Na kanałach tej platformy można będzie zobaczyć wszystkie mecze kampanii 2019/2020. Po jednym wybranym spotkaniu w każdej kolejce można również zobaczyć w Telewizji Polskiej. TVP nie pokaże jednak piątkowej rywalizacji. 

Mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa na żywo w Canal+ Sport

Piątkowe spotkania są zazwyczaj pokazywane na kanale Canal+ Sport. Mecz dnia, a tym jest oczywiście rywalizacja Jagiellonii z Legią, rozpocznie się o godzinie 20:30. Wcześniej, bo już od godziny 20:00 będzie trwał Super Piątek, czyli program prosto ze stadionu, gdzie dziennikarze i eksperci rozmawiają o nadchodzącym spotkaniu. 

Aby móc legalnie oglądać kanał Canal+ Sport należy posiadać wykupiony do niego dostęp. Serwis mecze.com poleca dwie sprawdzone opcje. Pierwszą z nich jest skorzystanie z platformy Player+. W swojej ofercie posiada ona pakiet o nazwie START EXTRA CANAL+, który obecnie można kupić za 50 złotych na 30 dni. Poza Canal+ Sport można oglądać również Canal+ Sport 2 czy nSport+. Co istotne, po upływie 30 dni nie trzeba przedłużać pakietu, można z niego zrezygnować. 

  Kliknij w ten link i wybierz pakiet START EXTRA CANAL+ w Player+

Drugą możliwością jest natomiast skorzystanie z platformy Netia. Ona z kolei oferuje różnorodne pakiety w formie abonamentu. Aby uzyskać informacje na temat opcji zawierających Canal+  Sport wystarczy kliknąć w poniższy link. 

    - Oglądaj sportowe kanały Canal+ w Netii 


Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

Zgłoś błąd