Udostępnij:

Formuła 1: gdzie oglądać Grand Prix Australii na żywo w internecie?

Formuła 1 wraca po międzysezonowej przerwie! Już w niedzielę (17.03.2019 r.) na torze  Albert Park Circuit w Albert Park w Melbourne odbędzie się Grand Prix Australii. Będzie to pierwszy wyścig w 2019 roku i zarazem pierwszy od 2010 roku, w którym weźmie udział Robert Kubica. Polak, który jest kierowcą Williamsa ponownie sprawił, że zainteresowanie Formułą 1 w naszym kraju wzrosło. Gdzie będzie można obejrzeć legalnie wyścig o Grand Prix Australii oraz kwalifikacje i sesje treningowe? Odpowiedzi w niniejszym artykule! 

Prawa do pokazywania całego sezonu Formuły 1 w Polsce ma stacja Eleven Sports. Jeśli chodzi o Grand Prix Australii, to od nocy z czwartku na piątek bezpośrednie transmisje z toru Albert Park Circuit będą prowadzone na kanale Eleven Sports 1. Tam właśnie będzie można obejrzeć treningi, kwalifikacje i wyścig. 

Grand Prix Australii: transmisja w internecie 

Aby posiadać legalny dostęp do transmisji Grand Prix Australii 2019 należy mieć wykupiony jeden z dostępnych pakietów. Platforma Player+ oferuje dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest pakiet FORMUŁA 1 SEASON PASS, który pozwala na oglądanie wszystkich wyścigów w tym sezonie. To świetna opcja dla miłośników Formuły 1, którzy mają zamiar obejrzeć wszystkie lub większość Grand Prix. Za całosezonowy dostęp obowiązuje opłata w wysokości 130 złotych. 

  - Kliknij w ten link i wybierz pakiet FORMUŁA 1 SEASON PASS w Player+

Drugim rozwiązaniem jest wykupienie pakietu ELEVEN na tej samej platformie. Kosztuje on 15 złotych za 30-dniowy okres abonamentowy i co najważniejsze - nie trzeba wykupować pakietu na dłuższy okres. Po miesiącu można z niego zrezygnować. Posiadając wykupiony pakiet ELEVEN otrzymuje się dostęp do kanału Eleven Sports 1 na którym będą prowadzone transmisje z Australii. Trzeba również pamiętać, że ponadto użytkownik może oglądać kanały Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3. 

   - Kliknij w ten link i wybierz pakiet Eleven w Player+

Plan transmisji z Grand Prix Australii w Eleven Sports:

 • 15.03 (piątek) godz. 2:00 - pierwszy trening
 • 15.03 (piątek) godz. 2:00 - drugi trening
 • 16.03 (sobota) godz. 4:00 - trzeci trening
 • 16. 03 (sobota) godz. 7:00 - kwalifikacje
 • 17.03 (niedziela) godz. 6:00 - wyścigPolecane

 1. KSW 47: gdzie i jak oglądać? KSW w PPV czy za darmo?KSW 47: gdzie i jak oglądać? KSW w PPV czy za darmo?

  KSW 47 odbędzie się w sobotę, 23. marca w Atlas Arena Łódź. W walce głównej zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego. Ponadto na gali na kibiców MMA czekają...

 2. El. ME: Austria - Polska: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?El. ME: Austria - Polska: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

  W czwartek (21.03.2019 r.) o godzinie 20:45 piłkarze reprezentacji Polski rozpoczną walkę o udział w finałach mistrzostw Europy. W pierwszym meczu fazy grupowej eliminacji biało-czerwoni...

 3. AC Milan - Inter: gdzie obejrzeć na żywo w internecie derby Mediolanu?AC Milan - Inter: gdzie obejrzeć na żywo w internecie derby Mediolanu?

  Kulminacyjnym punktem piłkarskiego weekendu we Włoszech będzie niedzielny wieczór (17.03.2019 r.). Dokładnie na godzinę 20:30 zaplanowano początek derbowego spotkania Serie A, w którym...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Formuła 1: gdzie oglądać Grand Prix Australii na żywo w internecie?

Zgłoś błąd