Udostępnij:

Formuła 1: gdzie oglądać Grand Prix Australii na żywo w internecie?

Formuła 1 wraca po międzysezonowej przerwie! Już w niedzielę (17.03.2019 r.) na torze  Albert Park Circuit w Albert Park w Melbourne odbędzie się Grand Prix Australii. Będzie to pierwszy wyścig w 2019 roku i zarazem pierwszy od 2010 roku, w którym weźmie udział Robert Kubica. Polak, który jest kierowcą Williamsa ponownie sprawił, że zainteresowanie Formułą 1 w naszym kraju wzrosło. Gdzie będzie można obejrzeć legalnie wyścig o Grand Prix Australii oraz kwalifikacje i sesje treningowe? Odpowiedzi w niniejszym artykule! 

Prawa do pokazywania całego sezonu Formuły 1 w Polsce ma stacja Eleven Sports. Jeśli chodzi o Grand Prix Australii, to od nocy z czwartku na piątek bezpośrednie transmisje z toru Albert Park Circuit będą prowadzone na kanale Eleven Sports 1. Tam właśnie będzie można obejrzeć treningi, kwalifikacje i wyścig. 

Grand Prix Australii: transmisja w internecie 

Aby posiadać legalny dostęp do transmisji Grand Prix Australii 2019 należy mieć wykupiony jeden z dostępnych pakietów. Platforma Player+ oferuje dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest pakiet FORMUŁA 1 SEASON PASS, który pozwala na oglądanie wszystkich wyścigów w tym sezonie. To świetna opcja dla miłośników Formuły 1, którzy mają zamiar obejrzeć wszystkie lub większość Grand Prix. Za całosezonowy dostęp obowiązuje opłata w wysokości 130 złotych. 

  - Kliknij w ten link i wybierz pakiet FORMUŁA 1 SEASON PASS w Player+

Drugim rozwiązaniem jest wykupienie pakietu ELEVEN na tej samej platformie. Kosztuje on 15 złotych za 30-dniowy okres abonamentowy i co najważniejsze - nie trzeba wykupować pakietu na dłuższy okres. Po miesiącu można z niego zrezygnować. Posiadając wykupiony pakiet ELEVEN otrzymuje się dostęp do kanału Eleven Sports 1 na którym będą prowadzone transmisje z Australii. Trzeba również pamiętać, że ponadto użytkownik może oglądać kanały Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3. 

   - Kliknij w ten link i wybierz pakiet Eleven w Player+

Plan transmisji z Grand Prix Australii w Eleven Sports:

 • 15.03 (piątek) godz. 2:00 - pierwszy trening
 • 15.03 (piątek) godz. 2:00 - drugi trening
 • 16.03 (sobota) godz. 4:00 - trzeci trening
 • 16. 03 (sobota) godz. 7:00 - kwalifikacje
 • 17.03 (niedziela) godz. 6:00 - wyścigPolecane

 1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?

  Legia Warszawa nie bez problemów, ale ostatecznie zameldowała się w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Podopieczni trenera Aleksandara Vukovicia są już o krok od zrealizowania...

 2. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

  Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

 3. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

  Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Formuła 1: gdzie oglądać Grand Prix Australii na żywo w internecie?

Zgłoś błąd