Udostępnij:

Zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie onlineFot. UNSPLASH

Obstawienie wydarzeń sportowych to popularne zajęcie od wielu lat. Niektórzy traktują to jako zabawę inni sposób na zarobek. Jeszcze kilka lat temu popularne były punkty bukmacherskie gdzie spotykało się wiele osób i wspólnie obstawiali mecze. Dzisiaj to raczej rzadko spotykane i decydują się na to głównie starsi ludzie. Zakłady sportowe przeniosły się Internetu i tam biją rekordy popularności. Istnieje wiele firm oferujących zakłady sportowe. Rodzajów zakładów mamy dziesiątki, tak samo jak dyscypliny do obstawiania, a nawet wydarzenia polityczne. Jak w tym wszystkim się nie pogubić? Jest kilka sposobów dzięki którym możesz odnosić sukcesy w tej dziedzinie życia.

Przemyślane typowanie

W dzisiejszym świecie ciągle się coś dzieje i tak jest również w bukmacherce. Niemal 24/7 możemy obstawiać jakieś zdarzenia. Warto jednak brać takie pod uwagę na których się znamy. Jeżeli koniecznie chcemy obstawić coś o czym nie mamy pojęcia to warto poszukać stron gdzie dobrzy typerzy podają jakieś swoje typy bukmacherskie dzięki czemu mamy inspirację dla siebie. Spotkania warto analizować samodzielnie. Wiele czynników może mieć wpływ na ostateczny wynik. Pod uwagę warto wziąć formę drużyny/zawodnika, kontuzje, rangę turniejów czy chociażby miejsce gdzie odbywa się mecz i kto jest gospodarzem. Często nawet sędzia może mieć wpływ na rezultat meczu. Po dobrej analizie spotkania istnieje duża szansa na wygranie z bukmacherem.

typy bukmacherskie

Fot. Wpadington / shutterstock.com

Rodzaje typów

W zależności od dyscypliny sportowej którą obstawiamy mogą być różne zakłady. Oprócz klasycznego wyniku kto wygra kto przegra w sportach drużynowych możemy obstawiać indywidualne wyniki zawodników. Np. zdobyte punkty, zbiórki, gole czy asysty. Możemy obstawiać ilość bramek, kartek fauli. Warto stawiać takie rzeczy, które niezależnie od wyniku mogą dać nam wygrany zakład. Przykładowo obstawiamy, że w meczu padną trzy bramki. Nie obchodzi nas wtedy kto strzeli gole, ważne aby padły. Warto mieszać zakłady dzięki temu zwiększa się nasza szansa na wygraną.

Jak wybrać dobrego bukmachera?

Wybór bukmachera to bardzo ważna sprawa. Na początku powinniśmy wziąć pod uwagę tylko te, które działają legalnie w naszym kraju. Jest ich naprawdę dużo także jest z czego wybierać. Warto też skupić się na naszej ulubionej dyscyplinie sportu. Niektóre firmy mają większą ofertę na daną dyscyplinę sportu. Warto zwrócić uwagę na początkowy bonus i wysokość kursów spotkań. Dzięki atrakcyjnemu bonusowi możemy powiększyć nasz depozyt, a wysokie kursy zapewniają wyższe wygrane.

Budżet

Jeżeli chcemy skutecznie obstawiać mecze musimy nauczyć się zarządzać budżetem. Jest to o tyle ważne że dzięki temu nasz depozyt może wystarczyć nam na dłużej. Nie powinniśmy wrzucać na jeden kupon wiele zakładów. Przyjmuje się, że 1-3 zakładów na kupon to optymalna ilość. Warto też uważnie dobierać stawkę tak, aby nawet przy czarnej serii typów mieć budżet na dalszą grę. Warto pamiętać, że jest to hazard i wszystkie pieniądze możemy przegrać. Traktujmy to jako zabawę a nie sposób na zarobek. Każda inwestycja wiąże się z możliwością utraty pieniędzy.

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Czy Lewandowski dołączy do Barcelony?Czy Lewandowski dołączy do Barcelony?

    W ostatnich tygodniach wiele spekuluje się na temat tego, czy Robert Lewandowski przedłuży swój kontrakt z Bayernem Monachium. Ten wygasa w czerwcu 2023 roku. Do tej pory jednak w Bawarii...

  2. Ligi zagraniczne i polskie rozgrywki. Gdzie oglądać piłkę nożną online?Ligi zagraniczne i polskie rozgrywki. Gdzie oglądać piłkę nożną online?

    W dzisiejszych czasach kibice piłkarscy bywają niezwykle wybredni. Powszechny dostęp do internetu sprawia, że w zasadzie nie ma ograniczeń w wyborze spotkania które chcemy obejrzeć....

  3. Zapowiedź meczów ćwierćfinałowych Ligi EuropyZapowiedź meczów ćwierćfinałowych Ligi Europy

    Piłkarska Liga Europy wkracza w decydującą fazę. Na placu boju zostało zaledwie osiem zespołów. Już dzisiaj użyj swojego 22Bet login i postaw zakłady na najbliższe mecze Ligi Europy.Pewna...

Zakłady bukmacherskie online

Zgłoś błąd