Udostępnij:

Arsenal – Tottenham: gdzie na żywo w internecie oglądać derby Londynu?

W niedzielę (01.09.2019 r.) czekają nas kolejne mecze czwartej kolejki angielskiej Premier League. Oczy większości kibiców tych rozgrywek będą skupione na Emirates Stadium, gdzie w derbach Londynu miejscowy Arsenal zmierzy się z Tottenhamem. Polscy kibice będą mogli oglądać tę rywalizację legalnie na żywo w internecie. W tym artykule podpowiadamy, gdzie będzie to możliwe i co należy zrobić, aby uzyskać dostęp. 

Od kilku sezonów prawa do pokazywania Premier League w Polsce posiada stacja nc+. Podobnie jest w obecnej kampanii i dlatego właśnie na kanale tej platformy będzie można śledzić spotkanie Arsenalu z Tottenhamem. 

Arsenal – Tottenham online na kanale Canal+ Sport 2

Niedzielny mecz został zaplanowany na godzinę 17:30. Bezpośredni przekaz z Emirates Stadium rozpocznie się pięć minut wcześniej na kanale Canal+ Sport 2. Będzie to zarazem jedyny polski kanał, na którym będzie można obejrzeć na żywo derby Londynu. 

Dostęp do kanału Canal+ Sport 2 można uzyskać poprzez skorzystanie z jednej z dwóch rekomendowanych przez nas opcji. Pierwszą z nich jest usługa Player+, która oferuje pakiet o nazwie START EXTRA CANAL+. Aktualnie jest on dostępny w promocyjnej cenie 50 złotych za 30-dniowy dostęp. Korzystając z tego rozwiązania, poza Canal+ Sport 2, uzyskuje się dostęp również do innych sportowych kanałów Canal+. Dużym plusem korzystania z Player+ jest to, że po upływie 30 dni nie trzeba wykupować pakietu na kolejne 30 dni. Można po prostu z tego zrezygnować. 

  - Kliknij w ten link i wybierz pakiet START EXTRA CANAL+ w Player+

Drugą opcją jest natomiast platforma Netia. W tym przypadku trzeba wybrać konkretny pakiet abonamentowy, który będzie odpowiadał preferencjom klienta. Decydując się na to rozwiązanie trzeba się jednak liczyć z tym, że należy związać się z operatorem dłuższą umową. Więcej informacji można znaleźć w linku poniżej. 

     - Oglądaj sportowe kanały Canal+ w Netii 


Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Arsenal – Tottenham: gdzie na żywo w internecie oglądać derby Londynu?

Zgłoś błąd