Udostępnij:

Przegląd najlepszych ofert bukmacherskich - w których firmach warto grać?

Przegląd najlepszych ofert bukmacherskich - w których firmach warto grać?Fot. shutterstock.com

W jakich podmiotach hazardowych szczególnie opłaca się obstawiać? Na rynku jest bardzo duża konkurencja. Jak to jednak w życiu bywa, niektóre opcje są bardzo mocno rekomendowane przez ekspertów. Inni z kolei o wiele mniej. Gdzie warto się zarejestrować? Jakie podmioty hazardowe są bardzo popularne w naszym kraju?

Betfan

Czym charakteryzuje się ten bukmacher internetowy? Dużo osób mówi o tym, że to właśnie ta firma hazardowa w przyszłości będzie najbardziej popularna. Nie można tego wykluczyć. Już teraz Betfan jest w czołówce. A tak naprawdę ta firma bukmacherska działa dopiero od kilku lat w branży. W październiku (pod koniec tego miesiąca) 2018 roku ten podmiot hazardowy uzyskał zezwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych w sieci. Warto podkreślić, że Betfan jest profesjonalną firmą bukmacherską. Ponadto nie brakuje tutaj elastyczności. Wszak zakłady bukmacherskie mogą być obstawiane zasadniczo nie tylko ze swojego konta internetowego. Poza tym możesz zdecydować się na granie dzięki aplikacji mobilnej. Co powoduje, że warto zainteresować się tym bukmacherem online? Na pewno chodzi o wysokie kursy i hojną ofertę. Atrakcyjne są także zapewniane na start bonusy. W końcu nowy Klient może zainkasować cashback do 600 PLN. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje podwojenie drugiego depozytu. Każda Twoja wpłata do 1000 PLN będzie zaś zdublowana.

STS

W tym momencie to numer jeden na rynku zakładów wzajemnych na terenie Polski. Dlaczego to właśnie STS jest zaś na pozycji lidera? Na pewno ta legalna firma bukmacherska może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. Wszak STS działa w sumie nieprzerwanie już od 1997 roku. Przez te wszystkie lata najlepsza firma bukmacherska (w tym momencie) w Polsce cały czas się rozwijała. I tak jest do dzisiaj. Kilka miesięcy temu spółka zadebiutowała… na giełdzie. Od wielu lat ta firma bukmacherska jest zaś sponsorem reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Warto zaznaczyć, że na początkujących Klientów czeka wiele atrakcji. Ostatnio (6 kwietnia 2022 roku) został wprowadzony nowy bonus na start. Dzięki niemu możesz zainkasować nawet 1500 PLN w trzech transzach. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Jeśli wpłacisz pieniądze po raz pierwszy, to możesz zainkasować 100% do 300 PLN. Potem 50% do 500 PLN. Jeszcze więcej pieniędzy możesz otrzymać wpłacając pieniądze po raz trzeci. Oferowany jest bowiem bonus 50% do 700 PLN. To nie wszystko. Wszak ta firma bukmacherska oferuje też po dwie dyszki na sporty wirtualne i gry karciane znajdujące się na co dzień w dziale Betgames.

Fuksiarz

To najmłodszy z opisywanych dzisiaj podmiotów hazardowych. W końcu Fuksiarz działa na rynku zakładów wzajemnych tylko nieco ponad jeden rok kalendarzowy. Ta firma bukmacherska jest oczywiście legalna. Dodatkowo oferuje ona świetny bonus na dobry początek. Każda nowo zarejestrowana osoba może zaś zgarnąć cashback do 500 PLN. Co ważne, potem nie trzeba wykonywać żadnego obrotu. Jest to zatem bardzo ciekawa promocja.

Autor: Nikodem

Data opublikowania: 20.04.2022 07:13

Polecane

  1. Jak sport zmienił naszą kulturę?Jak sport zmienił naszą kulturę?

    Sport od zawsze odgrywał znaczącą rolę w kształtowaniu się wszystkich kultur na świecie. W dzisiejszych czasach - czasach internetu oraz telewizji wszystko jest na wyciągnięcie ręki....

  2. Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? 

    Jak dołączyć do projektu „Poznaj Polskę na Sportowo”? Warunkiem koniecznym, który pozwala na przyłączenie do projektu, jest przynależność klubu do PZPN. Osoba, która  posiada...

  3. Dudelange rywalem Lecha w ostatniej rundzie Ligi KonferencjiDudelange rywalem Lecha w ostatniej rundzie Ligi Konferencji

    Rozpoczęła się 3 runda eliminacji do Ligi Konferencji UEFA. Mamy w grze dwa polskie kluby, w tym mistrza Polski, a więc Lecha Poznań. Ten poleciał i zwyciężył na Islandii mierząc się...Przegląd najlepszych ofert bukmacherskich - w których firmach warto grać?

Zgłoś błąd