Udostępnij:

Będzie transmisja meczu BATE Borysów – Piast Gliwice! Gdzie oglądać?

Długo nie było wiadomo czy polscy kibice będą mieli możliwość oglądania na żywo transmisji pierwszego w tym sezonie meczu Piasta Gliwice w europejskich pucharach. Co więcej, wiele wskazywało, że żadna rodzima stacja nie pozyska praw do pokazania wyjazdowego spotkania eliminacji Ligi Mistrzów z BATE Borysów. We wtorek okazało się jednak, że będzie można legalnie zobaczyć w akcji mistrzów Polski. Podpowiadamy, gdzie i jak oglądać mecz BATE – Piast.

Mimo że przedstawiciele polskich stacji telewizyjnych podpytywali o prawa do transmisji tej rywalizacji, nie dochodziło do konkretnych rozmów. Przeszkodą miały być kwestie finansowe. Ostatecznie, dzień przed meczem pojawiła się informacja o tym, że prawa pozyskała Telewizja Polska, która przeprowadzi transmisję na kanale TVP Sport.

Mecz BATE Borysów- Piast Gliwice na żywo w TVP Sport


Środowy mecz BATE – Piast rozpocznie się o godzinie 19:00. Przedmeczowe studio w TVP Sport wystartuje 25 minut wcześniej. Aby legalnie oglądać to spotkanie na sportowym kanale Telewizji Polskiej trzeba zadbać o dostęp do tego kanału . Można wybrać sprawdzoną platformę Player+ Box, która po podłączeniu anteny do dekodera pozwala na odbieranie wszystkich kanałów telewizji naziemnej.


Alternatywą dla pierwszego rozwiązania jest platforma Netia. Ona oferuje różnorodne pakiety abonamentowe. Aby posiadać kanał TVP Sport trzeba wybrać odpowiednią opcję. Informacje na temat tej platformy można uzyskać w linku poniżej.

Polecane

  1. Liga Europy: gdzie na żywo w internecie oglądać mecze Cracovii i Legii?Liga Europy: gdzie na żywo w internecie oglądać mecze Cracovii i Legii?

    Piłkarski czwartek tradycyjnie jest zarezerwowany dla rozgrywek Ligi Europy. Na razie rozgrywane są eliminacje do fazy grupowej, a wśród drużyn walczących w pierwszej rundzie są dwie...

  2. Gdzie na żywo w internecie zobaczyć mecz Piast Gliwice – BATE Borysów?Gdzie na żywo w internecie zobaczyć mecz Piast Gliwice – BATE Borysów?

    W środowy wieczór (17.07.2019 r.) poznamy kolejne drużyny, które awansowały do drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Dokładnie o godzinie 20:00 walkę o tę fazę rozgrywek rozpoczną...

  3. Superpuchar Polski: gdzie na żywo oglądać mecz Piast Gliwice – Lechia Gdańsk?Superpuchar Polski: gdzie na żywo oglądać mecz Piast Gliwice – Lechia Gdańsk?

    W sobotę (13.07.2019 r.) polskich kibiców czeka przedsmak ligowych emocji, które rozpoczną się już za tydzień. Tego dnia rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Polski, w którym piłkarze...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Będzie transmisja meczu BATE Borysów – Piast Gliwice! Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd