Udostępnij:

El. ME: Austria - Polska: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

W czwartek (21.03.2019 r.) o godzinie 20:45 piłkarze reprezentacji Polski rozpoczną walkę o udział w finałach mistrzostw Europy. W pierwszym meczu fazy grupowej eliminacji biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z reprezentacją Austrii. Mimo że pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka polska kadra pozostaje bez zwycięstwa, to oczekiwania kibiców są duże. O tym, czy Robert Lewandowski i spółka spełnią pokładane w nich nadzieje będziemy mogli się przekonać w czwartkowy wieczór. Polscy kibice będą bowiem mieli kilka możliwości legalnego oglądania spotkania Austria - Polska na żywo w internecie. 

Pierwsze eliminacyjne spotkanie biało-czerwonych będzie dostępne aż na trzech kanałach. Bezpośrednią transmisję z Ernst-Happel-Stadion w Wiedniu przeprowadzą kanały: TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. W przypadku każdej z opcji możliwe będzie legalne śledzenie relacji na żywo w internecie 

Mecz Austria - Polska na żywo online

Aby legalnie oglądać mecz Austria - Polska należy posiadać wykupiony dostęp do platformy, która posiada w swojej ofercie kanały TVP 1, TVP Sport czy Polsat Sport. Jedną z nich jest Player+ BOX, która pozwala odbierać wszystkie kanały TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T wśród których znajdują się właśnie TVP 1 i TBP Sport. Wystarczy podłączyć antenę do cyfrowej telewizji naziemnej. 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Jeśli chodzi natomiast o Polsat Sport, to kanał ten jest dostępny na platformie Netii. W tym przypadku konieczne jest wykupienie abonamentu, dzięki któremu będzie można oglądać Polsat Sport zarówno w tradycyjnej formie telewizyjnej, jak i w internecie. 

        Oglądaj kanały TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport w Netii 

Austria - Polska live stream: mecz, studio, skróty

Nie jest tajemnicą, że stacje telewizyjne prowadzą swego rodzaju wyścig o klientów. Dzięki temu oferta programowa związana z meczem Austrii z Polską jest bardzo ciekawa. Poniżej prezentujemy harmonogram transmisji spotkania, przedmeczowych i pomeczowych programów eksperckich oraz skrótów meczów eliminacji do mistrzostw Europy: 


Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?

    W niedzielę, 16 czerwca piłkarze młodzieżowej reprezentacji Polski rozpoczną zmagania w rozgrywanych we Włoszech piłkarskich mistrzostwach Europy. W pierwszym meczu fazy grupowej...

  2. Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?

    Eliminacyjna karuzela do Euro 2020 nie zwalnia tempa i już w poniedziałek (10.06.2019 r.) na PGE Narodowym w Warszawie piłkarze reprezentacji Polski rozegrają czwarty już mecz. Do tej...

  3. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?

    Mimo że sezon klubowy 2018/2019 oficjalnie już się zakończył, to kibice piłki nożnej nie mają prawa narzekać na brak wrażeń. Obecnie trwają rozgrywane w Polsce mistrzostwa świata do...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

El. ME: Austria - Polska: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

Zgłoś błąd