Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie oglądać hit 1. kolejki Ekstraklasy Piast - Lech?

W sobotę (20.07.2019 r.) zostaną rozegrane kolejne mecze pierwszej serii gier w piłkarskiej PKO Ekstraklasie. Spośród zaplanowanych na ten dzień meczów zdecydowanie najciekawiej zapowiada się potyczka pomiędzy Piastem Gliwice, a Lechem Poznań. Wraz z początkiem nowego sezonu nastąpiło kilka zmian związanych z transmisjami spotkań polskiej ekstraklasy i dlatego w tym artykule piszemy nie tylko o tym, gdzie na żywo w internecie zobaczyć mecz Piast – Lech, ale również gdzie oglądać inne spotkania naszych rozgrywek. 

W poprzednim sezonie prawa do pokazywania ekstraklasy należały do platformy nc+ i to na jej kanałach można było zobaczyć najwięcej, choć nie wszystkie mecze. Od tego sezonu będą natomiast pokazywane tam wszystkie spotkania sezonu 2019/2020. W porównaniu do ubiegłych rozgrywek, zabraknie natomiast transmisji na kanałach Eurosportu. Jeden wybrany mecz będzie natomiast pokazywać Telewizja Polska. 

Mecz Piast Gliwice – Lech Poznań na żywo w Canal+ Sport

Sobotni mecz Piasta z Lechem będzie pokazywany na kanale Canal+ Sport. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:00, ale przekaz ze stadionu w Gliwicach rozpocznie się już o godzinie 19:30. Do czasu rozpoczęcia meczu będzie można posłuchać wywiadów z trenerami i obejrzeć materiały zapowiadające przygotowane przez dziennikarzy stacji. 

Aby móc legalnie oglądać Canal+ Sport należy posiadać wykupiony do niego dostęp. My polecamy dwie możliwości. Pierwsza z nich, to platforma Player+ , która w swojej ofercie posiada pakiet o nazwie START EXTRA CANAL+. Jego regularna cena wynosi 60 złotych za miesiąc, ale obecnie można go nabyć za jedyne 50 złotych. Co ważne – nie trzeba przedłużać okresu abonamentowego po upływie miesiąca! Szczegółowe informacje można znaleźć w linku poniżej. 

  Kliknij w ten link i wybierz pakiet START EXTRA CANAL+ w Player+

Nieco inaczej wygląda kwestia drugiej polecanej przez nas platformy, czyli Netia. Ona oferuje „standardowe” abonamenty. Wystarczy wybrać interesujący nas pakiet (w tym przypadku ten z kanałami sportowymi Canal+), podpisać umowę i można cieszyć się dostępem do wszystkich meczów PKO Ekstraklasy w tym sezonie. 

    - Oglądaj sportowe kanały Canal+ w Netii 

PKO Ekstraklasa w Telewizji Polskiej

Jak wspomnieliśmy, jeden mecz każdej kolejki będzie można zobaczyć na kanałach Telewizji Polskiej. W ten weekend na kanale TVP Sport będzie pokazywane spotkanie Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (początek o godz. 17:30). To spotkanie również będzie dostępne na kanale Canal+ Sport. 

      - Oglądaj kanał TVP Sport  w Netii 

Jeśli chodzi dostęp do TVP Sport, to jest on możliwy w przypadku skorzystania z wymienionej już platformy Netia, a ponadto dostęp umożliwia platforma Player+ Box. Poniżej zamieszczamy bezpośrednie linki do stron na których można znaleźć dokładne informacje na temat pakietów z kanałem TVP Sport. 

     Oglądaj kanał TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Gdzie na żywo w internecie oglądać hit 1. kolejki Ekstraklasy Piast - Lech?

Zgłoś błąd