Udostępnij:

Będzie transmisja meczu BATE Borysów – Piast Gliwice! Gdzie oglądać?

Długo nie było wiadomo czy polscy kibice będą mieli możliwość oglądania na żywo transmisji pierwszego w tym sezonie meczu Piasta Gliwice w europejskich pucharach. Co więcej, wiele wskazywało, że żadna rodzima stacja nie pozyska praw do pokazania wyjazdowego spotkania eliminacji Ligi Mistrzów z BATE Borysów. We wtorek okazało się jednak, że będzie można legalnie zobaczyć w akcji mistrzów Polski. Podpowiadamy, gdzie i jak oglądać mecz BATE – Piast.

Mimo że przedstawiciele polskich stacji telewizyjnych podpytywali o prawa do transmisji tej rywalizacji, nie dochodziło do konkretnych rozmów. Przeszkodą miały być kwestie finansowe. Ostatecznie, dzień przed meczem pojawiła się informacja o tym, że prawa pozyskała Telewizja Polska, która przeprowadzi transmisję na kanale TVP Sport.

Mecz BATE Borysów- Piast Gliwice na żywo w TVP Sport


Środowy mecz BATE – Piast rozpocznie się o godzinie 19:00. Przedmeczowe studio w TVP Sport wystartuje 25 minut wcześniej. Aby legalnie oglądać to spotkanie na sportowym kanale Telewizji Polskiej trzeba zadbać o dostęp do tego kanału . Można wybrać sprawdzoną platformę Player+ Box, która po podłączeniu anteny do dekodera pozwala na odbieranie wszystkich kanałów telewizji naziemnej.


Alternatywą dla pierwszego rozwiązania jest platforma Netia. Ona oferuje różnorodne pakiety abonamentowe. Aby posiadać kanał TVP Sport trzeba wybrać odpowiednią opcję. Informacje na temat tej platformy można uzyskać w linku poniżej.

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Będzie transmisja meczu BATE Borysów – Piast Gliwice! Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd