Udostępnij:

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Rodzaje bonusów bukmacherskichFot. shutterstock.com

Klient, który stoi przed wyzwaniem wyboru najlepszego bukmachera, ma nie lada orzech do zgryzienia. Na początku wszystkie oferty wydają się niezwykle podobne do siebie, szczególnie biorąc pod uwagę takie kwestie jak wysokość kursów, różnorodność oferty i możliwość dostępu za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dlatego też jednym z najlepszych pomysłów na weryfikację oferty dostawców usług bukmacherskich jest analiza bonusów bukmacherskich. Warto również sprawdzać aktualne kody promocyjne bukmacherów. Na jakie bonusy możemy liczyć, prześwietlając oferty firm bukmacherskich? Sprawdźmy.

Bonus początkowy od depozytu

Bonus od depozytu to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych bonusów, który obecnie oferowany jest przez każdego bukmachera. Jaka jest zasada uzyskania bonusu od depozytu? To bardzo łatwe. Po rejestracji i zaznaczeniu odpowiednich zgód na udział w akcji bonusowej wpłacamy swój pierwszy depozyt. Oprócz konta depozytowego bukmacher zawsze oferuje nam również dodatkowe konto bonusowe, które może w równym stopniu służyć stawianiu zakładów. Po wpłacie, w zależności od konkretnej oferty, bukmacher przekazuje nam dodatkowe środki w ramach bonusu. Jaka może być wysokość tego bonusu? Od 50% do aż 100% wartości pierwszej wpłaty. 

Firmy bukmacherskie zawsze jednak zastrzegają, do jakiego limitu wpłaty bonus obowiązuje. Przykładowo, jeśli bukmacher oferuje wpłatę bonusu o wartości 100% depozytu do kwoty 1000 złotych, oznacza to, że wpłacając 1500 złotych, nasz dodatkowy bonus wyniesie jedynie 1000 PLN.

Freebet

Freebet, a zatem zakład bez wymaganych środków to popularny sposób na przyciągnięcie klientów do danego bukmachera. Wystarczy, że zarejestrujemy konto w jednej z firm, i zyskujemy możliwość postawienia pierwszego zakładu, z reguły opiewającego na małą kwotę. Ten bonus może wynieść 20, 30, a nawet 50 złotych. Jeśli pierwszy zakład postawiony jeszcze przed wpłatą pierwszego depozytu okaże się trafiony, możemy liczyć na pełną wygraną w ramach konta bonusowego. Oznacza to, że wypłata tych środków jest możliwa dopiero po czasie, gdy zrealizujemy odpowiedni obrót tych środków. Jak wygląda obrót? Dopiero gdy kilkukrotnie postawimy wygrane środki na zdarzenia (najczęściej więcej niż jedno zdarzenie) a wszystkie zakłady potrafią się trafione, mamy możliwość wypłaty tych środków.

Fot. wee dezign / shutterstock.com

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to ciekawa forma bonusu, która może przygotować każdego użytkownika do ustalenia własnej strategii, bez obawy o to, że wszystkie wpłacone środki zostaną przez nas natychmiastowo stracone. Jak działa zakład bez ryzyka? Po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher gwarantuje nam zwrot przegranej stawki pierwszego zakładu do konkretnej kwoty. Coraz częściej limity pierwszego zakładu bez ryzyka są imponujące. 

Możemy z powodzeniem postawić pierwsze zdarzenie na kwotę 300, 500 lub 600 złotych. Jeśli zakład okaże się trafny, pieniądze wraz z wygraną trafia na nasze konto. Jeśli jednak pomylimy się, wciąż kwota zakładu trafia do nas z powrotem, tyle że w ramach bonusu. Bonus ten może zostać wypłacony pod warunkiem jednak, że spełnimy pewne określone w regulaminie warunki. 

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

  1. Czy Lewandowski dołączy do Barcelony?Czy Lewandowski dołączy do Barcelony?

    W ostatnich tygodniach wiele spekuluje się na temat tego, czy Robert Lewandowski przedłuży swój kontrakt z Bayernem Monachium. Ten wygasa w czerwcu 2023 roku. Do tej pory jednak w Bawarii...

  2. Ligi zagraniczne i polskie rozgrywki. Gdzie oglądać piłkę nożną online?Ligi zagraniczne i polskie rozgrywki. Gdzie oglądać piłkę nożną online?

    W dzisiejszych czasach kibice piłkarscy bywają niezwykle wybredni. Powszechny dostęp do internetu sprawia, że w zasadzie nie ma ograniczeń w wyborze spotkania które chcemy obejrzeć....

  3. Zapowiedź meczów ćwierćfinałowych Ligi EuropyZapowiedź meczów ćwierćfinałowych Ligi Europy

    Piłkarska Liga Europy wkracza w decydującą fazę. Na placu boju zostało zaledwie osiem zespołów. Już dzisiaj użyj swojego 22Bet login i postaw zakłady na najbliższe mecze Ligi Europy.Pewna...

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Zgłoś błąd