Udostępnij:

El. ME: Austria - Polska: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

W czwartek (21.03.2019 r.) o godzinie 20:45 piłkarze reprezentacji Polski rozpoczną walkę o udział w finałach mistrzostw Europy. W pierwszym meczu fazy grupowej eliminacji biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z reprezentacją Austrii. Mimo że pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka polska kadra pozostaje bez zwycięstwa, to oczekiwania kibiców są duże. O tym, czy Robert Lewandowski i spółka spełnią pokładane w nich nadzieje będziemy mogli się przekonać w czwartkowy wieczór. Polscy kibice będą bowiem mieli kilka możliwości legalnego oglądania spotkania Austria - Polska na żywo w internecie. 

Pierwsze eliminacyjne spotkanie biało-czerwonych będzie dostępne aż na trzech kanałach. Bezpośrednią transmisję z Ernst-Happel-Stadion w Wiedniu przeprowadzą kanały: TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. W przypadku każdej z opcji możliwe będzie legalne śledzenie relacji na żywo w internecie 

Mecz Austria - Polska na żywo online

Aby legalnie oglądać mecz Austria - Polska należy posiadać wykupiony dostęp do platformy, która posiada w swojej ofercie kanały TVP 1, TVP Sport czy Polsat Sport. Jedną z nich jest Player+ BOX, która pozwala odbierać wszystkie kanały TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T wśród których znajdują się właśnie TVP 1 i TBP Sport. Wystarczy podłączyć antenę do cyfrowej telewizji naziemnej. 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Jeśli chodzi natomiast o Polsat Sport, to kanał ten jest dostępny na platformie Netii. W tym przypadku konieczne jest wykupienie abonamentu, dzięki któremu będzie można oglądać Polsat Sport zarówno w tradycyjnej formie telewizyjnej, jak i w internecie. 

        Oglądaj kanały TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport w Netii 

Austria - Polska live stream: mecz, studio, skróty

Nie jest tajemnicą, że stacje telewizyjne prowadzą swego rodzaju wyścig o klientów. Dzięki temu oferta programowa związana z meczem Austrii z Polską jest bardzo ciekawa. Poniżej prezentujemy harmonogram transmisji spotkania, przedmeczowych i pomeczowych programów eksperckich oraz skrótów meczów eliminacji do mistrzostw Europy: 


Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

El. ME: Austria - Polska: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

Zgłoś błąd