Udostępnij:

Superpuchar Polski: gdzie na żywo oglądać mecz Piast Gliwice – Lechia Gdańsk?

W sobotę (13.07.2019 r.) polskich kibiców czeka przedsmak ligowych emocji, które rozpoczną się już za tydzień. Tego dnia rozegrany zostanie mecz o Superpuchar Polski, w którym piłkarze Piasta Gliwice zmierzą się z Lechią Gdańsk. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Gliwicach, ale każdy kto będzie chciał zobaczyć tę rywalizację, będzie mógł wybrać transmisję telewizyjną lub online w internecie. O tym gdzie i jak oglądać Superpuchar Polski piszemy w tym artykule. 

W tym roku prawa do pokazania meczu mistrza Polski ze zdobywcą Pucharu Polski posiada Cyfrowy Polsat. To właśnie na jego dwóch kanałach prowadzona będzie bezpośrednia transmisja ze stadionu w Gliwicach. 

Mecz Piast – Lechia na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1 

Kibice będą mieli możliwość obejrzenia sobotniego meczu na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1. Przekaz z Gliwic na obu kanałach ma rozpocząć się o godzinie 20:30. Na Polsacie Sport pół godziny wcześniej pokazywane będzie przedmeczowe studio dziennikarzy z ekspertami . Będą oni dyskutować już od godziny 19:30, ale wtedy studio będzie pokazywane tylko na Polsacie Sport Premium 1. 

Aby móc legalnie oglądać Polsat Sport lub Polsat Sport Premium 1 należy posiadać wykupiony dostęp do tych kanałów. Serwis mecze.com poleca wybór platformy Netia, która w swoich pakietach abonamentowych oferuje oba w/w kanały. Aby zapoznać się z ofertą tego operatora wystarczy kliknąć w poniższy link. 

         Oglądaj kanały Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1 w Netii 

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Superpuchar Polski: gdzie na żywo oglądać mecz Piast Gliwice – Lechia Gdańsk?

Zgłoś błąd